Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm

  • Merk: Alapure
  • | Model: MFR12
Model : MFR12
(229)
€ 11,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 9,88
Op Voorraad
2 x € 11,50
€ 23,00
Je bespaart 4%
3 x € 10,95
€ 32,85
Je bespaart 8%
4 x € 9,95
€ 39,80
Je bespaart 17%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Electrolux 50248271004 300x254x8mm
€ 11,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Electrolux Metaalfilter 50248271004 300x254x8mm van Alapure MFR12

Het metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken effectief uit de lucht te filteren. Dankzij het duurzame, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal presteren, terwijl kookgeuren en vetresten aanzienlijk worden verminderd. Dit draagt bij aan een frisse, schone en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter aanzienlijk verlengt. Door het filter regelmatig schoon te maken voorkomt u verstopping door vetdampen en beschermt u uw afzuigkap. Reiniging kan zowel met de hand als in de vaatwasser.

Voor een grondige en veilige reiniging raden wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze krachtige, maar veilige reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg deze stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig onder in de oplossing.

  3. Laat het filter ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter volledig uitlekken en drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om aanslag of vlekken te voorkomen. Let op: metalen filters kunnen in de vaatwasser verkleuren; dit heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie is uitsluitend bedoeld ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 300x253x7
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR12
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 50248271004, AS-MF010, 133.0017.054, 1960373, 4268960, 482000027080, 50248271004, C00059594
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AcecHC 60 N94961062300
AcecHC 60 W94961062400
AcecHC 60 X94961062500
AcecHC 90 N94961062600
AcecHC 90 W94961062700
AcecHC 90 X94961062800
AcecHCN 6594961047300
AcecHCN 65 (P)94961047300
AcecHCN 9594961047600
AcecHCN 95 (P)94961047600
AcecHCW 6594961047400
AcecHCW 65 (P)94961047400
AcecHCW 9594961047700
AcecHCW 95 (P)94961047700
AcecHCX 6594961047500
AcecHCX 65 (P)94961047500
AcecHCX 9594961047800
AcecHCX 95 (P)94961047800
AEGAIH 9800 BM94249261604
AEGAIH 9800 BM94249261601
AEGAIH 9800 BM94249261602
AEGAIH 9800 BM94249261603
AEGAWH 6430 AM94249261001
AEGAWH 6430 AM94249288902
AEGAWH 6430 AM94249288900
AEGAWH 6430 AM94249288901
AEGAWH 9430 AM94249261101
AEGAWH 9430 AM94249289000
AEGAWH 9430 AM94249289001
AEGAWH 9430 AM94249289002
AEGAWH 9470 BM94249034002
AEGAWH 9470 BM94249034000
AEGAWH 9470 BM94249034001
AEGDI 7490 M94249249003
AEGDI 7490 M94249249004
AEGDI 7490 M94249249001
AEGDI 7490 M94249249005
AEGDI 7490 M94249249002
AEGDI 9966 M94249239402
AEGDI 9966 M94249257401
AEGDI 9966 M94249239403
AEGDI 9966 M94249257400
AEGDI 9966 M94249257403
AEGDI 9966 M94249247001
AEGDI 9966 M94249239401
AEGDI 9966 M94249257404
AEGDI 9966 M94249247002
AEGDI7490 M94249249005
AEGDI7490 M94249249002
AEGDI7490 M94249249001
AEGDI7490 M94249249004
AEGDI7490 M94249249003
AEGDI9966 M94249239403
AEGDI9966 M94249257400
AEGDI9966 M94249257404
AEGDI9966 M94249257401
AEGDI9966 M94249239401
AEGDI9966 M94249247002
AEGDI9966 M94249257403
AEGDI9966 M94249247001
AEGDI9966 M94249239402
AEGDK 3360 M94249248401
AEGDK 3360 M94249260801
AEGDK 3390 M94249248301
AEGDK 3390 M94249260901
AEGDK 6390 M94249024101
AEGDK 6390 M94249024102
AEGDK 6390 M94249024103
AEGDK 6390 M94249024104
AEGDK 6393 M94249024204
AEGDK 6393 M94249024201
AEGDK 6393 M94249024202
AEGDK 6393 M94249024203
AEGDK3360 M94249248401
AEGDK3360 M94249260801
AEGDK3390 M94249248301
AEGDK3390 M94249260901
AEGDK6390 M94249024103
AEGDK6390 M94249024102
AEGDK6390 M94249024104
AEGDK6390 M94249024101
AEGDK6393 M94249024202
AEGDK6393 M94249024204
AEGDK6393 M94249024201
AEGDK6393 M94249024203
AEGDKB 2640 M94249294200
AEGX 56155 MK 1094249282500
AEGX 56155 MK 1094249282501
AEGX 56155 MK 1094249282502
AEGX 59155 MK 1094249282600
AEGX 59155 MK 1094249282601
AEGX 59155 MK 1094249282602
AEGX56155 MK 1094249282500
AEGX56155 MK 1094249282501
AEGX56155 MK 1094249282502
AEGX59155 MK 1094249282600
AEGX59155 MK 1094249282601
AEGX59155 MK 1094249282602
Aeg electroluxAIH 9800 BM94249261600
Aeg electroluxAWH 6430 AM94249261000
Aeg electroluxAWH 9430 AM94249261100
Aeg electroluxDI 7490 M94249249000
Aeg electroluxDI 7490-M94249249000
Aeg electroluxDI 9966 M94249247000
Aeg electroluxDI 9966 M94249257400
Aeg electroluxDI 9966 M94249239400
Aeg electroluxDI 9966 M94249257402
Aeg electroluxDI 9966-M94249257400
Aeg electroluxDI 9966-M94249239400
Aeg electroluxDI 9966-M94249247000
Aeg electroluxDI7490 M94249249000
Aeg electroluxDI9966 M94249247000
Aeg electroluxDI9966 M94249257400
Aeg electroluxDI9966 M94249257402
Aeg electroluxDI9966 M94249239400
Aeg electroluxDK 3360 M94249235501
Aeg electroluxDK 3360 M94249248400
Aeg electroluxDK 3360 M94249260800
Aeg electroluxDK 3360 M94249235500
Aeg electroluxDK 3360-M94249260800
Aeg electroluxDK 3360-M94249235500
Aeg electroluxDK 3360-M94249235501
Aeg electroluxDK 3360-M94249248400
Aeg electroluxDK 3390 M94249260900
Aeg electroluxDK 3390 M94249235200
Aeg electroluxDK 3390 M94249235201
Aeg electroluxDK 3390 M94249248300
Aeg electroluxDK 3390-M94249248300
Aeg electroluxDK 3390-M94249260900
Aeg electroluxDK 3390-M94249235200
Aeg electroluxDK 3390-M94249235201
Aeg electroluxDK 6390 M94249024100
