Menu
Menu
Winkelwagen
DeLonghi Koffie tamper DLSC058
DeLonghi Koffie tamper DLSC058
DeLonghi Koffie tamper DLSC058
DeLonghi Koffie tamper DLSC058
Op voorraad

DeLonghi Koffie tamper DLSC058

  • Merk: DeLonghi
  • | Model: 2790079184
Model : 2790079184
(170)
€ 29,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 24,75
Op Voorraad
DeLonghi Koffie tamper DLSC058
€ 29,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

DeLonghi Koffietamper – DLSC058

Deze DeLonghi koffietamper DLSC058 is ontworpen om jouw gemalen koffie gedoseerd en gelijkmatig aan te drukken in de filter. Dankzij de juiste gewichtsverdeling en afmeting zorgt hij voor een consistente tamping — essentieel voor een optimale extractie en volle crema.

✔ Perfecte pasvorm – voetdiameter 51 mm, passend bij DeLonghi filterhouders
✔ Gewaardeerde constructie – roestvrijstalen basis met ergonomisch houten handvat
✔ Precisie en balans – de gewogen basis drukt gelijkmatig aan zonder “over-tampen”
✔ Geschikt voor pomp-espressomachines – ideaal in combinatie met DeLonghi handmatige of hybride machines

Specificaties
– Materiaal: roestvrij staal basis + houten handvat
– Voetdiameter: 51 mm (≈ 1,97 inch)
– Ontwerp: vlakke tamper (flat bottom)
– Compatibiliteit: standaard DeLonghi filterhoudermaat

Gebruikstips

  1. Verdeel de gemalen koffie gelijkmatig in de filterhouder.
  2. Plaats de tamper recht boven de koffie en druk met rustige, constante kracht naar beneden.
  3. Zorg dat de tamp vlak en glad is, zonder randen los.
  4. Reinig de tamper na gebruik door de voet af te vegen of af te spoelen (niet met agressieve middelen).

Onderhoud & verzorging
– Veeg de metalen voet schoon met een zachte doek.
– Vermijd lange blootstelling aan vocht bij het houten handvat.
– Controleer na verloop van tijd of het contact tussen voet en handvat nog stevig is.

Niet gevonden wat je zoekt? Bekijk dan onze DeLonghi accessoires.

Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Ariete132400M132410EPUS
Ariete1324 4270900M132410GBD
Ariete1324 C50000M132400BRRU
Ariete132900M132940AR0
Ariete1329 /100M132951AR0
Ariete1329 /100M132961AR0
Ariete1329 /100M132961ARAG
Ariete133300M133340KM0
Ariete133400M133411EPUS
Ariete1334 /100M133410LDD
Ariete1334 9012100M133401ALA
Ariete133700M133740AR0
Ariete133700M133730AR0
Ariete133700M133731AR0
Ariete133700M133741ARAG
Ariete133700M133740ARAG
Ariete133700M133741AR0
Ariete133800M133810AR0
Ariete133800M133830AR0
Ariete133900M133950AR0
Ariete133900M133910AR0
Ariete1350 2616100M135000EPUS
Ariete135300M135300SARO
Ariete136300M136311ARID
Ariete136300M136310AR0
Ariete136300M136312AR0
Ariete136300M136311AR0
Ariete136300M136310ARID
Ariete136300M136310ARCN
Ariete136300M136311ARCN
Ariete136400M136401KM0
Ariete136400M136402KM0
Ariete136400M136400KM0
Ariete136500M136560AR0
Ariete136500M136570AR0
Ariete136500M136540AR0
Ariete136600M136650AR0
Ariete137500M137500PAIL
Ariete138500M138518AR0
Ariete138700M138720AR0
Ariete1387 CEM 1500 C00M138710CUCD
Ariete138800M138810LDD
Ariete138800M138820ALUK
Ariete138800M138826ALUK
Ariete138800M1388R1AR0
Ariete138800M138827ALUK
Ariete138800M138831AR0
Ariete138800M138830AR0
Ariete1388 9096400M138801STD
Ariete1388 9096400M138801ALA
Ariete1388 9178700M138802STD
Ariete1388 9178700M138802ALA
Ariete1388 9178800M138803STD
Ariete1388 9178800M138803ALA
Ariete1388 9178900M138804STD
Ariete1388 IAN 10610300M138835LDDK
Ariete1388 IAN 10610300M138830LDD
Ariete1388 IAN 10610300M138831LDUK
Ariete1388 IAN 10610300M138830LDCH
