Menu
Menu
Winkelwagen
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
Op voorraad

Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01

Model : MCFE01
(145)
€ 23,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 19,42
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01

€ 7,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 22,50
€ 45,00
Je bespaart 4%
3 x € 21,50
€ 64,50
Je bespaart 9%
4 x € 20,50
€ 82,00
Je bespaart 13%
Electrolux Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01
€ 23,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Type 15 Koolstoffilter MCFE01ST / 9029800456 / Type 15 / 9029793818 / E3CFE15 / MCFE01

Het Electrolux afzuigkapfilter is ontwikkeld om de lucht die door de afzuigkap wordt aangezogen effectief te reinigen. Tijdens het koken komen vetdeeltjes, stof en andere verontreinigingen vrij. Het filter zorgt ervoor dat deze worden opgevangen voordat de lucht weer in de keuken terechtkomt. In een Electrolux afzuigkapfilter zitten meerdere filterlagen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die speciaal is bedoeld om kookgeuren en andere ongewenste stoffen uit de lucht te absorberen. Door het grote oppervlak van de koolstof worden geurdeeltjes vastgehouden, waardoor de lucht die terug de keuken in gaat frisser blijft. Voor een optimale werking wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van hoe vaak de afzuigkap wordt gebruikt.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Electrolux producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 210x230x30
Verpakking per 1
Merk Electrolux
Artikelnummer MCFE01
EAN 7332543705566
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 9029793818, Type 15, Typ15, Type-15, Typ15, E3CFE15, KF15, 942122164, MCFE01, 9029800456, 9029793818/8, 9029793818-8, 4055054599, 9029800456, 902980045
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Electrolux942150259
Electrolux942150417
Electrolux942150418
Electrolux942150419
Electrolux94215041700
Electrolux94215041701
Electrolux94215041800
Electrolux94215041801
Electrolux94215041802
Electrolux94215041900
Electrolux94215042700
Electrolux94215042701
Electrolux94215042702
Electrolux94215074700
Electrolux94215074800
Electrolux94215075000
ElectroluxAFA40850
ElectroluxAFA40850X
ElectroluxAFC90400
ElectroluxEFA40850W
ElectroluxEFA40850X
ElectroluxEFA90500X
ElectroluxEFA90600X
ElectroluxEFB60463OX
ElectroluxEFB90445OX
ElectroluxEFB90460OX
ElectroluxEFB90463OX
ElectroluxEFB90580OX
ElectroluxEFB90581OX
ElectroluxEFB90981OX
ElectroluxEFC316K
ElectroluxEFC316W
ElectroluxEFC329X
ElectroluxEFC40465OX
ElectroluxEFC40850X
ElectroluxEFC45465OX
ElectroluxEFC60200X
ElectroluxEFC60244X
ElectroluxEFC60350K
ElectroluxEFC60350X
ElectroluxEFC60400K
ElectroluxEFC60400W
ElectroluxEFC60400X
ElectroluxEFC60465OK
ElectroluxEFC60465OW
ElectroluxEFC60465OX
ElectroluxEFC60467OX
ElectroluxEFC60475OX
ElectroluxEFC60500K
ElectroluxEFC60500W
ElectroluxEFC60500X
ElectroluxEFC90244X
ElectroluxEFC90300X
ElectroluxEFC90344K
ElectroluxEFC90344W
ElectroluxEFC90344X
ElectroluxEFC90350K
ElectroluxEFC90350X
ElectroluxEFC90400
ElectroluxEFC90400K
ElectroluxEFC90400W
ElectroluxEFC90400X
ElectroluxEFC90462OX
ElectroluxEFC90464OX
ElectroluxEFC90465OK
ElectroluxEFC90465OW
ElectroluxEFC90465OX
ElectroluxEFC90466OX
ElectroluxEFC90467OK
ElectroluxEFC90467OW
ElectroluxEFC90467OX
ElectroluxEFC90468OK
ElectroluxEFC90468OW
ElectroluxEFC90468OX
ElectroluxEFC90475OX
ElectroluxEFC90500K
ElectroluxEFC90500W
ElectroluxEFC90500X
ElectroluxEFC90510X
ElectroluxEFC90600S
ElectroluxEFC90600X
ElectroluxEFC90990X
ElectroluxEFF60560OK
ElectroluxEFF60560OW
ElectroluxEFF60560OX
ElectroluxEFF90462OK
ElectroluxEFF90462OW
ElectroluxEFF90462OX
ElectroluxEFF90563OX
ElectroluxEFH9046
ElectroluxEFH9046-IK
ElectroluxEFH9046-IW
ElectroluxEFH9046-IX
ElectroluxEFH9046IX
ElectroluxEFL10565OX
ElectroluxEFL10965OX
ElectroluxEFL45465OX
ElectroluxEFL45466OW
ElectroluxEFL45466OX
ElectroluxEFL90560OX
ElectroluxEFL90563OX
ElectroluxLFL219X
ElectroluxPRF0118545A
ElectroluxTV008A
ElectroluxUOORIGINWR
ElectroluxX59263MD20
ElectroluxZHC92652XA
ElectroluxZUOALLFLR
ElectroluxZUOANIMAL
ElectroluxZUODELUXE
ElectroluxZUOGREEN
ElectroluxZUOORIGINR
ElectroluxZUOQUATTRO
ElectroluxEFB60460OX
ElectroluxEFF90560OX
ElectroluxEFL346A
ElectroluxLFC416X
ElectroluxLFC419X
REX-ELECTROLUXCAQ640X
REX-ELECTROLUXCAQ 940 X
REX-ELECTROLUXCAQ 640 X
REX-ELECTROLUXCAS980X
REX-ELECTROLUXCAR460X
REX-ELECTROLUXCAQ940X
REX-ELECTROLUX94212282300
REX-ELECTROLUX94212281900
REX-ELECTROLUX94212235800
REX-ELECTROLUX94212235900
REX-ELECTROLUX94212258300
REX-ELECTROLUX94212258400
Bekijk 1 tot 130 van 130 modellen

Recensies

(145)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email