Menu
Menu
Winkelwagen
Best Metaalfilter 80875396 298x239mm
Op voorraad

Best Metaalfilter 80875396 298x239mm

  • Merk: Best
  • | Model: 80875396
Model : 80875396
(210)
€ 18,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 15,29
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Best 80875396 298x239mm

€ 13,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 17,95
€ 35,90
Je bespaart 3%
3 x € 17,50
€ 52,50
Je bespaart 5%
6 x € 16,50
€ 99,00
Je bespaart 11%
Best Metaalfilter 80875396 298x239mm
€ 18,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Best 80875396 298x239mm

Normale prijs: € 13,95
Staffelprijs: € 12,50
IN WINKELWAGEN

Best Metaalfilter 80875396 298x239mm 

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 298x239x9
Verpakking per 1
Merk Best
Artikelnummer 80875396
EAN 7321424092581
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 80875396
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Best942022156
Best942022157
Best942022158
Best942022159
Best942022162
Best942022163
Best942022189
Best942022190
Best942051056
Best942051066
Best942051069
Best94202215600
Best94202215700
Best94202215800
Best94202215900
Best94202216200
Best94202216300
Best94202218900
Best94202219000
Best94205105600
Best94205106600
Best94205106900
BestBEIT90INB
BestBHC61420CA
BestBHC61420MA
BestBHC62350AA
BestBHC62351AA
BestBHC91420CA
BestBHC91420MA
BestBHC92350AA
BestBHC92351AA
BestBHS92350AA
BestBHS92351AA
BestBHS96750AA
BestFLAT
BestK 24
BestK 240
BestK 26
BestK 508
BestKK024
BestSIGMA
Bekijk 1 tot 41 van 41 modellen

Recensies

(210)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email