Aeg electroluxDK 6390 M94249234600
Aeg electroluxDK 6390 M94249023100
Aeg electroluxDK 6390-M94249024100
Aeg electroluxDK 6390-M94249234600
Aeg electroluxDK 6390-M94249023100
Aeg electroluxDK 6393 M94249234700
Aeg electroluxDK 6393-M94249234700
Aeg electroluxDK3360 M94249248400
Aeg electroluxDK3360 M94249260800
Aeg electroluxDK3360 M94249235500
Aeg electroluxDK3360 M94249235501
Aeg electroluxDK3390 M94249235200
Aeg electroluxDK3390 M94249260900
Aeg electroluxDK3390 M94249235201
Aeg electroluxDK3390 M94249248300
Aeg electroluxDK6390 M94249234600
Aeg electroluxDK6390 M94249024100
Aeg electroluxDK6390 M94249023100
Aeg electroluxDK6393 M94249234700
Aeg electroluxX 56143 MD 094249250000
Aeg electroluxX 59143 MD 094249252300
Aeg electroluxX 59143 MD 094249249900
Aeg electroluxX56143 M94249250000
Aeg electroluxX56143 MD 094249250000
Aeg electroluxX59143 M94249252300
Aeg electroluxX59143 M94249249900
Aeg electroluxX59143 MD 094249249900
Aeg electroluxX59143 MD 094249252300
AlnoAE 60394264097900
AlnoAE 901394961063600
AlnoAE 901394961063700
AlnoAE 90994264098600
AlnoAE 90994264098700
AlnoAEE 10094961063400
AlnoAEF 314094961058500
AlnoAEF 3140 N94961058500
AlnoAEF 336094961042902
AlnoAEF 336094961042901
AlnoAEF 336094961042900
AlnoAEF 3360 N94961042901
AlnoAEF 3360 N94961042900
AlnoAEF 3360 N94961042902
AlnoAEF 3360 N (P)94961042900
AlnoAEF 337094961043000
AlnoAEF 337094961043002
AlnoAEF 337094961043001
AlnoAEF 3370 (P)94961043000
AlnoAEF 3370 N94961043001
AlnoAEF 3370 N94961043002
AlnoAEF 340094264094100
AlnoAEF 3400 X94264094100
AlnoAEF 349094961045301
AlnoAEF 349094961045501
AlnoAEF 3490 N94961045301
AlnoAEF 3490 W94961045501
AlnoAEF 351094961045601
AlnoAEF 3510 N94961045601
AlnoAEF 366094961071700
AlnoAEF 366094961071600
AlnoAEF 385094961082100
AlnoAEI 90194264097700
AlnoAEI 901094264097800
AristonHB 6AQ277420000
AristonHB 670265780000
AristonHB 6 IXAQ277420000
AristonHB 6IXAQ277420000
AristonHB 970265790000
AristonHB 970267500000
AristonHB 9AQ277430000
AristonHB 9AQ281220000
AristonHB 970267490000
AristonHB 970267510000
AristonHB 9 F70267500000
AristonHB 9 F70267510000
AristonHB 9 F70267490000
AristonHB 9 IXAQ277430000
AristonHB 9 IX 50 60AQ281220000
AristonHB 9 R70265810000
AristonHB 9IXAQ277430000
AristonHB 9IX 50 60AQ281220000
AristonHB 9R70265810000
AristonHBD 970265800000
AristonHBD 9 F70265800000
AristonHD 670241070000
AristonHD 6 AG70241070000
AristonHD 6 R70181100000
AristonHD 6R70181100000
AristonHD 9AQ145330000
AristonHD 970241060000
AristonHD 9AQ145310000
AristonHD 9AQ145320000
AristonHD 9 AG70241060000
AristonHD 9 R70185370000
AristonHD 9R70185370000
AristonHDL 970268190000
AristonHDL 970268180000
AristonHDL 970246280000
AristonHDL 9 F70268190000
AristonHDL 9170246280000
AristonHE 6070272380000
AristonHE 6070265750000
AristonHE 6070265740000
AristonHE 60AQ281080000
AristonHE 6070265730000
AristonHE 60 F70265730000
AristonHE 60 F70265740000
AristonHE 60 F70265750000
AristonHE 60 FIAQ276060000
AristonHE 60 FIXAGAQ276060000
AristonHE 60 FWHAQ276070000
AristonHE 60 FWHAGAQ276070000
AristonHE 60 IXAQ281080000
AristonHE 9070265720000
AristonHE 90AQ281070000
AristonHE 9070265710000
AristonHE 9070265700000
AristonHE 9070272370000
AristonHE 90 F70265700000
AristonHE 90 F70265710000
AristonHE 90 FAQ277410000
AristonHE 90 F70265720000
AristonHE 90 FIAQ276040000
AristonHE 90 FIXAQ277410000
AristonHE 90 FIXAGAQ276040000
AristonHE 90 FWHAQ276050000
AristonHE 90 FWHAGAQ276050000
AristonHE 90 IXAQ281070000
AristonHE 90 R70265770000
AristonHE 90 R70265760000
AristonHE 90 RF70265760000
AristonHE 90 RF70265770000
AristonHE 90 SM70272350000
AristonHI 970181470000
AristonHI 970181480000
AristonHI 9 IX70181470000
AristonHI 9IX70181470000
AristonHL 6070272390000
AristonHL 9070272400000
AristonHS 60 SMAQ272420000
AristonHS 60 SMIXAQ272420000
AristonHS 90 SMAQ272430000
AristonHS 90 SMIXAQ272430000
AristonHT 970179400000
AristonHT 970179410000
AristonHT 970180100000
AristonHT 9 IX70179400000
AristonHT 9IX70179400000
AristonXH 9070181950000
Arthur martinAFB 4001 X94961094900
Arthur martinAFB 4001 X94249223100
Arthur martinAFB 4001 X94249223101
Arthur martinAFB 4002 X94249223200
Arthur martinAFB 4002 X94249223201
Arthur martinAFB 4002 X94961095000
Arthur martinAFC 194961067400
Arthur martinAFC 1210 N94961066500
Arthur martinAFC 1210 W94961066600
Arthur martinAFC 1210 X94961066700
Arthur martinAFC 123094961067500
Arthur martinAFC 1230 ALU94961067500
Arthur martinAFC 1230 N94961067200
Arthur martinAFC 1230 W94961067300
Arthur martinAFC 1230 X94961067400
Arthur martinAFC 6001 N94961065600
Arthur martinAFC 6001 W94961065700
Arthur martinAFC 6001 X94961065800
Arthur martinAFC 9001 N94961065900
Arthur martinAFC 9001 W94961066000
Arthur martinAFC 9001 X94961066100
Arthur martinAFC 9010 N94961066200
Arthur martinAFC 9010 W94961066300
Arthur martinAFC 9010 X94961066400
Arthur martinAFC 903094961067100
Arthur martinAFC 9030 ALU94961067100
Arthur martinAFC 9030 N94961066800
Arthur martinAFC 9030 W94961066900
Arthur martinAFC 9030 X94961067000
Arthur martinAFCI 908094961068800
Arthur martinAFCI 9080 X94961068700
Electrolux942492155
Electrolux942492156
Electrolux942492157
Electrolux942492158
Electrolux942492159
Electrolux942492177
Electrolux942492178
Electrolux942492179
Electrolux942492180
Electrolux942492183
Electrolux942492184
Electrolux942492185
Electrolux942492187
Electrolux942492189
Electrolux942492191
Electrolux942492197
Electrolux942492202
Electrolux942492203
Electrolux942492204
Electrolux942492226
Electrolux942492227
Electrolux942492311
Electrolux942492312
