Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Ontkalker Geschikt voor Bosch 311968 / 311138
Alapure Ontkalker Geschikt voor Bosch 311968 / 311138
Huismerk
Alapure Ontkalker Geschikt voor Bosch 311968 / 311138
Alapure Ontkalker Geschikt voor Bosch 311968 / 311138
Op voorraad

Alapure Ontkalker Geschikt voor Bosch 311968 / 311138

  • Merk: Alapure
  • | Model: ALA-CMC602
Model : ALA-CMC602
(192)
€ 6,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 5,74
Op Voorraad
3 x € 6,50
€ 19,50
Je bespaart 6%
6 x € 5,95
€ 35,70
Je bespaart 14%
12 x € 5,50
€ 66,00
Je bespaart 21%
Alapure Ontkalker Geschikt voor Bosch 311968 / 311138
€ 6,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure ALA-CMC602 Geschikt voor Bosch Ontkalker 311968 / 311138

Alapure ALA-CMC602, een 500 ml vloeibare biologische ontkalker van professionele kwaliteit, is ontworpen voor gebruik in koffiemachines en stoomovens. Deze universele ontkalker is geschikt voor diverse koffie- en espressomachines, en waterkokers. De samenstelling, vergelijkbaar met bekende merken, zoals DeLonghi en Saeco, maakt het een kleur- en reukloze vloeistof die effectief kalkaanslag verwijdert.

Deze hoogwaardige ontkalker bevordert een langere levensduur van uw koffie- of espressomachine en verbetert de smaak van uw koffie door de kalkaanslag op het verwarmingselement te voorkomen. Regelmatig gebruik, aangepast aan uw specifieke machine volgens de Nederlandse gebruiksaanwijzing op de fles, wordt aanbevolen. Volg de vuistregel: eens per maand reinigen en eens per twee maanden ontkalken.

Belangrijk is te weten dat het ontkalkingsmiddel geen reinigende werking heeft op het vet van de koffie; hiervoor worden de reinigingstabletten van Alapure ALA-CMC301 aanbevolen. Let op: niet elk product volgt de principes van Alapure ALA-CMC602, wat schade aan het binnenwerk van uw koffie- en espressomachine kan veroorzaken.

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer ALA-CMC602
EAN 8720933705941
Inhoud verpakking 500mL
Artikelnummer(s) fabrikant ALA-CMC602, 311968, 00311968, 311680, 00311680, 00311138, 00310451, 00310748, 00160168
Gebruiksduur (in maanden) 5
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Koffiezetapparaat, Kaffeemaschine, Espressomaschine, Kaffeefilter, Koffiefilter, Pflegeprodukte, Kaffeemaschinenersatzteile, Kaffeeautomat, espresso filter, Koffie waterfilter, Kaffee Wasserfilter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Bosch0717902101
Bosch0717902104
Bosch0717902110
Bosch0717902111
Bosch0717902115
Bosch0717902117
Bosch0717902118
Bosch0717902119
Bosch0717902120
Bosch0717902127
Bosch0717902128
Bosch0717902133
Bosch0717902134
Bosch0717902138
Bosch0717902140
