Menu
Menu
Winkelwagen
Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7
Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7
Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7
Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7
Op voorraad

Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7

Model : 4055527537
(89)
€ 33,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 27,69
Op Voorraad
Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7
€ 33,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7

Electrolux Koolstoffilter Luchtreiniger Well A5 / Well A7

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Electrolux
Artikelnummer 4055527537
EAN 7321424577958
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055527537
Gebruiksduur (in maanden) 12
Voor apparaat Luchtreiniger
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Electrolux950011553
Electrolux950011554
Electrolux950011555
Electrolux950011556
Electrolux950011557
Electrolux950011558
ElectroluxWA51-303DG
ElectroluxWA51-303GY
ElectroluxWA51-303WT
ElectroluxWA51-304WT
ElectroluxWA71-304DG
ElectroluxWA71-304GY
ElectroluxWell A5
Bekijk 1 tot 13 van 13 modellen

Recensies

(89)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email