Electrolux942492314
Electrolux942492315
Electrolux942492317
Electrolux942492321
Electrolux942492322
Electrolux942492323
Electrolux942492324
Electrolux942492325
Electrolux942492331
Electrolux942492339
Electrolux942492364
Electrolux949610812
Electrolux949610843
Electrolux949610844
Electrolux949610845
Electrolux949610846
Electrolux949610847
Electrolux949610873
Electrolux949610874
Electrolux949610877
Electrolux949610878
Electrolux949610879
Electrolux949610881
Electrolux949610883
Electrolux949610885
Electrolux949610891
Electrolux949610896
Electrolux949610897
Electrolux949610898
Electrolux949610944
Electrolux949610945
ElectroluxCH60BK
ElectroluxCH90BK
ElectroluxEFA12540X
ElectroluxEFA12545X
ElectroluxEFA90245X
ElectroluxEFA90531X
ElectroluxEFA90540X
ElectroluxEFC1540X
ElectroluxEFC60001K
ElectroluxEFC60001W
ElectroluxEFC60001X
ElectroluxEFC60110X
ElectroluxEFC630K
ElectroluxEFC630X
ElectroluxEFC635X
ElectroluxEFC635X/A
ElectroluxEFC6536U
ElectroluxEFC6536U/S
ElectroluxEFC6536X
ElectroluxEFC6536X/S
ElectroluxEFC6540U
ElectroluxEFC6540X
ElectroluxEFC6540X/GB
ElectroluxEFC70001X
ElectroluxEFC70710X
ElectroluxEFC7540X
ElectroluxEFC7540X/GB
ElectroluxEFC90001K
ElectroluxEFC90001W
ElectroluxEFC90001X
ElectroluxEFC90245X
ElectroluxEFC90345X
ElectroluxEFC90445X
ElectroluxEFC90460OX
ElectroluxEFC90461OX
ElectroluxEFC90505X
ElectroluxEFC90531X
ElectroluxEFC90904X
ElectroluxEFC90905X
ElectroluxEFC912X
ElectroluxEFC912X/CH
ElectroluxEFC92380OX
ElectroluxEFC935X
ElectroluxEFC935X/A
ElectroluxEFC9500X/T
ElectroluxEFC9505/S
ElectroluxEFC9505K/S
ElectroluxEFC9505X/S
ElectroluxEFC9506U
ElectroluxEFC9506U/S
ElectroluxEFC9506X/S
ElectroluxEFC9515/S
ElectroluxEFC9515K/S
ElectroluxEFC9515X/S
ElectroluxEFC9526X/S
ElectroluxEFC9530X
ElectroluxEFC9536U
ElectroluxEFC9536U/S
ElectroluxEFC9536X
ElectroluxEFC9536X/S
ElectroluxEFC9540U
ElectroluxEFC9540X
ElectroluxEFC9540X/GB
ElectroluxEFC9541X
ElectroluxEFC9556X/S
ElectroluxEFC9566X/S
ElectroluxEFCR653A
ElectroluxEFCR653U
ElectroluxEFCR653X
ElectroluxEFCR950U
ElectroluxEFCR950X
ElectroluxEFCR952X
ElectroluxEFCR953A
ElectroluxEFCR953U
ElectroluxEFCR953X
ElectroluxEFCR955X
ElectroluxEFCR956X
ElectroluxEFL419A
ElectroluxEFP6430
ELECTROLUXCH 60 BK94961068200
ELECTROLUXCH 60 BK94961068201
ELECTROLUXCH 90 BK94961068101
ELECTROLUXCH 90 BK94961068100
ELECTROLUXEFA 12540 X94249231700
ELECTROLUXEFA 12545 X94249233800
ELECTROLUXEFA 90245 X94249028102
ELECTROLUXEFA 90245 X94249035801
ELECTROLUXEFA 90245 X94249023300
ELECTROLUXEFA 90245 X94249023301
ELECTROLUXEFA 90245 X94249239800
ELECTROLUXEFA 90245 X94249028100
ELECTROLUXEFA 90245 X94249028103
ELECTROLUXEFA 90245 X94249035802
ELECTROLUXEFA 90245 X94249023302
ELECTROLUXEFA 90245 X94249028104
ELECTROLUXEFA 90245 X94249028101
ELECTROLUXEFA 90245 X94249035800
ELECTROLUXEFA 90245 X94249028105
ELECTROLUXEFA 90531 X94249240002
ELECTROLUXEFA 90531 X94249240003
ELECTROLUXEFA 90531 X94249240000
ELECTROLUXEFA 90531 X94249240001
ELECTROLUXEFA 90540 X94249233900
ELECTROLUXEFC 1540 X94961084400
ELECTROLUXEFC 1540 X94249231100
ELECTROLUXEFC 1540 X94249215600
ELECTROLUXEFC 60001 K94249009702
ELECTROLUXEFC 60001 K94249009700
ELECTROLUXEFC 60001 K94249009701
ELECTROLUXEFC 60001 W94249009800
ELECTROLUXEFC 60001 W94249009801
ELECTROLUXEFC 60001 W94249009802
ELECTROLUXEFC 60001 X94249009601
ELECTROLUXEFC 60001 X94249036100
ELECTROLUXEFC 60001 X94249009600
ELECTROLUXEFC 60110 X94249006400
ELECTROLUXEFC 630 K94961043801
ELECTROLUXEFC 630 X94961043701
ELECTROLUXEFC 635 X94961069601
ELECTROLUXEFC 635 X94961096400
ELECTROLUXEFC 635 X94961069600
ELECTROLUXEFC 6536 U94961088100
ELECTROLUXEFC 6536 U94249233100
ELECTROLUXEFC 6536 U94249218700
ELECTROLUXEFC 6536 U/S94249218700
ELECTROLUXEFC 6536 X94249232900
ELECTROLUXEFC 6536 X94249218500
ELECTROLUXEFC 6536 X94961087900
ELECTROLUXEFC 6536 X/S94249218500
ELECTROLUXEFC 6540 U94961094300
ELECTROLUXEFC 6540 U94249222600
ELECTROLUXEFC 6540 X94249240603
ELECTROLUXEFC 6540 X94961084700
ELECTROLUXEFC 6540 X94249240601
ELECTROLUXEFC 6540 X94249231500
ELECTROLUXEFC 6540 X94249240600
ELECTROLUXEFC 6540 X94249240602
ELECTROLUXEFC 6540 X94249215900
ELECTROLUXEFC 70001 X94249014002
ELECTROLUXEFC 70001 X94249033200
ELECTROLUXEFC 70001 X94249014000
ELECTROLUXEFC 70001 X94249014001
ELECTROLUXEFC 70001 X94249036400
ELECTROLUXEFC 70710 X94249014700
ELECTROLUXEFC 70710 X94249014701
ELECTROLUXEFC 70710 X94249236400
ELECTROLUXEFC 7540 X94249240502
ELECTROLUXEFC 7540 X94249231400
ELECTROLUXEFC 7540 X94249240500
ELECTROLUXEFC 7540 X94249215800
ELECTROLUXEFC 7540 X94249240501
ELECTROLUXEFC 7540 X94961084600
ELECTROLUXEFC 90001 K94249010001
ELECTROLUXEFC 90001 K94249010002
ELECTROLUXEFC 90001 K94249010000
ELECTROLUXEFC 90001 W94249010101
ELECTROLUXEFC 90001 W94249010100
ELECTROLUXEFC 90001 X94249009900
ELECTROLUXEFC 90001 X94249009901
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023202
ELECTROLUXEFC 90245 X94249035900
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028204
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028201
ELECTROLUXEFC 90245 X94249239701
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028205
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023203
ELECTROLUXEFC 90245 X94249035901
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028202
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028200
ELECTROLUXEFC 90245 X94249239702
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023205
ELECTROLUXEFC 90245 X94249035902
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028206
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023200