Ariete1388 IAN 10610300M138835LDCH
Ariete1388 IAN 10610300M138830LDDK
Ariete1388 IAN 10610300M138835LDD
Ariete1388 IAN 10610300M138831LDD
Ariete1388 IAN 10610300M138831LDCZ
Ariete1388 IAN 10610300M138835LDCZ
Ariete1388 IAN 10610300M138830LDCZ
Ariete1388 IAN 10610300M138831LDCH
Ariete1388 IAN 10610300M138830LDUK
Ariete1388 IAN 10610300M138831LDDK
Ariete1388 IAN 10610300M138835LDUK
Ariete138900M138915AR0
Ariete138900M138913ARKR
Ariete138900M138915ARKR
Ariete138900M138913ARSA
Ariete138900M138907ALA
Ariete138900M138907ALCH
Ariete138900M138913ARCN
Ariete138900M138916AR0
Ariete138900M138906ALA
Ariete138900M138913ARPL
Ariete138900M138915ARAG
Ariete138900M138908ALD
Ariete138900M1389A0ALUK
Ariete138900M138913ARAS
Ariete138900M138913AR0
Ariete138900M138918AR0
Ariete138900M138906ALD
Ariete138900M138917AR0
Ariete138900M1389A1ALUK
Ariete138900M138913ARAG
Ariete138900M138906ALCH
Ariete138900M138914ARCN
Ariete138900M138918ARAS
Ariete138900M138917ARAS
Ariete138900M138907ALD
Ariete138900M138915ARCN
Ariete1389 9286000M138901ALCH
Ariete1389 9286000M138901ALD
Ariete1389 9286000M138901ALA
Ariete1389 9286100M138900ALD
Ariete1389 9286100M138900ALA
Ariete1389 9286100M138900ALCH
Ariete1389 9286200M138902ALD
Ariete1389 A00M138914ARAS
Ariete1389 A00M138914ARID
Ariete1389 A00M138914ARKR
Ariete1389 A00M138914AR0
Ariete1389 A00M138915ARAS
Ariete1389 A00M138915ARSA
Ariete1389 A00M138914ARAG
Braun3063 E 3000X63063720
Braun3063 E 3000X63063731
Braun3063 E 3000X63063740
Delonghi00 M138501 DLAU00M138501DLAU
Delonghi1020132103026
Delonghi102 /062 /70132103026
DelonghiBAR 100132104001
DelonghiBAR 12 CD0132103059
DelonghiBAR 12 F0132103019
DelonghiBAR 12 F0132103057
DelonghiBAR 12 F0132103013
DelonghiBAR 12 F0132103022
DelonghiBAR 12 FF0132103071
DelonghiBAR 12 FU0132103004
DelonghiBAR 140132103018
DelonghiBAR 14 CD0132103080
DelonghiBAR 14 CD0132103049
DelonghiBAR 14 CDF0132103066
DelonghiBAR 14 F0132103040
DelonghiBAR 14 F0132103047
DelonghiBAR 14 F0132103006
DelonghiBAR 14 F0132103056
DelonghiBAR 14 F0132103016
DelonghiBAR 14 F0132103051
DelonghiBAR 14 F0132103033
DelonghiBAR 14 F0132103074
DelonghiBAR 14 F0132103067
DelonghiBAR 14 F0132103017
DelonghiBAR 14 F0132103044
DelonghiBAR 14 F0132103008
DelonghiBAR 14 F0132103038
DelonghiBAR 14 F0132103043
DelonghiBAR 14 F0132103070
DelonghiBAR 14 F0132103055
DelonghiBAR 14 F0132103012
DelonghiBAR 14 F0132103015
DelonghiBAR 14 FE0132103009
DelonghiBAR 14 FE0132103060
DelonghiBAR 14 FU0132103007
DelonghiBAR 14 FUEX0132103010
DelonghiBAR 14 N0132103062
DelonghiBAR 140 F0132103031
DelonghiBAR 140 F0132103027
DelonghiBAR 14F0132103012
DelonghiBAR 150132104015
DelonghiBAR 160132104003
DelonghiBAR 160132104017
DelonghiBAR 16 U0132104007
DelonghiBAR 18 CD0132103076
DelonghiBAR 190132104025
DelonghiBAR 19 F0132104024
DelonghiBAR 19 F0132104018
DelonghiBAR 19 FU0132104022
DelonghiBAR 19 FU0132104019
DelonghiBAR 19 FU0132104020
DelonghiBAR 19 FU0132104021
DelonghiBAR 1900132104026
DelonghiBAR 20 ESE0132103054
DelonghiBAR 20 N0132103075
DelonghiBAR 20 P0132103024
DelonghiBAR 20 P0132103030
DelonghiBAR 20 P0132103035
DelonghiBAR 20 P0132103021
DelonghiBAR 20 P0132103034
DelonghiBAR 20 PEXV0132103042
DelonghiBAR 20 PJET0132103023
DelonghiBAR 30132103000
DelonghiBAR 320132151045
DelonghiBAR 320132151050
DelonghiBAR 320132151022
DelonghiBAR 320132151074
DelonghiBAR 32 F0132151040
DelonghiBAR 3900132105021
DelonghiBAR 400132104029
DelonghiBAR 400132104037
DelonghiBAR 400132104027
