Menu
Menu
Winkelwagen
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Huismerk
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
Op voorraad

Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA

  • Merk: Alapure
  • | Model: RWF3300A
Model : RWF3300A
(175)
€ 24,75
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,45
Op Voorraad
Icepure Waterfilter geschikt voor AEG EWF2CBPA
€ 24,75
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Icepure RWF3300A Waterfilter Geschikt voor AEG EWF2CBPA

De Icepure RWF3300A waterfilter is een uitstekende keuze als compatibele vervanging voor de AEG EWF2CBPA waterfilter (2422277026). Deze filter is specifiek ontworpen voor gebruik in AEG Amerikaanse koelkasten met een vierkante filter. Het feit dat de RWF3300A wordt geleverd met twee frontjes in de doos, waarmee je kunt kiezen tussen de PureAdvance, PureSource2 of EWF01, biedt extra flexibiliteit.

Belangrijkste kenmerken van de Icepure RWF3300A waterfilter:
- 100% compatibel met de AEG EWF2CBPA waterfilter.
- Geschikt voor AEG Amerikaanse koelkasten met een vierkante filter.
- Gecertificeerd door NSF International volgens strenge normen (NSF/ANSI Standards 51 & 61).
- Water Quality Certificaat (WQA) volgens NSF/ANSI Standards 42 & 372.
- Conform European Directive 1935/2004/EEG.
- ISO9001 gecertificeerde productie.
- UV gesteriliseerd voor extra zuiverheid.
- Milieuvriendelijk en 100% recyclebaar.

Door te kiezen voor de Icepure RWF3300A ben je verzekerd van een hoogwaardige waterfilter die voldoet aan strenge kwaliteitsnormen en milieuvriendelijk is.

 


Waterfilterexpert denkt ook aan het milieu en daarom zijn onze Icepure filters 100% recyclebaar.
 

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 100x170
Verpakking per 1
Merk Icepure
Artikelnummer RWF3300A
EAN 8720933700298
Artikelnummer(s) fabrikant FFL-132F, EWF2CBPA, FC100, 2403964055, WF2CB, EFF-6029A, 4055319455
Debiet (lpm) 1.89
Gebruiksduur (in maanden) 6
Gebruiksintensiteit (liters / kopjes) 1514
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AEG7380KG
AEG7380KG0
AEG7388KG0
AEG7388KG4
AEG7388KG5
AEG7388KG7
AEG7388KGP
AEGDBE5961HR
AEGS656281KG5
AEGS65629SK
AEGS7380KG0
AEGS7388KG0
AEGS756281KG3
AEGS75628KG
AEGS75628KG3
AEGS75628SK0
AEGS75628SK10
AEGS75628SK11
AEGS75628SK13
AEGS75628SK2
AEGS75628SK4
AEGS75628SK5
AEGS75628SK6
FrigidaireWP2CBMB
FrigidaireWF2MB
FrigidaireWF2CB
FrigidaireSWF2CB
FrigidairePURESOURCE2
FrigidairePS898865
FrigidairePS503621
FrigidairePS1148409
FrigidaireNGFC2000
FrigidaireNGFC 2000
FrigidaireGPSZ28V9CS7
FrigidaireGPSZ28V9CS5
FrigidaireGPSZ28V9CS4
FrigidaireGPSZ28V9CS1
FrigidaireGPSZ25V9DS5
FrigidaireGPSZ25V9DS4
FrigidaireGPSZ25V9DS3
FrigidaireGPSZ25V9DS0
FrigidaireGLVC25VBDB1
FrigidaireGLVC25V7DB1
FrigidaireGLSZ28V8CB4
FrigidaireGLSZ28V8CB1
FrigidaireGLSZ25V8CB0
FrigidaireFRRC25V6DW3
FrigidaireFRRC25V6DB3
FrigidaireFRRC25V6DB1
FrigidaireFC100
FrigidaireFC-100
FrigidaireAP2538969
Frigidaire241968503
Frigidaire240396701
Frigidaire240396406
Frigidaire240396404
Frigidaire240396402
Frigidaire240396401
Frigidaire218732310
Frigidaire218732309G
Frigidaire218732309F
Frigidaire218732309E
Frigidaire218732309D
Frigidaire218732309C
Frigidaire218732309B
Frigidaire218732309A
Frigidaire218732309
Frigidaire76080000
Frigidaire21873238
Kenmore46-9911
Kenmore46-9911P
Kenmore46-9916
Kenmore46-9916P
Kenmore9911
Kenmore9916
Kenmore469911
Kenmore469916
Kenmore4609911000
Kenmore4609916000
Kenmore9911P
Kenmore9916P
Bekijk 1 tot 81 van 81 modellen

Recensies

(175)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email