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023204
ELECTROLUXEFC 90245 X94249239700
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023201
ELECTROLUXEFC 90245 X94249028203
ELECTROLUXEFC 90245 X94249023206
ELECTROLUXEFC 90245 X94249035903
ELECTROLUXEFC 90345 X94249025804
ELECTROLUXEFC 90345 X94249025801
ELECTROLUXEFC 90345 X94249025805
ELECTROLUXEFC 90345 X94249025802
ELECTROLUXEFC 90345 X94249025800
ELECTROLUXEFC 90345 X94249025803
ELECTROLUXEFC 90445 X94249027500
ELECTROLUXEFC 90445 X94249027505
ELECTROLUXEFC 90445 X94249027502
ELECTROLUXEFC 90445 X94249027503
ELECTROLUXEFC 90445 X94249027504
ELECTROLUXEFC 90445 X94249027501
ELECTROLUXEFC 90460 OX94249043300
ELECTROLUXEFC 90460 OX94249043302
ELECTROLUXEFC 90460 OX94249043301
ELECTROLUXEFC 90461 OX94249043401
ELECTROLUXEFC 90461 OX94249043402
ELECTROLUXEFC 90461 OX94249043400
ELECTROLUXEFC 90505 X94249228600
ELECTROLUXEFC 90531 X94249239900
ELECTROLUXEFC 90904 X94249228700
ELECTROLUXEFC 90905 X94249228400
ELECTROLUXEFC 912 X94961004500
ELECTROLUXEFC 92380 OX94249036900
ELECTROLUXEFC 935 X94961069700
ELECTROLUXEFC 935 X94961096500
ELECTROLUXEFC 935 X94961069701
ELECTROLUXEFC 9500 X94961081200
ELECTROLUXEFC 9500 X94249213600
ELECTROLUXEFC 9500 X/T94249213600
ELECTROLUXEFC 950594249220000
ELECTROLUXEFC 950594961089400
ELECTROLUXEFC 9505 K94961089500
ELECTROLUXEFC 9505 K94249029100
ELECTROLUXEFC 9505 K94249220100
ELECTROLUXEFC 9505 K/S94249029100
ELECTROLUXEFC 9505 X94249029000
ELECTROLUXEFC 9505 X94249219900
ELECTROLUXEFC 9505 X94961089300
ELECTROLUXEFC 9505 X/S94249029000
ELECTROLUXEFC 9506 U94249217900
ELECTROLUXEFC 9506 U94961087300
ELECTROLUXEFC 9506 U94249232300
ELECTROLUXEFC 9506 U/S94249217900
ELECTROLUXEFC 9506 X94249232100
ELECTROLUXEFC 9506 X94249217700
ELECTROLUXEFC 9506 X94961087100
ELECTROLUXEFC 9506 X/S94249217700
ELECTROLUXEFC 951594249220300
ELECTROLUXEFC 951594961089700
ELECTROLUXEFC 9515 K94249220200
ELECTROLUXEFC 9515 K94961089600
ELECTROLUXEFC 9515 X94961089800
ELECTROLUXEFC 9515 X94249220400
ELECTROLUXEFC 9526 X94961087700
ELECTROLUXEFC 9526 X94249218300
ELECTROLUXEFC 9526 X/S94249218300
ELECTROLUXEFC 9530 X94249215500
ELECTROLUXEFC 9530 X94961084300
ELECTROLUXEFC 9536 U94249219100
ELECTROLUXEFC 9536 U94249232700
ELECTROLUXEFC 9536 U94961088500
ELECTROLUXEFC 9536 X94249218900
ELECTROLUXEFC 9536 X94249232500
ELECTROLUXEFC 9536 X94961088300
ELECTROLUXEFC 9536 X/S94249218900
ELECTROLUXEFC 9540 U94249222700
ELECTROLUXEFC 9540 U94961094400
ELECTROLUXEFC 9540 X94249231204
ELECTROLUXEFC 9540 X94249240400
ELECTROLUXEFC 9540 X94249215700
ELECTROLUXEFC 9540 X94249240402
ELECTROLUXEFC 9540 X94249231202
ELECTROLUXEFC 9540 X94249240403
ELECTROLUXEFC 9540 X94961084500
ELECTROLUXEFC 9540 X94249231200
ELECTROLUXEFC 9540 X94249231203
ELECTROLUXEFC 9540 X94249231201
ELECTROLUXEFC 9540 X94249240401
ELECTROLUXEFC 9541 X94249222800
ELECTROLUXEFC 9541 X94961094500
ELECTROLUXEFC 9556 X94249219500
ELECTROLUXEFC 9556 X94961088900
ELECTROLUXEFC 9566 X94961089100
ELECTROLUXEFC 9566 X94249219700
ELECTROLUXEFCR 653 A94961088200
ELECTROLUXEFCR 653 U94249233200
ELECTROLUXEFCR 653 U94249218800
ELECTROLUXEFCR 653 X94961088000
ELECTROLUXEFCR 653 X94249233000
ELECTROLUXEFCR 653 X94249218600
ELECTROLUXEFCR 950 U94249232400
ELECTROLUXEFCR 950 U94249218000
ELECTROLUXEFCR 950 U94961087400
ELECTROLUXEFCR 950 X94249232200
ELECTROLUXEFCR 950 X94961087200
ELECTROLUXEFCR 950 X94249217800
ELECTROLUXEFCR 952 X94249218400
ELECTROLUXEFCR 952 X94961087800
ELECTROLUXEFCR 953 A94961088600
ELECTROLUXEFCR 953 U94249232800
ELECTROLUXEFCR 953 U94249219200
ELECTROLUXEFCR 953 X94249219000
ELECTROLUXEFCR 953 X94961088400
ELECTROLUXEFCR 953 X94249232600
ELECTROLUXEFCR 955 X94249219600
ELECTROLUXEFCR 955 X94961089000
ELECTROLUXEFCR 956 X94961089200
ELECTROLUXEFCR 956 X94249219800
ELECTROLUXEFL 419 A94249064000
Faber110.0037.262SYNTHESIS HIP PB X A60
Faber110.0037.262SYNTHESIS
Faber110.0037.262320.012
Faber110.0037.264320.012
Faber110.0037.264SYNTHESIS HIP PB X A90
Faber110.0037.264SYNTHESIS
Faber110.0037.266STILO
Faber110.0037.266325.019
Faber110.0037.266STILO/3 K40 X A90 FB EXP
Faber110.0037.269PREMIO ISOLA HIP X/V A90 FB EXP
Faber110.0037.2691100037269
Faber110.0037.269399.000
Faber110.0037.270325.020
Faber110.0037.270STILO ISOLA HIP X A90 FB EXP
Faber110.0037.270STILO ISLE
Faber110.0038.249STILO ISLE
Faber110.0038.249325.020
Faber110.0038.249STILO ISOLA HIP AL A90 FB EXP
Faber110.0038.302STILO
Faber110.0038.302325.019
Faber110.0038.302STILO/3 K40 X A60 FB EXP
Faber110.0038.304325.019
Faber110.0038.304STILO/3 K40 X A120 FB EXP
Faber110.0038.304STILO
Faber110.0040.729STILO
Faber110.0040.729325.019
Faber110.0040.729STILO/4 AL A60
Faber110.0041.377STILO
Faber110.0041.377325.019
Faber110.0041.377STILO/3 K40 AL A120 FB EXP
Faber110.0043.649325.019
Faber110.0043.649STILO/4 AL A60 FB EXP
Faber110.0043.649STILO
Faber110.0043.650STILO
Faber110.0043.650325.019
Faber110.0043.650STILO/4 AL A90 FB EXP
Faber110.0043.651STILO
Faber110.0043.651325.019
Faber110.0043.651STILO/4 AL A120 FB EXP
Faber110.0050.571STILO/4 M6 X A90 FB EXP
Faber110.0050.571STILO
Faber110.0050.571325.019
Faber110.0050.775325.022
Faber110.0050.775GLASSY ADVANCE EG8 X/V A60 FB EXP
Faber110.0050.775GLASSY/MODA
Faber110.0050.776GLASSY/MODA
Faber110.0050.776325.022
Faber110.0050.776GLASSY ADVANCE EG8 X/V A90 FB EXP
Faber110.0050.777GLASSY IS.ADVANCE EG8 X/V A90
Faber110.0050.777GLASSY/MODA ISLE
Faber110.0050.777325.024
Faber110.0051.700325.024
Faber110.0051.700GLASSY IS.ADVANCE EG8 AL/V A90
Faber110.0051.700GLASSY/MODA ISLE
Faber110.0057.906STRIP HI-LO