DelonghiBAR 400132104031
DelonghiBAR 400132104028
DelonghiBAR 400132104043
DelonghiBAR 400132104049
DelonghiBAR 40 CD0132104036
DelonghiBAR 410132151009
DelonghiBAR 410132151005
DelonghiBAR 410132151002
DelonghiBAR 410132151027
DelonghiBAR 410132151019
DelonghiBAR 410132151006
DelonghiBAR 410132151003
DelonghiBAR 410132151000
DelonghiBAR 410132151028
DelonghiBAR 410132151014
DelonghiBAR 410132151008
DelonghiBAR 410132151035
DelonghiBAR 410132151004
DelonghiBAR 410132151001
DelonghiBAR 420132151017
DelonghiBAR 420132151046
DelonghiBAR 42 E0132152004
DelonghiBAR 42 F0132151038
DelonghiBAR 50132100000
DelonghiBAR 500132109000
DelonghiBAR 500132109001
DelonghiBAR 510132150006
DelonghiBAR 510132150003
DelonghiBAR 510132150000
DelonghiBAR 510132150004
DelonghiBAR 510132150001
DelonghiBAR 510132150008
DelonghiBAR 510132150002
DelonghiBAR 520132150007
DelonghiBAR 5S0132100004
DelonghiBAR12FF0132103071
DelonghiBAR14CD0132103080
DelonghiBAR14CDF0132103066
DelonghiBAR14F0132103044
DelonghiBAR14F0132103070
DelonghiBAR14F0132103047
DelonghiBAR14F0132103051
DelonghiBAR14F0132103043
DelonghiBAR14F0132103074
DelonghiBAR14F0132103067
DelonghiBAR14FE0132103060
DelonghiBAR14FUEX0132103010
DelonghiBAR20P0132103034
DelonghiBAR20P0132103024
DelonghiBAR20P0132103030
DelonghiBAR20PEXV0132103042
DelonghiBAR32F0132151040
DelonghiBAR400132104037
DelonghiBAR400132104027
DelonghiBAR400132104043
DelonghiBAR400132104028
DelonghiBAR400132104029
DelonghiBAR40CD0132104036
DelonghiBAR410132151008
DelonghiBAR410132151000
DelonghiBAR410132151009
DelonghiBAR410132151002
DelonghiBAR410132151019
DelonghiBAR410132151006
DelonghiBAR42F0132151038
DelonghiBAR500132109000
DelonghiBAR500132109001
DelonghiBAR510132150000
DelonghiBAR510132150002
DelonghiBAR510132150003
DelonghiBAR51.0132150004
DelonghiBARM 1000132108000
DelonghiBARM 1000132108006
DelonghiBARM 1000132108014
DelonghiBARM 1000132108007
DelonghiBARM 100 EX0132108010
DelonghiBARM 100 U0132108001
DelonghiBARM 100 UEX0132108008
DelonghiBARM 1100132108005
DelonghiBARM 1100132108002
DelonghiBARM 110 EXA0132108012
DelonghiBARM 110 EXA0132108022
DelonghiBARM 110 EXA0132108023
DelonghiBARM 110 EXA0132108011
DelonghiBARM 110 U0132108003
DelonghiBARM 110 UEX0132108013
DelonghiBARM 2000132108024
DelonghiBARM 2000132108021
DelonghiBARM 2000132108016
DelonghiBARM 200 EXP0132108019
DelonghiBARM 200 JET0132108018
DelonghiBARM 290132106009
DelonghiBARM 290132106004
DelonghiBARM 290132106005
DelonghiBARM 29 U0132106007
DelonghiBARM 2900132106013
DelonghiBARM 2900132106014
DelonghiBARM 2900132106015
DelonghiBARM 2900132106012
DelonghiBARM 300132105007
DelonghiBARM 300132105301
DelonghiBARM 300132105001
DelonghiBARM 30 E0132105013
DelonghiBARM 3000132105020
DelonghiBARM 340132106010
DelonghiBARM 360132105017
DelonghiBARM 39 F0132105008
DelonghiBARM 39 F0132105009
DelonghiBARM 39 FE0132105010
DelonghiBARM 3900132105018
DelonghiBARM100EX0132108010
DelonghiBARM200 EXP0132108019
DelonghiBARM300132105301
DelonghiBARM300132105001
DelonghiBCO 1100U32407001
DelonghiBCO 1200132402018
DelonghiBCO 1200132402017
DelonghiBCO 120 T0132402019
DelonghiBCO 1300132407031
DelonghiBCO 1300132407027
DelonghiBCO 1300132407028
DelonghiBCO 130 T0132407029
DelonghiBCO 2300132407032
DelonghiBCO 2400132503008
DelonghiBCO 250 F0132503003
DelonghiBCO 250 F0132503005
DelonghiBCO 250 F0132503000
DelonghiBCO 250 F0132503002
DelonghiBCO 250 FU0132503001
DelonghiBCO 2550132503010
DelonghiBCO 2550132503011
DelonghiBCO 2550132503012
