Menu
Menu
Winkelwagen
Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm
Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm
Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm
Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm
Op voorraad

Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm

  • Merk: Best
  • | Model: 4055468278
Model : 4055468278
(199)
€ 21,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 17,77
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Best 4055468278 298x238mm

€ 17,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 20,50
€ 41,00
Je bespaart 5%
3 x € 19,50
€ 58,50
Je bespaart 9%
4 x € 17,50
€ 70,00
Je bespaart 19%
Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm
€ 21,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Best 4055468278 298x238mm

Normale prijs: € 17,50
Staffelprijs: € 15,50
IN WINKELWAGEN

Best Metaalfilter 4055468278 298x238mm

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 298x238x9
Verpakking per 1
Merk Best
Artikelnummer 4055468278
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055468278, 50253939008, 08087609, 08087358, 08087821, 08087625
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Best07001776
Best07004044
Best07004045
Best07004108
Best07004135
Best07004136
Best07004804
Best07007802
Best07039026C
Best07039027C
Best077B2609
Best077L4101
Best942051067
Best942051068
Best942051239
Best94205106700
Best94205106800
BestBF3KKASC7088
BestBHC62421XA
BestBHC92421XA
BestIS 5020
BestIS 7378
BestIS 7386
BestIS 7388
BestIS 7986
BestK 2035
BestK 2039
BestK 3020
BestK 3039
BestK 3120
BestK 3139
BestK 5020
BestK 5035
BestK 5039
BestK 7008
BestK 7056
BestK 7088
BestK 7378
BestK 7956
BestK2020
BestK2035
BestK2039
BestK20403501001K
BestK39M/2
BestK4020
BestK4039
BestK5035/2L
BestK5039/IS5039
BestK7052-04 S1 C2 XS A/F 60 CM
BestK7052-04 S1 C2 XS A/F 90 CM
BestK7088-04 XS A/F 60 CM NW
BestK7088-04 XS A/F 70 CM
BestK7088-04 XS A/F 90 CM NW
BestK7088/IS7088
BestK7088120
BestK7388/IS7388
BestKASC7388
Savo90311
Bekijk 1 tot 58 van 58 modellen

Recensies

(199)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email