Faber110.0057.906320.022
Faber110.0057.906STRIP PB X F60(220-60) FABER PERU'
Faber110.0057.910STRIP PB X F90(220-60) FABER PERU'
Faber110.0057.910STRIP HI-LO
Faber110.0057.910320.022
Faber110.0057.916320.023
Faber110.0057.916CONO X F90 (220-60) FB PERU'
Faber110.0057.916CONO HI-LO
Faber110.0057.917GLASSY/MODA
Faber110.0057.917325.022
Faber110.0057.917GLASSY 220-60HZ X/V F90 FB PERU'
Faber110.0057.922STILO ISLE
Faber110.0057.922325.020
Faber110.0057.922STILO IS.HIP X F90(220-60)FB PERU'
Faber110.0057.927325.019
Faber110.0057.927STILO/4 HIP X F90(220-60) FB PERU'
Faber110.0057.927STILO
Faber110.0058.086CUBIA ACTIVE
Faber110.0058.086335.023
Faber110.0058.086CUBIA EG8 X F60 ACTIVE FABER PERU'
Faber110.0058.1041100058104
Faber110.0058.104399.000
Faber110.0058.104BELLA X A60 H45 NOBILIA
Faber110.0058.128335.024
Faber110.0058.128CUBIA ISLE ACTIVE
Faber110.0059.439GLASSY/MODA
Faber110.0059.439GLASSY ADVANCE AL/V A60 FB EXP
Faber110.0059.439325.022
Faber110.0059.440GLASSY/MODA
Faber110.0059.440GLASSY ADVANCE AL/V A90 FB EXP
Faber110.0059.440325.022
Faber110.0059.441GLASSY/MODA
Faber110.0059.441GLASSY ADVANCE X/V A60 FB EXP
Faber110.0059.441325.022
Faber110.0059.442GLASSY ADVANCE X/V A90 FB EXP
Faber110.0059.442325.022
Faber110.0059.442GLASSY/MODA
Faber110.0059.443STILO
Faber110.0059.443STILO ADVANCE X A60 FB EXP
Faber110.0059.443325.019
Faber110.0059.444STILO
Faber110.0059.444STILO ADVANCE X A90 FB EXP
Faber110.0059.444325.019
Faber110.0059.445STILO
Faber110.0059.445STILO ADVANCE X A120 FB EXP
Faber110.0059.445325.019
Faber110.0059.446STILO
Faber110.0059.446STILO ADVANCE AL A60 FB EXP
Faber110.0059.446325.019
Faber110.0059.447STILO
Faber110.0059.447STILO ADVANCE AL A90 FB EXP
Faber110.0059.447325.019
Faber110.0059.448STILO
Faber110.0059.448STILO ADVANCE AL A120 FB EXP
Faber110.0059.448325.019
Faber110.0059.449STILO
Faber110.0059.449STILO ADVANCE EG8 X A60 FB EXP
Faber110.0059.449325.019
Faber110.0059.450STILO
Faber110.0059.450STILO ADVANCE EG8 X A90 FB EXP
Faber110.0059.450325.019
Faber110.0059.451325.019
Faber110.0059.451STILO
Faber110.0059.451STILO ADVANCE EG8 X A120 FB EXP
Faber110.0059.4781100059478
Faber110.0059.478BELLA LUMIA EG8 X/V A90 FB EXP
Faber110.0059.478399.000
Faber110.0061.121GLASSY/MODA
Faber110.0061.121GLASSY X/V F30"110/60 FB OM
Faber110.0061.121325.022
Faber110.0061.379325.022
Faber110.0061.379GLASSY/MODA
Faber110.0061.379PWH6001E(GLASSY ST 90) PRO CRISTAL
Faber110.0061.606STILO
Faber110.0061.606STILO/4 M6 X A60 FB EXP
Faber110.0061.606325.019
Faber110.0061.704STILO
Faber110.0061.704STILO ADVANCE EG8 AL A90 FB EXP
Faber110.0061.704325.019
Faber110.0064.606GLASSY/MODA
Faber110.0064.606GLASSY X/V F60 110/60 FB OM
Faber110.0064.606325.022
Faber110.0064.607GLASSY/MODA
Faber110.0064.607GLASSY X/V F90 110/60 FB OM
Faber110.0064.607325.022
Faber110.0065.797STRIP HI-LO
Faber110.0065.797STRIP PB X A60 (110-60) FB OM
Faber110.0065.797320.022
Faber110.0065.798STRIP HI-LO
Faber110.0065.798320.022
Faber110.0065.798STRIP PB X A90 (110-60) FB OM
Faber110.0065.832STILO
Faber110.0065.832325.019
Faber110.0065.832STILO/4 HIP 2L X A60 EUROLUX FB
Faber110.0067.891DROP
Faber110.0067.891335.025
Faber110.0067.891DROP EG8 RDR A48
Faber110.0067.892DROP
Faber110.0067.892335.025
Faber110.0067.892DROP EG8 BKL A48
Faber110.0068.864AURA
Faber110.0068.864320.005
Faber110.0068.864AURA OR A60 SCL
Faber110.0068.865AURA
Faber110.0068.865320.005
Faber110.0068.865AURA OR A90 SCL
Faber110.0070.915AURA
Faber110.0070.915320.005
Faber110.0070.915AURA GN A60
Faber110.0070.916320.005
Faber110.0070.916AURA VLT A60
Faber110.0070.916AURA
Faber110.0070.917AURA
Faber110.0070.917320.005
Faber110.0070.917AURA GN A90
Faber110.0070.918AURA
Faber110.0070.918320.005
Faber110.0070.918AURA VLT A90
Faber110.0073.691325.024
Faber110.0073.691GLASSY IS.X/V A90 110/60 FB OM
Faber110.0073.691GLASSY/MODA ISLE
Faber110.0073.719STILO ISLE
Faber110.0073.719325.020
Faber110.0073.719STILO ISOLA X A90 110/60 FB OM
Faber110.0073.720STILO ISLE
Faber110.0073.720325.020
Faber110.0073.720STILO ISOLA X A120 110/60 FB OM
Faber110.0073.728STILO/4 X A60 110/60 FB OM
Faber110.0073.728STILO
Faber110.0073.728325.019
Faber110.0073.729STILO
Faber110.0073.729325.019
Faber110.0073.729STILO/4 X A90 110/60 FB OM
Faber110.0073.730STILO
Faber110.0073.730325.019
Faber110.0073.730STILO/4 X A120 110/60 FB OM
Faber110.0073.872TRATTO ISLE
Faber110.0073.872325.029
Faber110.0073.872TRATTO ISOLA X/V A90 110/60 FB OM
Faber110.0073.890TRATTO
Faber110.0073.890325.027
Faber110.0073.890TRATTO PB X/V A90 110/60 FB OM
Faber110.0073.914GLASSY/MODA
Faber110.0073.914325.022
Faber110.0073.914GLASSY X/V A90 110/60 FB OM
Faber110.0075.009MOSAIKO
Faber110.0075.009320.006
Faber110.0075.009MOSAIKO PRO VARIO X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.011MOSAIKO
Faber110.0075.011320.006
Faber110.0075.011MOSAIKO PRO VARIO X A90 EUROLUX FB
Faber110.0075.013SYNTHESIS
Faber110.0075.013320.012
Faber110.0075.013SYNTHESIS HIP PB X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.015SYNTHESIS
Faber110.0075.015320.012
Faber110.0075.015SYNTHESIS HIP PB X A90 EUROLUX FB
Faber110.0075.017325.022
Faber110.0075.017GLASSY 3V HIP X/V A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.017GLASSY/MODA
Faber110.0075.019GLASSY/MODA
Faber110.0075.019325.022
Faber110.0075.019GLASSY 3V HIP X/V A90 EUROLUX FB
Faber110.0075.020GLASSY/MODA
Faber110.0075.020325.022
Faber110.0075.020GLASSY 3V PRO X/V A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.021325.022
Faber110.0075.021GLASSY 3V PRO X/V A90 EUROLUX FB
Faber110.0075.021GLASSY/MODA
Faber110.0075.022GLASSY/MODA ISLE