DelonghiBCO 2600132504001
DelonghiBCO 2600132504000
DelonghiBCO 260 CD0132504004
DelonghiBCO 260 CD0132504002
DelonghiBCO 260 CD0132504006
DelonghiBCO 260 CD0132504003
DelonghiBCO 260 CD 10132504015
DelonghiBCO 2610132551003
DelonghiBCO 2610132551004
DelonghiBCO 2610132551000
DelonghiBCO 261 B0132551014
DelonghiBCO 261 B0132551006
DelonghiBCO 261 B0132551016
DelonghiBCO 261 B0132551008
DelonghiBCO 261 B0132551013
DelonghiBCO 261 B0132551007
DelonghiBCO 261 B0132551005
DelonghiBCO 261 B0132551001
DelonghiBCO 261 B0132551015
DelonghiBCO 261 B 10132551017
DelonghiBCO 261 E0132551012
DelonghiBCO 261 N0132551010
DelonghiBCO 261 N0132551011
DelonghiBCO 2640132552006
DelonghiBCO 2640132552000
DelonghiBCO 2640132552003
DelonghiBCO 2640132552008
DelonghiBCO 2640132552002
DelonghiBCO 2640132552004
DelonghiBCO 2640132552007
DelonghiBCO 264 10132552009
DelonghiBCO 264 B0132552001
DelonghiBCO 3200132402020
DelonghiBCO 3200132402021
DelonghiBCO 320 T0132411001
DelonghiBCO 330 T0132411000
DelonghiBCO 4100132504013
DelonghiBCO 4100132504009
DelonghiBCO 4100132504012
DelonghiBCO 4100132504010
DelonghiBCO 4100132504008
DelonghiBCO 4100132504011
DelonghiBCO 410 10132504017
DelonghiBCO 411 B0132504018
DelonghiBCO 4200132504007
DelonghiBCO 4200132504014
DelonghiBCO 420 10132504016
DelonghiBCO 421 S0132504019
DelonghiBCO 4300132510000
DelonghiBCO 430 BM0132510003
DelonghiBCO 431 S0132510004
DelonghiBCO 431 S0132510001
DelonghiBCO 4320132510002
DelonghiBCO 60 F0132402004
DelonghiBCO 60 F0132402001
DelonghiBCO 60 FE0132402002
DelonghiBCO 60 G0132402007
DelonghiBCO 650132402010
DelonghiBCO 650132402015
DelonghiBCO 650132402012
DelonghiBCO 65 BS0132402013
DelonghiBCO 65 BS0132402011
DelonghiBCO 700U32402001
DelonghiBCO 700132402009
DelonghiBCO 800132407009
DelonghiBCO 80 I0132407008
DelonghiBCO 80 I0132407001
DelonghiBCO 80 I0132407010
DelonghiBCO 80 IE0132407002
DelonghiBCO 80 IU0132407000
DelonghiBCO 850132407018
DelonghiBCO 850132407024
DelonghiBCO 850132407026
DelonghiBCO 850132407020
DelonghiBCO 85 BS0132407021
DelonghiBCO 85 BS0132407019
DelonghiBCO 900132407015
DelonghiBCO 900U32407000
DelonghiBCO 900132407016
DelonghiBCO260CD0132504006
DelonghiBCO261.B0132551007
DelonghiBCO261B0132551014
DelonghiBCO261B0132551016
DelonghiBCO2640132552003
DelonghiBCO2640132552007
DelonghiBCO2640132552008
DelonghiBCO2640132552002
DelonghiBCO80I0132407010
DelonghiDES 020DES020
DelonghiDES 0200WES020007
DelonghiDES 020 S0WES020S06
DelonghiDES 0210WES021007
DelonghiDES 0230WES023006
DelonghiDES 0240WES024006
DelonghiDES 0250WES025006
DelonghiDES 0270WES027006
DelonghiDES 0280WES028006
DelonghiDES 0290WES029006
DelonghiDES0200WES020007
DelonghiDES020S0WES020S06
DelonghiDISTINTA ECI 341 BZ0132104145
DelonghiDISTINTA ECI 341 W0132104143
DelonghiEC 1000132103077
DelonghiEC 140 B0132103058
DelonghiEC 140 BF0132103072
DelonghiEC 1450132104078
DelonghiEC 1450132104138
DelonghiEC 1450132104147
DelonghiEC 1450132104127
DelonghiEC 1450132104140
DelonghiEC 146 B0132104160
DelonghiEC 146 B0132104136
DelonghiEC 146 B0132104173
DelonghiEC 1500132104097
DelonghiEC 1500132104128
DelonghiEC 151 B0132104137
DelonghiEC 152 CD0132104121
DelonghiEC 152 CD0132104120
DelonghiEC 152 CD0132104130
DelonghiEC 152 J0132104123
DelonghiEC 153 B0132104135
DelonghiEC 1550132104086
DelonghiEC 1550132104139
DelonghiEC 1550132104105
DelonghiEC 1550132104104
DelonghiEC 1550132104095
DelonghiEC 1550132104088
DelonghiEC 1550132104079
DelonghiEC 1550132104148
