Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)

Model : HFK169
(169)
€ 18,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 15,66
Op Voorraad
2 x € 17,90
€ 35,80
Je bespaart 6%
3 x € 16,50
€ 49,50
Je bespaart 13%
4 x € 15,50
€ 62,00
Je bespaart 18%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica Type 200 / F00169/1S (2st.)
€ 18,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Koolstoffilter F00169/1S van Alapure HFK169 (2st.)

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 205x180x48
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK169
EAN 8720933710990
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant Type 200, F00169, F00169/1S, Model 200, Modèle 200, CFC0140122, AS-AZKF070
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ElicaELIBLOC LUX IX/A/80 PRF0165628
ElicaELIBLOC LUX IX/A/60 PRF0165627
ElicaELIBLOC HT GR/A/80 17614580A
ElicaELIBLOC HT GR/A/60 1768336A
ElicaELIBLOC HT GR/A/60
ElicaELIBLOC HT
ElicaAMETISTA IX 90
Elica208355404837
Elica208355404836
Elica208355404834
Elica208355404585
Elica208355404584
Elica208016504403
Elica208014646604
Elica208014646601
Elica208002204405
Elica208002204404
Elica208002204403
Elica208002204402
Elica208002204401
Elica208002104409
Elica208002104408
Elica208002104406
Elica208002104405
Elica17614680
Elica5381500
Elica3876026
Elica3876024
Elica3876023
Elica3876021
Elica1768336
Elica1608046/1
ElicaELICA AQUA2
ElicaFEELING IX/A/90
ElicaHYDRA ANG IX F/100
ElicaTAMAYA IX F/60
ElicaTAMAYA IX F/90
ElicaTAMAYA WH F/60
ElicaTAMAYA WH F/90
Elica17614580A
Elica1768336A
Elica208002104402
Elica208002245002
Elica208002245005
Elica208014204409
Elica208014204432
Elica208014204435
Elica208016553201
Elica208016553202
Elica208018904414
Elica208049904402
Elica208064704407
Elica208069404401
Elica208073304403
Elica208073304431
Elica208145904402
Elica208169061301
Elica208259604403
Elica208259604404
Elica208293553201
Elica208293553202
Elica208318404401
Elica208318404402
Elica208355404835
Elica208355404991
Elica208355404992
Elica208355405934
Elica208355405935
Elica208355405964
Elica208355405965
Elica208355406081
Elica208355406082
ElicaPRF0104623A
ElicaPRF0104624A
ElicaPRF0165626
ElicaPRF0165628
Bekijk 1 tot 76 van 76 modellen

Recensies

(169)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email