Faber110.0075.022325.024
Faber110.0075.022GLASSY IS.PRO X/V A90 EUROLUX FB
Faber110.0075.063STRIP HI-LO
Faber110.0075.063320.022
Faber110.0075.063STRIP HIP PB X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.064STRIP HIP PB X A90 EUROLUX FB
Faber110.0075.064STRIP HI-LO
Faber110.0075.064320.022
Faber110.0075.065STRIP HI-LO
Faber110.0075.065320.022
Faber110.0075.065CAPPA STRIP HIP 3V SCL X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.066STRIP HI-LO
Faber110.0075.066320.022
Faber110.0075.066STRIP PRO PB X A60 EUROLUX FB
Faber110.0075.067STRIP HI-LO
Faber110.0075.067320.022
Faber110.0075.067STRIP PRO PB X A90 EUROLUX FB
Faber110.0076.5401100076540
Faber110.0076.540399.000
Faber110.0076.540ALTO SP X A60
Faber110.0076.5411100076541
Faber110.0076.541399.000
Faber110.0076.541ALTO SP X A90
Faber110.0076.5421100076542
Faber110.0076.542399.000
Faber110.0076.542ALTO SP X A120
Faber110.0076.9441100076944
Faber110.0076.944399.000
Faber110.0076.944STILUX EG8 X A60 LOGIC EUROLUX FB
Faber110.0076.9471100076947
Faber110.0076.947399.000
Faber110.0076.947STILUX EG8 X A90 LOGIC EUROLUX FB
Faber110.0078.1871100078187
Faber110.0078.187399.000
Faber110.0078.187GLORY EG8 X/V A60 ACTIVE FB EXP
Faber110.0154.571320.022
Faber110.0154.571STRIP EG8 PB BK/BRA A60 FB EXP
Faber110.0154.571STRIP HI-LO
Faber110.0156.608DROP
Faber110.0156.608335.025
Faber110.0156.608DROP EG8 WP A48
Faber110.0156.6301100156630
Faber110.0156.630399.000
Faber110.0156.630GLORY PRO X/V A60 LOGIC
Faber110.0156.631399.000
Faber110.0156.631MAIN PRO X A60 LOGIC
Faber110.0156.6311100156631
Faber110.0156.635CUBIA ACTIVE
Faber110.0156.635335.023
Faber110.0156.644CUBIA GLOSS EV8 WH A60 ACTIVE
Faber110.0156.644CUBIA ACTIVE
Faber110.0156.644335.023
Faber110.0156.646SCREEN EG8 X/V BK A75 ACTIVE
Faber110.0156.6461100156646
Faber110.0156.646399.000
Faber110.0156.647SCREEN EG8 X/V W A75 ACTIVE
Faber110.0156.6471100156647
Faber110.0156.647399.000
Faber110.0156.648MODA LUMIA EG8 X/V A90 ACTIVE
Faber110.0156.648GLASSY/MODA
Faber110.0156.648325.022
Faber110.0156.649AXIA PLUS HIP X/V A90 ELN
Faber110.0156.6491100156649
Faber110.0156.649399.000
Faber110.0156.791STRIP HI-LO
Faber110.0156.791320.022
Faber110.0156.791STRIP EG8 PB BK/BRA A90
Faber110.0156.795STRIP EG8 PB AV/BRA A60 FB EXP
Faber110.0156.795STRIP HI-LO
Faber110.0156.795320.022
Faber110.0157.018PREMIO/SP EG8 X/V A90
Faber110.0157.018PREMIO WALL
Faber110.0157.018325.021
Faber110.0157.019PREMIO WALL
Faber110.0157.019325.021
Faber110.0157.019PREMIO/SP EG8 X/V A90
Faber110.0157.022TRATTO/SP X A90
Faber110.0157.022TRATTO
Faber110.0157.022325.027
Faber110.0157.023TRATTO/SP X/V A90
Faber110.0157.023TRATTO
Faber110.0157.023325.027
Faber110.0157.024325.027
Faber110.0157.024TRATTO/SP EG8 X/V A90
Faber110.0157.024TRATTO
Faber110.0157.026GLASSY/SP AL/V A60
Faber110.0157.026GLASSY/MODA
Faber110.0157.026325.022
Faber110.0157.028GLASSY/SP AL/V A90
Faber110.0157.028GLASSY/MODA
Faber110.0157.028325.022
Faber110.0157.029325.022
Faber110.0157.029GLASSY/SP X/V A60
Faber110.0157.029GLASSY/MODA
Faber110.0157.030GLASSY/SP X/V A90
Faber110.0157.030GLASSY/MODA
Faber110.0157.030325.022
Faber110.0157.0311100157031
Faber110.0157.031399.000
Faber110.0157.0321100157032
Faber110.0157.032399.000
Faber110.0157.033STILO
Faber110.0157.033325.019
Faber110.0157.033STILO/SP X A60
Faber110.0157.034STILO
Faber110.0157.034325.019
Faber110.0157.034STILO/SP X A90
Faber110.0157.035STILO/SP X A120
Faber110.0157.035STILO
Faber110.0157.035325.019
Faber110.0157.036STILO
Faber110.0157.036325.019
Faber110.0157.036STILO/SP AL A60
Faber110.0157.037STILO
Faber110.0157.037325.019
Faber110.0157.037STILO/SP AL A90
Faber110.0157.038STILO
Faber110.0157.038325.019
Faber110.0157.038STILO/SP AL A120
Faber110.0157.039STILO
Bekijk 1 tot 1000 van 3830 modellen
Alle modelnummers tonen

Acec: HC 60 N, HC 60 W, HC 60 X, HC 90 N, HC 90 W, HC 90 X, HCN 65, HCN 65 (P), HCN 95, HCN 95 (P), HCW 65, HCW 65 (P), HCW 95, HCW 95 (P), HCX 65, HCX 65 (P), HCX 95, HCX 95 (P)

AEG: AIH 9800 BM, AWH 6430 AM, AWH 9430 AM, AWH 9470 BM, DI 7490 M, DI7490 M, DI 9966 M, DI9966 M, DK 3360 M, DK3360 M, DK 3390 M, DK3390 M, DK 6390 M, DK6390 M, DK 6393 M, DK6393 M, DKB 2640 M, X 56155 MK 10, X56155 MK 10, X 59155 MK 10, X59155 MK 10

Aeg electrolux: AIH 9800 BM, AWH 6430 AM, AWH 9430 AM, DI 7490 M, DI7490 M, DI 7490-M, DI 9966 M, DI9966 M, DI 9966-M, DK 3360 M, DK3360 M, DK 3360-M, DK 3390 M, DK3390 M, DK 3390-M, DK 6390 M, DK6390 M, DK 6390-M, DK 6393 M, DK6393 M, DK 6393-M, X56143 M, X 56143 MD 0, X56143 MD 0, X59143 M, X 59143 MD 0, X59143 MD 0

Alno: AE 603, AE 909, AE 9013, AEE 100, AEF 3140, AEF 3140 N, AEF 3360, AEF 3360 N, AEF 3360 N (P), AEF 3370, AEF 3370 (P), AEF 3370 N, AEF 3400, AEF 3400 X, AEF 3490, AEF 3490 N, AEF 3490 W, AEF 3510, AEF 3510 N, AEF 3660, AEF 3850, AEI 901, AEI 9010

Ariston: HB 6, HB 6 IX, HB 6IX, HB 9, HB 9 F, HB 9 IX, HB 9 IX 50 60, HB 9 R, HB 9IX, HB 9IX 50 60, HB 9R, HBD 9, HBD 9 F, HD 6, HD 6 AG, HD 6 R, HD 6R, HD 9, HD 9 AG, HD 9 R, HD 9R, HDL 9, HDL 9 F, HDL 91, HE 60, HE 60 F, HE 60 FI, HE 60 FIXAG, HE 60 FWH, HE 60 FWHAG, HE 60 IX, HE 90, HE 90 F, HE 90 FI, HE 90 FIX, HE 90 FIXAG, HE 90 FWH, HE 90 FWHAG, HE 90 IX, HE 90 R, HE 90 RF, HE 90 SM, HI 9, HI 9 IX, HI 9IX, HL 60, HL 90, HS 60 SM, HS 60 SMIX, HS 90 SM, HS 90 SMIX, HT 9, HT 9 IX, HT 9IX, XH 90

Arthur martin: AFB 4001 X, AFB 4002 X, AFC 1, AFC 1210 N, AFC 1210 W, AFC 1210 X, AFC 1230, AFC 1230 ALU, AFC 1230 N, AFC 1230 W, AFC 1230 X, AFC 6001 N, AFC 6001 W, AFC 6001 X, AFC 9001 N, AFC 9001 W, AFC 9001 X, AFC 9010 N, AFC 9010 W, AFC 9010 X, AFC 9030, AFC 9030 ALU, AFC 9030 N, AFC 9030 W, AFC 9030 X, AFCI 9080, AFCI 9080 X

