Menu
Menu
Winkelwagen
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Huismerk
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
Op voorraad

Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000

  • Merk: Alapure
  • | Model: RWF3300A
Model : RWF3300A
(172)
€ 24,75
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,45
Op Voorraad
Icepure Waterfilter geschikt voor Baumatic Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000
€ 24,75
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Baumatic Waterfilter Pure-Source 2 / WF2CB / FC100 / NGFC 2000 van Icepure RWF3300A

De Icepure RWF3300A waterfilter is 100% compatibel voor de Baumatic PureSource2 waterfilter. 
De Icepure RWF3300A waterfilter is voor de Baumatic Amerikaanse koelkasten met een vierkante filter en is qua vormgeving 100% hetzelfde.
Let op: Icepure RWF3300A heeft 2 frontjes in de doos zitten waardoor je zelf kan kiezen of je de filter wilt gebruiken voor de PureAdvance, PureSource2 of EWF01.

De Icepure RWF3300A is een betere filter dan de originele Baumatic waterfilter en qua vormgeving de enige filter, op de markt, die hetzelfde vormgeving heeft als de originele Baumatic.
De filter is getest en gecertificeerd door:
NSF International volgens NSF/ANSI Standards 51 & 61, 
Water Quality Certificaat (WQA) volgens NSF/ANSI Standards 42 & 372 en 
Conform European Directive 1935/2004/EEG.
De Icepure waterfilter is geproduceerd in een fabriek dat ISO9001 gecertificeerd is.
De RWF3300A waterfilter is UV gesteriliseerd.

Icepure is de eerste en enige filter dat in het bezit is van 4 certificaten. Er is geen beter waterfilter op de markt.


Waterfilterexpert denkt ook aan het milieu en daarom zijn onze Icepure filters 100% recyclebaar.

De AEG PureSource2 | RWF3300A waterfilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen koelkast:
Mocht u niet zeker zijn of deze filter voor uw koelkast geschikt is, neemt dan contact op met onze klantenservice. 

Baumatic: Koelkasten geproduceerd door Frigidaire.

 

 

Frigidaire: MB100; MB-100; MB 100; PureSource MB; FC100; FC-100; FC 100; MBFC2003; MBFC-2003; WF2MB

 

NGFC2000; NGFC-2000; SWF2CB; 218732308; 218732309; 218732309A; 218732309B; 218732309C; 218732309D
240396401; 240396402; 240396403; 240396404; 240396405; 240396406; 240396701; 240508034; 76080000
 
Electrolux: 241527301; 218732310; EWF2CBPA (Electrolux koelkasten die door Frigidaire zijn geproduceerd)
 
Sears / Kenmore: 46-9911, 469911, 9911, 9911P, 04609911000; 46-9916, 469916, 9916, 9916P, 04609916000
 
AEG: PureSource2 WF2CB / FC100 / NGFC 2000 Waterfilter 


Deze filter is compatible met de volgende modellen filters: EWF2CBPA; FC100

 

 

 

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 100x170
Verpakking per 1
Merk Icepure
Artikelnummer RWF3300A
EAN 8720933700311
Artikelnummer(s) fabrikant FFL-132F, EWF2CBPA, FC100, 2403964055, WF2CB, EFF-6029A, 4055319455, RWF3300A
Debiet (lpm) 1.89
Druk min. 207 kPa (30 psi) / max. 689 kPa (100 psi)
Gebruiksduur (in maanden) 6
Gebruiksintensiteit (liters / kopjes) 1514
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Frigidaire76080000
Frigidaire218732309
Frigidaire218732309A
Frigidaire218732309B
Frigidaire218732309C
Frigidaire218732309D
Frigidaire218732309E
Frigidaire218732309F
Frigidaire218732309G
Frigidaire21873238
Frigidaire218732310
Frigidaire240396401
Frigidaire240396402
Frigidaire240396404
Frigidaire240396406
Frigidaire240396701
Frigidaire241968503
FrigidaireAP2538969
FrigidaireFC-100
FrigidaireFC100
FrigidaireFRRC25V6DB1
FrigidaireFRRC25V6DB3
FrigidaireFRRC25V6DW3
FrigidaireGLSZ25V8CB0
FrigidaireGLSZ28V8CB1
FrigidaireGLSZ28V8CB4
FrigidaireGLVC25V7DB1
FrigidaireGLVC25VBDB1
FrigidaireGPSZ25V9DS0
FrigidaireGPSZ25V9DS3
FrigidaireGPSZ25V9DS4
FrigidaireGPSZ25V9DS5
FrigidaireGPSZ28V9CS1
FrigidaireGPSZ28V9CS4
FrigidaireGPSZ28V9CS5
FrigidaireGPSZ28V9CS7
FrigidaireNGFC 2000
FrigidaireNGFC2000
FrigidairePS1148409
FrigidairePS503621
FrigidairePS898865
FrigidairePURESOURCE2
FrigidaireSWF2CB
FrigidaireWF2CB
FrigidaireWF2MB
FrigidaireWP2CBMB
Kenmore46-9911
Kenmore46-9911P
Kenmore46-9916
Kenmore46-9916P
Kenmore9911
Kenmore469911
Kenmore469916
Kenmore4609911000
Kenmore4609916000
Kenmore9911P
Kenmore9916
Kenmore9916P
Bekijk 1 tot 58 van 58 modellen

Recensies

(172)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email