Bosch0717902146
Bosch0717902148
Bosch0717902149
Bosch0717902150
Bosch0717902151
Bosch0717902152
Bosch0717902154
Bosch0717902158
Bosch0717902159
Bosch0717902168
Bosch0717902169
Bosch0717902171
Bosch0717902172
Bosch0717902177
Bosch0717902180
Bosch0717902181
Bosch0717902182
Bosch0717902189
Bosch0717902193
Bosch0717902195
Bosch0717902198
Bosch0717902300
Bosch0717902301
Bosch0717902303
Bosch0717902307
Bosch0717902309
Bosch0717902310
Bosch0717902311
Bosch0717902312
Bosch0717902313
Bosch0717902320
Bosch0717902322
Bosch0717902328
Bosch0717902329
Bosch0717902333
Bosch0717902334
Bosch0717902342
Bosch071790211801
Bosch071790213401
Bosch071790214001
Bosch071790215801
Bosch071790215802
Bosch071790217101
Bosch071790217201
Bosch071790217801
Bosch071790218001
Bosch071790218101
Bosch071790218201
Bosch0717902193(00)
Bosch0717902195(00)
Bosch0717902300(01)
Bosch071790230001
Bosch0717902301(00)
Bosch0717902303(00)
Bosch0717902309(00)
Bosch0717902313(00)
Bosch0717902320(00)
Bosch0717902328(00)
Bosch0717902332(00)
Bosch0717902333(00)
Bosch0717902334(00)
Bosch0717902342(00)
BoschCTES 32
BoschCTL636EB6
BoschCTL636EB6/02
BoschCTL636EB6/03
BoschCTL636EB6/04
BoschCTL636EB6/05
BoschCTL636EB6/06
BoschCTL636EB6/07
BoschCTL636ES6
BoschCTL636ES6/02
BoschCTL636ES6/03
BoschCTL636ES6/04
BoschCTL636ES6/05
BoschCTL636ES6/06
BoschCTL636ES6/07
BoschCTL836EC6
BoschHSG856XC6
BoschKA 10 T
BoschKA 190
BoschKA 6 T
BoschKA 80
BoschKA10T
BoschKA6T
BoschKAE 62
BoschKTA 1
BoschKTA 10
BoschKTA 11
BoschKTA 110
BoschKTA 150
BoschKTA 155
BoschKTA 156
BoschKTA 2
BoschKTA 25
BoschKTA 4
BoschKTA 8
BoschTAS1001/01
BoschTAS1001GB/01
BoschTAS1002/01
BoschTAS1002CH/01
BoschTAS1002GB/01
BoschTAS1003/01
BoschTAS1003CH/01
BoschTAS1003GB/01
BoschTAS1006/01
BoschTAS1006GB/01
BoschTAS1007
BoschTAS1007/01
BoschTAS1007CH/01
BoschTAS1007GB/01
BoschTAS1401/01
BoschTAS1401/02
BoschTAS1401CN/01
BoschTAS1401CN/02
BoschTAS1401GB/02
BoschTAS1402/01
BoschTAS1402/02
BoschTAS1402CH/02
BoschTAS1402GB/01
BoschTAS1402GB/03
BoschTAS1403/01
BoschTAS1403/02
BoschTAS1403CN/01
BoschTAS1403CN/02
BoschTAS1403GB/01
BoschTAS1403GB/02
BoschTAS1404/01
BoschTAS1404/02
BoschTAS1404CH/02
BoschTAS1404CN/01
BoschTAS1404CN/02
BoschTAS1404GB/02
BoschTAS1406/01
BoschTAS1406/02
BoschTAS1407/01
BoschTAS1407/02
BoschTAS1407CH/01
BoschTAS1407CH/02
BoschTAS1407GB/01
BoschTAS1407GB/02
BoschTAS3202/01
BoschTAS3202/02
BoschTAS3202/03
BoschTAS3202/04
BoschTAS3202CH/03
BoschTAS3202CH/04
BoschTAS3202CN/01
BoschTAS3202CN/04
BoschTAS3202GB/02
BoschTAS3202GB/03
BoschTAS3202GB/04
BoschTAS3204/03
BoschTAS3204/04
BoschTAS3204CN/01
BoschTAS3204GB/03
BoschTAS3204GB/04
BoschTAS3208/01
BoschTAS3208/04
BoschTAS6003/01
BoschTAS6003GB/01
BoschTAS6004/01
BoschTAS6004GB/01