DelonghiEC 1550132104122
DelonghiEC 1550132104119
DelonghiEC 1550132104096
DelonghiEC 1550132104089
DelonghiEC 155 M0132104177
DelonghiEC 156 B0132104161
DelonghiEC 156 B0132104134
DelonghiEC 1570132104195
DelonghiEC 1900132104033
DelonghiEC 1900132104044
DelonghiEC 1900132104087
DelonghiEC 1900132104038
DelonghiEC 1900132104077
DelonghiEC 1900132104039
DelonghiEC 1900132104032
DelonghiEC 1900132104060
DelonghiEC 190 CD0132104050
DelonghiEC 190 CD0132104073
DelonghiEC 190 CD0132104046
DelonghiEC 190 CD0132104067
DelonghiEC 190 F0132104063
DelonghiEC 190 F0132104061
DelonghiEC 191 CD0132104149
DelonghiEC 2000132151018
DelonghiEC 2000132151007
DelonghiEC 2000132151030
DelonghiEC 2000132151011
DelonghiEC 2000132151015
DelonghiEC 2000132151034
DelonghiEC 2000132151032
DelonghiEC 2000132151010
DelonghiEC 2000132151012
DelonghiEC 2000132151029
DelonghiEC 2000132151020
DelonghiEC 200 CD0132151024
DelonghiEC 200 CD B0132151052
DelonghiEC 200 CD B0132151049
DelonghiEC 200 CD B0132151043
DelonghiEC 200 CD B0132151059
DelonghiEC 200 CD B0132151061
DelonghiEC 200 CD B0132151036
DelonghiEC 200 CD B0132151039
DelonghiEC 200 CD B0132151064
DelonghiEC 200 CD B0132151056
DelonghiEC 200 N0132151062
DelonghiEC 200 N0132151063
DelonghiEC 200 N R0132151058
DelonghiEC 200 N W0132151057
DelonghiEC 200 NR0132151060
DelonghiEC 201 CD B0132151089
DelonghiEC 201 MK0132104051
DelonghiEC 220 CD0132151067
DelonghiEC 220 CD0132151070
DelonghiEC 220 CD0132151087
DelonghiEC 220 CD0132151073
DelonghiEC 220 CD0132151068
DelonghiEC 220 CD0132151078
DelonghiEC 220 CD0132151065
DelonghiEC 220 CD0132151072
DelonghiEC 220 CD0132151066
DelonghiEC 221 B0132151090
DelonghiEC 221 B0132151069
DelonghiEC 221 B0132151071
DelonghiEC 221 R0132151075
DelonghiEC 221 R0132151092
DelonghiEC 221 W0132151091
DelonghiEC 221 W0132151076
DelonghiEC 221 Y0132151077
DelonghiEC 250 B0132103108
DelonghiEC 250 B0132103088
DelonghiEC 250 B0132103087
DelonghiEC 250 B0132103090
DelonghiEC 250 W0132103109
DelonghiEC 250 W0132103089
DelonghiEC 250 W0132103103
DelonghiEC 251 B0132103110
DelonghiEC 251 B0132103091
DelonghiEC 251 W0132103092
DelonghiEC 2700132103085
DelonghiEC 2700132103081
DelonghiEC 2700132103086
DelonghiEC 2700132103083
DelonghiEC 2700132103094
DelonghiEC 2700132103084
DelonghiEC 2700132103079
DelonghiEC 271 B0132103111
DelonghiEC 271 B0132103093
DelonghiEC 300 M0132106016
DelonghiEC 300 M0132106058
DelonghiEC 300 M0132106026
DelonghiEC 300 M0132106018
DelonghiEC 300 M0132106061
DelonghiEC 300 M0132106023
DelonghiEC 300 M E0132106021
DelonghiEC 300 M E0132106025
DelonghiEC 3300132106032
DelonghiEC 330 S0132106019
DelonghiEC 330 S0132106066
DelonghiEC 330 S0132106028
DelonghiEC 330 S0132106024
DelonghiEC 330 S0132106020
DelonghiEC 330 S0132106017
DelonghiEC 330 S0132106033
DelonghiEC 330 S0132106029
DelonghiEC 330 S0132106022
DelonghiEC 330 S0132106030
DelonghiEC 330 S0132106067
DelonghiEC 330 S0132106027
DelonghiEC 331 S0132106082
DelonghiEC 4000132104042
DelonghiEC 400 F0132104066
DelonghiEC 4100132151016
DelonghiEC 4100132151033
DelonghiEC 4100132151021
DelonghiEC 4100132151013
DelonghiEC 4100132151031
DelonghiEC 4100132151023
DelonghiEC 4100132151025
DelonghiEC 410 B0132151037
DelonghiEC 410 B0132151044
DelonghiEC 410 B0132151042
DelonghiEC 410 B0132151051
DelonghiEC 410 BF0132151041
DelonghiEC 420 E0132110001
DelonghiEC 420 E0132110002
DelonghiEC 420 E0132110000
DelonghiEC 4250132110005
DelonghiEC 4300132152005
DelonghiEC 430 E0132152001