Electrolux: 942492155, 942492156, 942492157, 942492158, 942492159, 942492177, 942492178, 942492179, 942492180, 942492183, 942492184, 942492185, 942492187, 942492189, 942492191, 942492197, 942492202, 942492203, 942492204, 942492226, 942492227, 942492311, 942492312, 942492314, 942492315, 942492317, 942492321, 942492322, 942492323, 942492324, 942492325, 942492331, 942492339, 942492364, 949610812, 949610843, 949610844, 949610845, 949610846, 949610847, 949610873, 949610874, 949610877, 949610878, 949610879, 949610881, 949610883, 949610885, 949610891, 949610896, 949610897, 949610898, 949610944, 949610945, CH60BK, CH90BK, EFA12540X, EFA12545X, EFA90245X, EFA90531X, EFA90540X, EFC630K, EFC630X, EFC635X, EFC635X/A, EFC912X, EFC912X/CH, EFC935X, EFC935X/A, EFC1540X, EFC6536U, EFC6536U/S, EFC6536X, EFC6536X/S, EFC6540U, EFC6540X, EFC6540X/GB, EFC7540X, EFC7540X/GB, EFC9500X/T, EFC9505/S, EFC9505K/S, EFC9505X/S, EFC9506U, EFC9506U/S, EFC9506X/S, EFC9515/S, EFC9515K/S, EFC9515X/S, EFC9526X/S, EFC9530X, EFC9536U, EFC9536U/S, EFC9536X, EFC9536X/S, EFC9540U, EFC9540X, EFC9540X/GB, EFC9541X, EFC9556X/S, EFC9566X/S, EFC60001K, EFC60001W, EFC60001X, EFC60110X, EFC70001X, EFC70710X, EFC90001K, EFC90001W, EFC90001X, EFC90245X, EFC90345X, EFC90445X, EFC90460OX, EFC90461OX, EFC90505X, EFC90531X, EFC90904X, EFC90905X, EFC92380OX, EFCR653A, EFCR653U, EFCR653X, EFCR950U, EFCR950X, EFCR952X, EFCR953A, EFCR953U, EFCR953X, EFCR955X, EFCR956X, EFL419A, EFP6430

ELECTROLUX: CH 60 BK, CH 90 BK, EFA 12540 X, EFA 12545 X, EFA 90245 X, EFA 90531 X, EFA 90540 X, EFC 630 K, EFC 630 X, EFC 635 X, EFC 912 X, EFC 935 X, EFC 1540 X, EFC 6536 U, EFC 6536 U/S, EFC 6536 X, EFC 6536 X/S, EFC 6540 U, EFC 6540 X, EFC 7540 X, EFC 9500 X, EFC 9500 X/T, EFC 9505, EFC 9505 K, EFC 9505 K/S, EFC 9505 X, EFC 9505 X/S, EFC 9506 U, EFC 9506 U/S, EFC 9506 X, EFC 9506 X/S, EFC 9515, EFC 9515 K, EFC 9515 X, EFC 9526 X, EFC 9526 X/S, EFC 9530 X, EFC 9536 U, EFC 9536 X, EFC 9536 X/S, EFC 9540 U, EFC 9540 X, EFC 9541 X, EFC 9556 X, EFC 9566 X, EFC 60001 K, EFC 60001 W, EFC 60001 X, EFC 60110 X, EFC 70001 X, EFC 70710 X, EFC 90001 K, EFC 90001 W, EFC 90001 X, EFC 90245 X, EFC 90345 X, EFC 90445 X, EFC 90460 OX, EFC 90461 OX, EFC 90505 X, EFC 90531 X, EFC 90904 X, EFC 90905 X, EFC 92380 OX, EFCR 653 A, EFCR 653 U, EFCR 653 X, EFCR 950 U, EFCR 950 X, EFCR 952 X, EFCR 953 A, EFCR 953 U, EFCR 953 X, EFCR 955 X, EFCR 956 X, EFL 419 A

Faber: 60 S IX APART DE, 90 S IX APART DE, 110.0037.262, 110.0037.264, 110.0037.266, 110.0037.269, 110.0037.270, 110.0038.249, 110.0038.302, 110.0038.304, 110.0040.729, 110.0041.377, 110.0043.649, 110.0043.650, 110.0043.651, 110.0050.571, 110.0050.775, 110.0050.776, 110.0050.777, 110.0051.700, 110.0057.906, 110.0057.910, 110.0057.916, 110.0057.917, 110.0057.922, 110.0057.927, 110.0058.086, 110.0058.104, 110.0058.128, 110.0059.439, 110.0059.440, 110.0059.441, 110.0059.442, 110.0059.443, 110.0059.444, 110.0059.445, 110.0059.446, 110.0059.447, 110.0059.448, 110.0059.449, 110.0059.450, 110.0059.451, 110.0059.478, 110.0061.121, 110.0061.379, 110.0061.606, 110.0061.704, 110.0064.606, 110.0064.607, 110.0065.797, 110.0065.798, 110.0065.832, 110.0067.891, 110.0067.892, 110.0068.864, 110.0068.865, 110.0070.915, 110.0070.916, 110.0070.917, 110.0070.918, 110.0073.691, 110.0073.719, 110.0073.720, 110.0073.728, 110.0073.729, 110.0073.730, 110.0073.872, 110.0073.890, 110.0073.914, 110.0075.009, 110.0075.011, 110.0075.013, 110.0075.015, 110.0075.017, 110.0075.019, 110.0075.020, 110.0075.021, 110.0075.022, 110.0075.063, 110.0075.064, 110.0075.065, 110.0075.066, 110.0075.067, 110.0076.540, 110.0076.541, 110.0076.542, 110.0076.944, 110.0076.947, 110.0078.187, 110.0154.571, 110.0156.608, 110.0156.630, 110.0156.631, 110.0156.635, 110.0156.644, 110.0156.646, 110.0156.647, 110.0156.648, 110.0156.649, 110.0156.791, 110.0156.795, 110.0157.018, 110.0157.019, 110.0157.022, 110.0157.023, 110.0157.024, 110.0157.026, 110.0157.028, 110.0157.029, 110.0157.030, 110.0157.031, 110.0157.032, 110.0157.033, 110.0157.034, 110.0157.035, 110.0157.036, 110.0157.037, 110.0157.038, 110.0157.039, 110.0157.040, 110.0157.041, 110.0157.042, 110.0157.043, 110.0157.044, 110.0157.045, 110.0157.047, 110.0157.048, 110.0157.049, 110.0157.051, 110.0157.052, 110.0157.053, 110.0157.054, 110.0157.055, 110.0157.056, 110.0157.057, 110.0157.058, 110.0157.059, 110.0157.060, 110.0157.063, 110.0157.064, 110.0157.069, 110.0157.072, 110.0157.073, 110.0157.074, 110.0157.076, 110.0157.079, 110.0157.085, 110.0157.167, 110.0167.542, 110.0167.543, 110.0167.544, 110.0167.546, 110.0167.547, 110.0167.548, 110.0167.555, 110.0167.556, 110.0168.404, 110.0168.627, 110.0168.628, 110.0168.630, 110.0168.631, 110.0168.632, 110.0169.070, 110.0169.071, 110.0169.072, 110.0169.073, 110.0179.052, 110.0179.053, 110.0179.055, 110.0179.056, 110.0179.058, 110.0179.059, 110.0179.060, 110.0179.061, 110.0179.186, 110.0179.193, 110.0179.194, 110.0179.195, 110.0179.196, 110.0179.198, 110.0179.199, 110.0179.202, 110.0179.203, 110.0179.205, 110.0180.479, 110.0181.003, 110.0181.004, 110.0182.091, 110.0183.255, 110.0183.591, 110.0183.596, 110.0183.598, 110.0183.621, 110.0183.624, 110.0183.625, 110.0183.628, 110.0183.629, 110.0183.861, 110.0184.831, 110.0184.832, 110.0192.712, 110.0192.784, 110.0193.351, 110.0194.843, 110.0194.844, 110.0194.846, 110.0194.847, 110.0194.848, 110.0194.849, 110.0203.590, 110.0205.801, 110.0254.413, 110.0255.516, 110.0256.336, 110.0256.581, 