BoschTASSIMO HAPPY
BoschTASSIMO MY WAY
BoschTASSIMO SUNY
BoschTASSIMO VIVY 2
BoschTCA 5802
BoschTCA 5809
BoschTCA 6001
BoschTCA 6301
BoschTCA 6701
BoschTCA 6709
BoschTCA 7121 RW
BoschTCA 7129 RW
BoschTCA 7151 DE
BoschTCA 7159 DE
BoschTCA 73 F1
BoschTCA 7351 DE
BoschTCA 7601
BoschTCA 7621 RW
BoschTCA580201
BoschTCA580901
BoschTCA580902
BoschTCA600101
BoschTCA6001CH01
BoschTCA630101
BoschTCA630102
BoschTCA630103
BoschTCA630104
BoschTCA630105
BoschTCA6301CH02
BoschTCA6301CH03
BoschTCA6301CH04
BoschTCA6301CH05
BoschTCA670102
BoschTCA670103
BoschTCA670104
BoschTCA670105
BoschTCA6701CH02
BoschTCA6701CH03
BoschTCA6701CH04
BoschTCA6701CH05
BoschTCA670902
BoschTCA670903
BoschTCA670904
BoschTCA670905
BoschTCA6709CH02
BoschTCA6709CH03
BoschTCA6709CH04
BoschTCA6709CH05
BoschTCA7121RW03
BoschTCA7121RW04
BoschTCA7121RW94
BoschTCA7129RW03
BoschTCA7129RW04
BoschTCA7129RW94
BoschTCA7151DE03
BoschTCA7151DE04
BoschTCA7151DE94
BoschTCA7159DE03
BoschTCA7159DE04
BoschTCA7159DE94
BoschTCA7351DE04
BoschTCA73F194
BoschTCA760102
BoschTCA760103
BoschTCA760192
BoschTCA760193
BoschTCA760194
BoschTCA7621RW03
BoschTCA7621RW04
BoschTCA7621RW94
BoschTCC 78 K750
BoschTCC 78 K750 A
BoschTCC 78 K750 B
BoschTCC 78 K751
BoschTCC 78 K751 A
BoschTCC 78 K751 B
BoschTCC78K75002
BoschTCC78K75003
BoschTCC78K75004
BoschTCC78K75005
BoschTCC78K75093
BoschTCC78K75094
BoschTCC78K750A02
BoschTCC78K750A03
BoschTCC78K750A04
BoschTCC78K750A05
BoschTCC78K750A93
BoschTCC78K750A94
BoschTCC78K750B02
BoschTCC78K750B03
BoschTCC78K750B04
BoschTCC78K750B05
BoschTCC78K750B93
BoschTCC78K750B94
BoschTCC78K75106
BoschTCC78K75107
BoschTCC78K75108
BoschTCC78K751A06
BoschTCC78K751A07
BoschTCC78K751A08
BoschTCC78K751B06
BoschTCC78K751B07
BoschTCC78K751B08
BoschTES 50129 RW
BoschTES 50159 DE
BoschTES 503 F1DE
BoschTES 503 M1DE
BoschTES 50321 RW
BoschTES 50324 RW
BoschTES 50328 RW
BoschTES 50351 DE
BoschTES 50354 DE
BoschTES 50358 DE
BoschTES 50621 RW
BoschTES 50628 RW
BoschTES 50651 DE
BoschTES 50658 DE
BoschTES 70121 RW
BoschTES 70129 RW
BoschTES 70151 DE
BoschTES 70159
BoschTES 70159 DE
BoschTES 703 F1DE
BoschTES 70321 RW
BoschTES 70351
BoschTES 70351 DE
BoschTES 70353 DE
BoschTES 70358 DE
BoschTES 70621 RW
BoschTES50129RW05
BoschTES50159DE05
BoschTES50321RW04
BoschTES50321RW05
BoschTES50321RW10
BoschTES50324RW10
BoschTES50328RW04
BoschTES50328RW05
BoschTES50328RW10
BoschTES50351DE04
BoschTES50351DE05
BoschTES50351DE10
BoschTES50354DE10
BoschTES50358DE04
BoschTES50358DE05
BoschTES50358DE10
BoschTES503F1DE04
BoschTES503F1DE05
BoschTES503F1DE10
BoschTES503M1DE10
BoschTES50621RW05
BoschTES50621RW10
BoschTES50628RW05
BoschTES50628RW10
BoschTES50651DE05
BoschTES50651DE10
BoschTES50658DE05
BoschTES50658DE10
