Menu
Menu
Winkelwagen
Electrolux Koolstoffilter 50263850005 / Type F
Op voorraad

Electrolux Koolstoffilter 50263850005 / Type F

Model : 50263850005
(0)
€ 33,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 27,69
Op Voorraad
2 x € 31,25
€ 62,50
Je bespaart 7%
3 x € 28,95
€ 86,85
Je bespaart 14%
4 x € 27,95
€ 111,80
Je bespaart 17%
Electrolux Koolstoffilter 50263850005 / Type F
€ 33,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Koolstoffilter 50263850005 / Type F

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Electrolux
Artikelnummer 50263850005
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 10803102000, EHAK0000065, 50263850005, Tipo F, Type F, Typ F, model 601, mod. 601, 480122101362, 481248048189, C00392656
Diameter (mm) 205
Gebruiksduur (in maanden) 4
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Electrolux2S602/60F 2M S/S
ElectroluxC500/90A HP T1 INOX
ElectroluxS602/50F 2M BLACK
ElectroluxS602/50F 2M BROWN
ElectroluxS602/50F 2M S/S
ElectroluxS602/50F 2M WHITE
ElectroluxS602/60A 2M ALU F.M
ElectroluxS602/60A 2M WHITE F.
ElectroluxS602/60F
ElectroluxS602/60F 2M ALU
ElectroluxS602/60F 2M BLACK
ElectroluxS602/60F 2M BROWN
ElectroluxS602/60F 2M WHITE
ElectroluxS602/70A 2M INOX
ElectroluxS602/90F
ElectroluxS602/90F 2M INOX
ElectroluxS651/90F
ElectroluxS652/60A 2M ALU
ElectroluxS652/60A 2M WHITE F.
ElectroluxS652/60F
ElectroluxS652/60F 2M S/S
ElectroluxS652/60F 2M WHITE
ElectroluxS652/70F 2M NERO O.
ElectroluxS652/90F
ElectroluxT5100399000
ElectroluxT5100415000
ElectroluxT5101693000
ElectroluxT5101785000
ElectroluxT5102086000
ElectroluxT5102390000
ElectroluxT5102929000
ElectroluxT5102930000
ElectroluxT5102931000
ElectroluxT5102932000
ElectroluxT5102933000
ElectroluxT5102935000
ElectroluxT5102937000
ElectroluxT5102938000
ElectroluxT5102940000
ElectroluxT5102941000
ElectroluxT5102942000
ElectroluxT5102943000
ElectroluxT5102944000
ElectroluxT5102945000
ElectroluxT5102946000
ElectroluxT5102947000
ElectroluxT5102994000
ElectroluxT5102995000
ElectroluxT5102997000
ElectroluxT5102999000
ElectroluxT5103000000
ElectroluxT5103001000
Bekijk 1 tot 52 van 52 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email