Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0261.258 / F12 (2St.)
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0261.258 / F12 (2St.)
Huismerk
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0261.258 / F12 (2St.)
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0261.258 / F12 (2St.)
Op voorraad

Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0261.258 / F12 (2St.)

Model : HFK978
(163)
€ 97,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 80,95
Op Voorraad
2 x € 96,95
€ 193,90
Je bespaart 1%
3 x € 92,95
€ 278,85
Je bespaart 5%
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0261.258 / F12 (2St.)
€ 97,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Roblin Longlife Koolstoffilter 112.0261.258 / F12 van Alapure (2St.)

Een Roblin afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een Roblin afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 295x235x10
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK978
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 112.0261.258, 1120261258, Fabula, F12, AS-AZKF2600, 5407015, HFK978
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Roblin110.0271.737
Roblin340.0497.798
Roblin5003012
Roblin5057002
Roblin5057003
Roblin5057004
Roblin5057005
Roblin900 VERRE NOIR
RoblinDOMINO ETNA
RoblinELINA
RoblinELINA 900 VERRE N
RoblinVESUVIO 90 VERRE
RoblinZELIE 900 VERRE
Roblin5057000
Roblin5612556
Roblin1100271737
Roblin3400497798
RoblinELINA 900 VERRE NOIR
RoblinELINA BK/2
RoblinR LIFT 900
Bekijk 1 tot 20 van 20 modellen

Recensies

(163)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email