BoschTES70129RW11
BoschTES70129RW14
BoschTES70151DE10
BoschTES70151DE11
BoschTES70151DE12
BoschTES70151DE13
BoschTES70151DE14
BoschTES70159CH10
BoschTES70159CH11
BoschTES70159CH12
BoschTES70159CH13
BoschTES70159CH14
BoschTES70159DE10
BoschTES70159DE11
BoschTES70159DE12
BoschTES70159DE13
BoschTES70159DE14
BoschTES70321RW10
BoschTES70321RW11
BoschTES70321RW12
BoschTES70321RW13
BoschTES70321RW14
BoschTES70351CH10
BoschTES70351CH11
BoschTES70351CH12
BoschTES70351CH13
BoschTES70351CH14
BoschTES70351DE10
BoschTES70353DE10
BoschTES70353DE11
BoschTES70353DE12
BoschTES70353DE13
BoschTES70353DE14
BoschTES70358DE10
BoschTES70358DE11
BoschTES70358DE12
BoschTES70358DE13
BoschTES70358DE14
BoschTES703F1DE10
BoschTES703F1DE11
BoschTES703F1DE12
BoschTES703F1DE13
BoschTES703F1DE14
BoschTES70621RW10
BoschTES70621RW11
BoschTES70621RW12
BoschTES70621RW13
BoschTES70621RW14
BoschTIS30351DE/02
BoschTKA 1201
BoschTKA 1202
BoschTKA 1203
BoschTKA 1203 MX
BoschTKA 1225
BoschTKA 1410
BoschTKA 1411
BoschTKA 1417
BoschTKA 1660
BoschTKA 1663
BoschTKA 1701
BoschTKA 1708
BoschTKA 1710
BoschTKA 1718
BoschTKA 1718 US
BoschTKA 1719 US
BoschTKA 1720
BoschTKA 1721
BoschTKA 1722
BoschTKA 1726
BoschTKA 1727
BoschTKA 1730
BoschTKA 1731 US
BoschTKA 1750
BoschTKA 1750 US
BoschTKA 1770
BoschTKA 1770 US
BoschTKA 1801
BoschTKA 1802
BoschTKA 1803
BoschTKA 1821
BoschTKA 1822
BoschTKA 1841
BoschTKA 1842
BoschTKA 1851
BoschTKA 1852
BoschTKA 1853
BoschTKA 1856
BoschTKA 1861
BoschTKA 1862
BoschTKA 1863
BoschTKA 186870
BoschTKA 1869 US
BoschTKA 1910
BoschTKA 1915
BoschTKA 1920
BoschTKA 1923
BoschTKA 1924
BoschTKA 1925
BoschTKA 1926
BoschTKA 1926 AA
BoschTKA 1927
BoschTKA 1928
BoschTKA 1929
BoschTKA 1930
BoschTKA 1931
BoschTKA 1932
BoschTKA 2101
BoschTKA 2510
BoschTKA 2512
BoschTKA 2701
BoschTKA 2703
BoschTKA 2708
BoschTKA 2709
BoschTKA 2720
BoschTKA 2724
BoschTKA 2725
BoschTKA 2726
BoschTKA 2727
BoschTKA 2730
BoschTKA 2801
BoschTKA 2801 UC
BoschTKA 2808
BoschTKA 2811
BoschTKA 2811 UC
BoschTKA 2821
BoschTKA 2823
BoschTKA 2824
BoschTKA 2825
BoschTKA 2826
BoschTKA 2827
BoschTKA 2830 UC
BoschTKA 2831 UC
BoschTKA 2860
BoschTKA 2910
BoschTKA 2910 DK
BoschTKA 2911
BoschTKA 2912
BoschTKA 2915
BoschTKA 2916
BoschTKA 2917
BoschTKA 2918
BoschTKA 2919
BoschTKA 2920
BoschTKA120101
BoschTKA120102
BoschTKA1201CH01
BoschTKA1201CH02
BoschTKA120201
BoschTKA120301
BoschTKA120302
BoschTKA1203MX01
BoschTKA1203MX02
BoschTKA1225
BoschTKA141001
BoschTKA1410CH01
BoschTKA141101
BoschTKA141701
BoschTKA166001
BoschTKA166001TKA 1660
BoschTKA166002
BoschTKA1660CH01
BoschTKA166301
BoschTKA166302
BoschTKA170101
BoschTKA170102
BoschTKA170103
BoschTKA170801
BoschTKA170803
BoschTKA1708CH01
BoschTKA171001
BoschTKA171801
BoschTKA171803