DelonghiEC 430 E0132152003
DelonghiEC 430 E0132152002
DelonghiEC 430 E0132152000
DelonghiEC 430 E B0132152006
DelonghiEC 4350132152007
DelonghiEC 4350132152008
DelonghiEC 4600132104080
DelonghiEC 5000132109002
DelonghiEC 5100132150011
DelonghiEC 5100132150010
DelonghiEC 5100132150005
DelonghiEC 5100132150009
DelonghiEC 6100132154003
DelonghiEC 6100132154000
DelonghiEC 6100132154001
DelonghiEC 6100132154002
DelonghiEC 614 CR0132105023
DelonghiEC 6150132155000
DelonghiEC 6150132155001
DelonghiEC 6150132155002
DelonghiEC 6500132156003
DelonghiEC 6500132156000
DelonghiEC 6500132156004
DelonghiEC 6500132156001
DelonghiEC 6500132156002
DelonghiEC 6800132106133
DelonghiEC 6800132106097
DelonghiEC 6800132106142
DelonghiEC 6800132106131
DelonghiEC 6800132106106
DelonghiEC 6800132106125
DelonghiEC 6800132106109
DelonghiEC 680 BK0132106097
DelonghiEC 680 BM0132106183
DelonghiEC 680 BMC0132106188
DelonghiEC 680 M0132106100
DelonghiEC 680 M0132106137
DelonghiEC 680 M0132106132
DelonghiEC 680 M0132106107
DelonghiEC 680 M0132106111
DelonghiEC 680 M0132106129
DelonghiEC 680 M0132106095
DelonghiEC 680 M0132106104
DelonghiEC 680 M0132106123
DelonghiEC 680 R0132106163
DelonghiEC 680 R0132106124
DelonghiEC 680 R0132106108
DelonghiEC 680 R0132106126
DelonghiEC 680 R0132106112
DelonghiEC 680 R0132106199
DelonghiEC 680 R0132106105
DelonghiEC 680 R0132106200
DelonghiEC 680 R0132106130
DelonghiEC 680 R0132106096
DelonghiEC 6850132106140
DelonghiEC 6850132106181
DelonghiEC 6850132106170
DelonghiEC 6850132106166
DelonghiEC 6850132106176
DelonghiEC 685 BK0132106181
DelonghiEC 685 M0132106179
DelonghiEC 685 M0132106164
DelonghiEC 685 M0132106175
DelonghiEC 685 M0132106205
DelonghiEC 685 M0132106138
DelonghiEC 685 M0132106168
DelonghiEC 685 R0132106177
DelonghiEC 685 R0132106165
DelonghiEC 685 R0132106206
DelonghiEC 685 R0132106139
DelonghiEC 685 R0132106169
DelonghiEC 685 R0132106180
DelonghiEC 685 W0132106167
DelonghiEC 685 W0132106178
DelonghiEC 685 W0132106182
DelonghiEC 685 W0132106207
DelonghiEC 685 W0132106141
DelonghiEC 6950132106172
DelonghiEC 695 M0132106171
DelonghiEC 695 R0132106173
DelonghiEC 695 W0132106174
DelonghiEC 7000132154013
DelonghiEC 7000132154006
DelonghiEC 7000132154004
DelonghiEC 7000132154019
DelonghiEC 7000132154018
DelonghiEC 7010132154008
DelonghiEC 7010132154011
DelonghiEC 7020132154017
DelonghiEC 7100132154010
DelonghiEC 7100132154005
DelonghiEC 7100132154014
DelonghiEC 7100132154012
DelonghiEC 7100132154015
DelonghiEC 7100132154009
DelonghiEC 7300132157000
DelonghiEC 7300132157001
DelonghiEC 7500132156009
DelonghiEC 7500132156006
DelonghiEC 7500132156010
DelonghiEC 7500132156007
DelonghiEC 7500132156013
DelonghiEC 7500132156011
DelonghiEC 7500132156008
DelonghiEC 7500132156005
DelonghiEC 7500132156012
DelonghiEC 820 B0132104132
DelonghiEC 820 B0132104124
DelonghiEC 820 B0132104131
DelonghiEC 820 B0132104125
DelonghiEC 820 B0132104126
DelonghiEC 820 B0132104133
DelonghiEC 850 M0132109003
DelonghiEC 850 M0132109004
DelonghiEC 8600132109005
DelonghiEC 860 M0132109007
DelonghiEC 860 MR132109000
DelonghiEC 860 M0132109006
DelonghiEC 860 M0132109009
DelonghiEC 860 M0132109008
DelonghiEC 860 M0132109010
DelonghiEC 860 R0132109011
DelonghiEC140BF0132103072
DelonghiEC1900132104077
DelonghiEC1900132104087
DelonghiEC190CD0132104073
DelonghiEC190CD0132104067
DelonghiEC190F0132104063
DelonghiEC190F0132104061
DelonghiEC200 /0132151018
DelonghiEC200 /0132151020
DelonghiEC200CD.B0132151039
DelonghiEC200CD.B0132151043
