Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01

  • Merk: Alapure
  • | Model: HFK290
Model : HFK290
(198)
€ 11,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 9,50
Op Voorraad
2 x € 10,50
€ 21,00
Je bespaart 9%
3 x € 9,95
€ 29,85
Je bespaart 13%
4 x € 8,95
€ 35,80
Je bespaart 22%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01
€ 11,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Koolstoffilter ECFB01ST/ 9029798767 / ECFB01 van Alapure HFK290

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 240x193x10
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK290
EAN 8720933721781
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 9029798767, ECFB01, 33005521, 33005299, AS-AZKF140
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AEGDBB 3951 M94202249000
AEGDBE 5970 M94202254000
AEGDBE 5970 R94202251900
AEGDBS 5971 MM94202254100
AEGDGE 5161 HM94205100800
AEGDGE 5161 HM94202256600
AEGDGE 5661 HM94205101200
AEGDIE 5960 HB94205146900
Electrolux942022570
Electrolux942022572
Electrolux942022580
Electrolux942022581
Electrolux942051015
Electrolux942051017
Electrolux942051381
Electrolux942051382
Electrolux94202208400
Electrolux94202226000
Electrolux94202235400
Electrolux94202242600
Electrolux94202242800
Electrolux94202243000
Electrolux94202243100
Electrolux94202246700
Electrolux94202246800
Electrolux94202258200
Electrolux94205126800
Electrolux94205139500
ElectroluxBEIB90INL
ElectroluxDBGL1031
ElectroluxDBGL5431
ElectroluxDBGL7731
ElectroluxDK9HS470Y
ElectroluxEFT39K
ElectroluxEFT39X
ElectroluxEFTD26W
ElectroluxEFTD26X
ElectroluxEFTF19K
ElectroluxEFTF19W
ElectroluxEFTF19X
ElectroluxLFG516X
ElectroluxLFG716X
ElectroluxLFG719R
ElectroluxLFG719W
ElectroluxLFG719X
ElectroluxLFI519X
ElectroluxLFI769X
ElectroluxLFL229X
ElectroluxLFT316X
ElectroluxLFT416X
ElectroluxLFT419K
ElectroluxLFT419W
ElectroluxLFT419X
ElectroluxLFT426X
ElectroluxLFT429X
ElectroluxLFT766X
ElectroluxLFT769X
Electrolux94202247100
Electrolux94202256100
ElectroluxLFT429K
ElectroluxLFT429W
ElectroluxLFT426K
ElectroluxCFG516R
ElectroluxCFG516W
ElectroluxDBGL1031CN
ElectroluxDBGL1032CN
ElectroluxDBGL5431CN
ElectroluxDBGL5432CN
ElectroluxDBGL7731CN
ElectroluxDBGL7732CN
ElectroluxEFG516X
ElectroluxEFG716R
ElectroluxEFL396A
ElectroluxEFTD26K
ElectroluxKFG726R
ElectroluxKFG726X
ElectroluxKFPE16X
ElectroluxKFPE19X
ElectroluxLFG716R
ElectroluxLFG716W
ElectroluxLFL316A
ElectroluxLFL327A
ElectroluxLFL336A
ElectroluxLFL416K
ElectroluxLFL429A
ElectroluxLFP516K
ElectroluxLFP516X
ElectroluxLFP519X
ElectroluxLFT319X
ElectroluxLFT416K
ElectroluxLFT439K
ElectroluxLFT526X
ElectroluxLFT529X
ELECTROLUXDBGL 1031 CN94205101400
ELECTROLUXDBGL 5431 CN94205101800
ELECTROLUXLFG 716 X94205101700
Electrolux94202287800
Electrolux94202287801
ElectroluxCFG526R
FaureFFT 519 X94202250000
FaureFFT 919 Y94202249700
PROGRESSPDB 6040 E94202204000
PROGRESSPDB 9040 E94202204100
ZANUSSIZFT 516 X94202250100
ZANUSSIZFT 519 X94202249900
ZANUSSIZFT 919 Y94202249600
ZANUSSIZHB 92670 KA94202251800
Bekijk 1 tot 107 van 107 modellen

Recensies

(198)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email