BoschTKA1718US
BoschTKA1718US00
BoschTKA1719US
BoschTKA1719US00
BoschTKA172001
BoschTKA1720CH01
BoschTKA1721CH01
BoschTKA172201
BoschTKA172601
BoschTKA1726CH01
BoschTKA172701
BoschTKA173001
BoschTKA173002
BoschTKA173003
BoschTKA173003TKA 1730
BoschTKA1730CH01
BoschTKA1731US01
BoschTKA175001
BoschTKA1750CH01
BoschTKA1750US
BoschTKA1750US00
BoschTKA177001
BoschTKA1770US
BoschTKA1770US00
BoschTKA1801
BoschTKA180101
BoschTKA1802
BoschTKA180200
BoschTKA180300
BoschTKA1803CH01
BoschTKA182101
BoschTKA1822SK01
BoschTKA1841
BoschTKA1842
BoschTKA1851
BoschTKA1853
BoschTKA1856
BoschTKA1861
BoschTKA186100
BoschTKA1862
BoschTKA1863
BoschTKA18687000
BoschTKA1869US
BoschTKA1869US00
BoschTKA191001
BoschTKA191501
BoschTKA192001
BoschTKA1920SK01
BoschTKA192301
BoschTKA192302
BoschTKA192401
BoschTKA192501
BoschTKA192601
BoschTKA1926AA01
BoschTKA1926CH01
BoschTKA192701
BoschTKA192801
BoschTKA192802
BoschTKA192901
BoschTKA193001
BoschTKA1930CH01
BoschTKA193101
BoschTKA193102
BoschTKA1931GB01
BoschTKA1931GB02
BoschTKA210103
BoschTKA2512
BoschTKA251200
BoschTKA270101
BoschTKA270103
BoschTKA270301
BoschTKA270801
BoschTKA270803
BoschTKA270901
BoschTKA270903
BoschTKA272001
BoschTKA272003
BoschTKA2720CH01
BoschTKA272401
BoschTKA272501
BoschTKA2725CH01
BoschTKA272601
BoschTKA2726CH01
BoschTKA272701
BoschTKA273001
BoschTKA273003
BoschTKA2730CH01
BoschTKA2730CH03
BoschTKA280101
BoschTKA2801GB01
BoschTKA2801UC01
BoschTKA280801
BoschTKA281101
BoschTKA2811UC01
BoschTKA282101
BoschTKA282301
BoschTKA282401
BoschTKA282501
BoschTKA282601
BoschTKA282701
BoschTKA2830UC01
BoschTKA2831UC01
BoschTKA286001
BoschTKA291001
BoschTKA291002
BoschTKA291004
BoschTKA291005
BoschTKA2910DK01
BoschTKA291104
BoschTKA291105
BoschTKA291204
BoschTKA291205
BoschTKA291504
BoschTKA291601
BoschTKA291602
BoschTKA291604
BoschTKA291605
BoschTKA291704
BoschTKA291804
BoschTKA291901
BoschTKA291902
BoschTKA291903
BoschTKA291904
BoschTKA291905
BoschTKA292001
BoschTKA8330
BoschTKP 3015
BoschTKP 3015 DE
BoschTKP 3015 FR
BoschTKP 3015 NL
BoschTKP 3017
BoschTKP 3017 DE
BoschTKP 3017 FR
BoschTKP 3017 NL
BoschTKP 3021 FR
BoschTKP 3023 FR
BoschTKP 3024 FR
BoschTKP 3025 FR
BoschTKP 3027 FR
BoschTKP301501
BoschTKP3015DE01
BoschTKP3015FR01
BoschTKP3015NL01
BoschTKP301701
BoschTKP3017DE01
BoschTKP3017FR01
BoschTKP3017NL01
BoschTKP3021FR01
BoschTKP3023FR01
BoschTKP3024FR01
BoschTKP3025FR01
BoschTKP3027FR01
BoschTTA 2009
BoschTTA200901
BoschTTA200902
BoschTWK 1101
BoschTWK 1102
BoschTWK 1107
BoschTWK 1201
BoschTWK110101
BoschTWK110102
BoschTWK1101CH02
BoschTWK1101GB02
BoschTWK110202
BoschTWK110203
BoschTWK110703
Bekijk 1 tot 673 van 673 modellen

Recensies

(192)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email