DelonghiEC200CD.B0132151061
DelonghiEC200CD.B0132151052
DelonghiEC200CD.B0132151064
DelonghiEC200N0132151062
DelonghiEC200N0132151063
DelonghiEC200NR0132151058
DelonghiEC200NW0132151057
DelonghiEC220CD0132151067
DelonghiEC220CD0132151068
DelonghiEC220CD0132151072
DelonghiEC400F0132104066
DelonghiEC4100132151016
DelonghiEC4100132151021
DelonghiEC410.B0132151051
DelonghiEC410.B0132151042
DelonghiEC410.B0132151044
DelonghiEC410.BF0132151041
DelonghiEC4350132152008
DelonghiEC6800132106109
DelonghiEC6800132106097
DelonghiEC6800132106106
DelonghiEC6800132106142
DelonghiEC6800132106133
DelonghiEC6800132106131
DelonghiEC6800132106125
DelonghiEC6850132106140
DelonghiEC6850132106166
DelonghiEC6850132106170
DelonghiEC6850132106176
DelonghiEC6950132106172
DelonghiECAM 656 55 MS0132217031
DelonghiECAM 656 55 MS0132217027
DelonghiECAM 656 75 MS0132219006
DelonghiECAM 656 75 MS0132219014
DelonghiECAM 656 85 MS0132219010
DelonghiECAM 656 85 MS0132219011
DelonghiECC 220 B0132151082
DelonghiECC 220 R0132151079
DelonghiECC 220 RR132151002
DelonghiECC 220 WR132151003
DelonghiECC 220 W0132151080
DelonghiECC 220 Y0132151081
DelonghiECC 220 YR132151001
DelonghiECC 221 B0132151086
DelonghiECC 221 R0132151083
DelonghiECC 221 W0132151084
DelonghiECC 221 Y0132151085
DelonghiECI 3410132104144
DelonghiECI 3410132104163
DelonghiECI 3410132104151
DelonghiECI 341 BZ0132104150
DelonghiECI 341 BZ0132104145
DelonghiECI 341 BZ0132104164
DelonghiECI 341 CP0132104166
DelonghiECI 341 CP0132104146
DelonghiECI 341 CP0132104153
DelonghiECI 341 CP0132104165
DelonghiECI 341 W0132104143
DelonghiECI 341 W0132104162
DelonghiECI 341 W0132104152
DelonghiECI3410132104163
DelonghiECI3410132104144
DelonghiECI3410132104151
DelonghiECM 300 J E0132106031
DelonghiECM300JE0132106031
DelonghiECO 3100132106034
DelonghiECO 3100132106054
DelonghiECO 3100132106064
DelonghiECO 3100132106076
DelonghiECO 3100132106047
DelonghiECO 3100132106046
DelonghiECO 3100132106042
DelonghiECO 3100132106038
DelonghiECO 3100132106045
DelonghiECO 3100132106051
DelonghiECO 310 B0132106052
DelonghiECO 310 B0132106043
DelonghiECO 310 B0132106077
DelonghiECO 310 B0132106039
DelonghiECO 310 B0132106035
DelonghiECO 310 B0132106059
DelonghiECO 310 B0132106055
DelonghiECO 310 BK0132106038
DelonghiECO 310 BK0132106064
DelonghiECO 310 BK0132106047
DelonghiECO 310 BK0132106042
DelonghiECO 310 BK0132106087
DelonghiECO 310 BK0132106051
DelonghiECO 310 BK0132106045
DelonghiECO 310 BK0132106034
DelonghiECO 310 BK0132106054
DelonghiECO 310 BK0132106046
DelonghiECO 310 R0132106063
DelonghiECO 310 R0132106048
DelonghiECO 310 RR132106018
DelonghiECO 310 R0132106041
DelonghiECO 310 R0132106057
DelonghiECO 310 R0132106037
DelonghiECO 310 R0132106088
DelonghiECO 310 R0132106060
DelonghiECO 310 R ICONAR132106018
DelonghiECO 310 V0132106049
DelonghiECO 310 V0132106050
DelonghiECO 310 VAZ0132106102
DelonghiECO 310 VBG0132106101
DelonghiECO 310 VGR0132106103
DelonghiECO 310 W0132106040
DelonghiECO 310 W0132106036
DelonghiECO 310 W0132106056
DelonghiECO 310 W0132106089
DelonghiECO 310 W0132106053
DelonghiECO 310 W0132106065
DelonghiECO 310 W0132106044
DelonghiECO 3110132106198
DelonghiECO 3110132106113
DelonghiECO 3110132106078
DelonghiECO 3110132106201
DelonghiECO 311 B0132106079
DelonghiECO 311 BK0132106078
DelonghiECO 311 R0132106202
DelonghiECO 311 R0132106081
DelonghiECO 311 W0132106080
DelonghiECO3100132106076
DelonghiECO3100132106042
DelonghiECO3100132106047
DelonghiECO3100132106034
DelonghiECO3100132106046
DelonghiECO3100132106054
DelonghiECO3100132106051
DelonghiECO3100132106064
DelonghiECO3100132106045
DelonghiECO3100132106038
DelonghiECO310.BK0132106087
DelonghiECO3110132106198
DelonghiECO3110132106078
DelonghiECO3110132106113
DelonghiECO3110132106201
DelonghiECOM 3100132106098
DelonghiECOM 310 R0132106099
DelonghiECOM 310 W0132106110
DelonghiECOM 3110132106120
DelonghiECOM 311 R0132106121
DelonghiECOM 311 W0132106122
DelonghiECOM3100132106098
DelonghiECOM3110132106120
DelonghiECOV 3100132106072
DelonghiECOV 3100132106090
DelonghiECOV 3100132106068
DelonghiECOV 310 AZ0132106074
DelonghiECOV 310 AZ0132106070
DelonghiECOV 310 AZ0132106093
DelonghiECOV 310 BG0132106073
DelonghiECOV 310 BG0132106069
DelonghiECOV 310 BG0132106091
DelonghiECOV 310 BK 10132106094
DelonghiECOV 310 GR0132106092
DelonghiECOV 310 GR0132106071
DelonghiECOV 310 GR0132106075
DelonghiECOV 3110132106083
DelonghiECOV 311 AZ0132106118
DelonghiECOV 311 AZ0132106204
DelonghiECOV 311 AZ0132106136
DelonghiECOV 311 AZ0132106085
DelonghiECOV 311 BG0132106134
DelonghiECOV 311 BG0132106203
DelonghiECOV 311 BG0132106117
DelonghiECOV 311 BG0132106084
DelonghiECOV 311 BK0132106083
DelonghiECOV 311 GR0132106135
DelonghiECOV 311 GR0132106086
DelonghiECOV3100132106090
DelonghiECOV3100132106072
DelonghiECOV3100132106068
DelonghiECOV3110132106083
DelonghiECP 31 210132104178
DelonghiECP 31 210132104174
DelonghiECP 31 210132104167
DelonghiECP 31 210132104157
DelonghiECP 31 210132104170
DelonghiECP 31200132104186
DelonghiECP 32200132104154
DelonghiECP 3220 R0132104193
DelonghiECP 3220 W0132104194
DelonghiECP 33 210132104168
DelonghiECP 33 210132104171
DelonghiECP 33 210132104158
DelonghiECP 33 210132104192
DelonghiECP 33 210132104179
DelonghiECP 33 210132104175
DelonghiECP 33 210132104182
DelonghiECP 33 210132104189
DelonghiECP 33 210132104188
DelonghiECP 33 21 R0132104191
DelonghiECP 33 21 R0132104184
DelonghiECP 33 21 W0132104183
DelonghiECP 33 21 W0132104190
DelonghiECP 34200132104155
DelonghiECP 35 310132104169
DelonghiECP 35 310132104176
DelonghiECP 35 310132104159
DelonghiECP 35 310132104181
DelonghiECP 35 310132104172
DelonghiECP 35 310132104180
DelonghiECP 36 310132104187
DelonghiECP 36200132104185
DelonghiECP 36300132104156
DelonghiECP33.210132104189
DelonghiECP33.210132104182
DelonghiECP33.210132104192
DelonghiECP33.210132104188
DelonghiECZ 3510132103102
DelonghiECZ 3510132103098
DelonghiECZ 3510132103107
DelonghiECZ 351 BG0132103096
DelonghiECZ 351 BG0132103100
DelonghiECZ 351 BG0132103105
DelonghiECZ 351 BG0132103121
DelonghiECZ 351 GY0132103131
DelonghiECZ 351 GY0132103106
DelonghiECZ 351 GY0132103101
DelonghiECZ 351 GY0132103097
DelonghiECZ 351 W0132103099
DelonghiECZ 351 W0132103104
DelonghiECZ 351 W0132103095
DelonghiECZ3510132103107
DelonghiECZ3510132103102
DelonghiECZ3510132103098
DelonghiES 020 J0WES020007
DelonghiES 460 S0132104094
DelonghiPMR 2005 CC0132151048
DelonghiPMR 2005 IT0132151047
KENWOODDES 0200WES020006
KENWOODES 0200W13211028
KENWOODES 0200W13211022
KENWOODES 0200WES020009
KENWOODES 0200W13211020
KENWOODES 0200W13211026
KENWOODES 0200WES020008
KENWOODES 020 GY0W13211024
KENWOODES 020 YW0W13211030
KENWOODES 0210WES021006
SILVERCREST35328 CP-A 4500132104115
SILVERCREST35328 CP-A 4500132104116
SIMACCP 460 GRIGIO0132153000
SIMACCP 5000132106008
SIMACCP 600 SILVER0132105022
Bekijk 1 tot 955 van 955 modellen

Recensies

(170)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email