110.0256.582, 110.0256.583, 110.0257.374, 110.0257.538, 110.0257.539, 110.0257.540, 110.0257.541, 110.0257.542, 110.0262.872, 110.0262.873, 110.0267.644, 110.0278.351, 110.0280.649, 110.0280.650, 110.0288.467, 110.0288.468, 110.0289.085, 110.0289.181, 110.0289.182, 110.0297.360, 110.0297.372, 110.0316.537, 110.0316.538, 110.0316.539, 110.0316.540, 110.0316.541, 110.0316.542, 110.0316.543, 110.0316.544, 110.0316.548, 110.0316.549, 110.0316.552, 110.0316.553, 110.0316.556, 110.0316.557, 110.0316.559, 110.0316.560, 110.0316.561, 110.0316.562, 110.0316.563, 110.0316.564, 110.0316.566, 110.0316.567, 110.0316.570, 110.0316.571, 110.0316.572, 110.0316.574, 110.0316.575, 110.0316.576, 110.0316.577, 110.0316.578, 110.0316.580, 110.0316.581, 110.0316.582, 110.0316.584, 110.0316.585, 110.0316.586, 110.0316.591, 110.0316.592, 110.0316.593, 110.0316.594, 110.0316.595, 110.0316.596, 110.0316.597, 110.0316.614, 110.0316.615, 110.0316.616, 110.0316.617, 110.0316.625, 110.0316.626, 110.0316.628, 110.0316.630, 110.0316.631, 110.0316.632, 110.0316.633, 110.0316.634, 110.0316.635, 110.0316.636, 110.0316.637, 110.0316.638, 110.0316.639, 110.0316.640, 110.0316.641, 110.0316.643, 110.0316.792, 110.0316.800, 110.0316.903, 110.0316.918, 110.0332.284, 110.0332.285, 110.0348.084, 110.0348.103, 110.0348.105, 110.0348.106, 110.0348.107, 110.0348.132, 110.0348.136, 110.0348.137, 110.0348.138, 110.0348.139, 110.0348.140, 110.0348.141, 110.0348.150, 110.0348.162, 110.0348.163, 110.0348.172, 110.0348.187, 110.0348.188, 110.0348.189, 110.0348.190, 110.0348.192, 110.0348.193, 110.0348.194, 110.0348.205, 110.0348.209, 110.0348.222, 110.0348.223, 110.0348.233, 110.0348.244, 110.0348.245, 110.0348.250, 110.0348.254, 110.0348.260, 110.0348.261, 110.0348.263, 110.0348.264, 110.0348.265, 110.0348.266, 110.0348.269, 110.0348.278, 110.0348.280, 110.0348.281, 110.0348.287, 110.0348.288, 110.0348.289, 110.0348.291, 110.0348.302, 110.0348.303, 110.0348.304, 110.0348.305, 110.0348.306, 110.0348.307, 110.0348.308, 110.0348.309, 110.0348.310, 110.0348.311, 110.0348.316, 110.0348.317, 110.0348.335, 110.0348.344, 110.0348.348, 110.0348.361, 110.0348.362, 110.0348.367, 110.0348.371, 110.0348.376, 110.0348.377, 110.0348.400, 110.0348.401, 110.0348.404, 110.0348.411, 110.0348.412, 110.0348.413, 110.0348.414, 110.0348.429, 110.0348.430, 110.0348.431, 110.0348.432, 110.0348.435, 110.0348.443, 110.0348.446, 110.0348.459, 110.0348.460, 110.0348.470, 110.0348.471, 110.0348.473, 110.0348.474, 110.0348.476, 110.0348.477, 110.0348.478, 110.0348.479, 110.0348.480, 110.0348.498, 110.0348.503, 110.0348.506, 110.0348.507, 110.0348.508, 110.0348.518, 110.0348.521, 110.0348.529, 110.0348.534, 110.0348.535, 110.0348.537, 110.0348.538, 110.0348.539, 110.0348.540, 110.0348.541, 110.0348.542, 110.0348.543, 110.0348.544, 110.0348.547, 110.0348.549, 110.0348.550, 110.0348.551, 110.0348.552, 110.0348.558, 110.0348.563, 110.0348.564, 110.0348.572, 110.0348.575, 110.0348.578, 110.0348.580, 110.0348.591, 110.0348.604, 110.0348.605, 110.0348.606, 110.0348.612, 110.0348.614, 110.0348.616, 110.0348.617, 110.0348.621, 110.0348.622, 110.0348.629, 110.0348.630, 110.0348.631, 110.0348.635, 110.0348.636, 110.0348.637, 110.0348.638, 110.0348.639, 110.0348.643, 110.0348.651, 110.0348.652, 110.0348.668, 110.0348.669, 110.0348.670, 110.0348.671, 110.0348.672, 110.0348.673, 110.0348.683, 110.0348.699, 110.0348.706, 110.0348.707, 110.0348.711, 110.0348.721, 110.0348.727, 110.0348.762, 110.0348.763, 110.0348.769, 110.0370.231, 110.0371.258, 110.0439.440, 110.0439.441, 110.0444.152, 110.0444.154, 110.0459.997, 110.0460.013, 110.0464.086, 110.0464.087, 320.0538.968, 325.0513.586, 325.0518.927, 325.0518.928, 325.0518.929, 325.0518.930, 325.0532.211, 325.0535.775, 325.0536.880, 325.0554.543, 325.0617.019, 325.0628.236, 335.0502.091, 335.0502.095, 335.0502.097, 335.0502.100, 6027400, 6027421, 6027422, 6027423, 6027424, 6027445, 6027450, 6027452, 6027457, 6045925, 630002192, 630003800, 630004671, 630005728, 630006232, ABSOLUTE 90, ABSOLUTE 120, ABSOLUTE ANGOLO 21104165, ALTO, ALTO/2 HIP (3) X A90 EUROTECH FB, ALTO/2 HIP2F X A90 EU FB 5910160, ALTO/2 HIP2F XA120 EU FB 5910161, ALTO/2 HIP X A60 FB EXP 630000490, ALTO/2 HIP X A90 FB EXP, ALTO/2 HIP X A90 FB EXP 110.0346.604, ALTO/2 HIP X A120 FB EXP 630000492, ALTO/2 X A60 FB EXP 630002950, ALTO/2 X A90 FB EXP 630002951, ALTO/3 AL A60, ALTO/3 AL A120, ALTO/3 HIP X A90 FB EXP, ALTO ISOLA 8/50 AL 90, ALTO ISOLA EG8 AL A90, ALTO ISOLA HIP X A90, ALTO SP X A60, ALTO SP X A90, ALTO SP X A120, APART, APART S60, ASTRA/2-900-MURALE, AURA BK A60, AURA GN A60, AURA GN A90, AURA HIP X A60, AURA OR A60, AURA OR A90, AURA VLT A60, AURA VLT A90, AURA W A60, AURA X A60, AURA X A90, AURA X F90, AXIA ISOLA PLUS HIP ELN, AXIA PLUS HIP X/V A90, AXIA PLUS ISOLA PRO X/V A90, AXIA PLUS PRO X A90, BELLA HIP X F90, BELLA LUMIA EG8 X/V A90 FB EXP, BELLA LUMIA EG8 X/V A90 FB OM, BELLA X A60, BRICK X A60, BRICK X A90, BRIGHT HIP V A120, BRIGHT HIP X/V A120, CAPPA STRIP HIP 3V SCL X A60 EUROLUX FB, CLASSICA X PB F30, CLEAR AF X/V A90, COMET H70, COMET H90, COMET ISLA X A60, CONE X F90, CONICA X A60, CONICA X A90, CONO W A60, CONO W A90, CONO X A60, CONO X A90, CONO X F90, COOKER FDS 954, CUBIA ACTIVE HIP X A60, CUBIA EG8 X A60 ACTIVE, CUBIA EG8 X F60 ACTIVE PERU, CUBIA EV8 X A60 ACTIVE, CUBIA GLOSS EG8 BK A60 ACTIVE, CUBIA GLOSS EG8 WH A60 ACTIVE, CUBIA GLOSS EV8 WH A60 ACTIVE, CUBIA GLOSS PLUS EV8 WH A60, CUBIA IS.GLOSS EG10, CUBIA IS.GLOSS EV8 WH A60 ACTIVE, CUBIA IS.GLOSS PLUS EV8 WH A60/2, CUBIA IS.PRO ACT.X A60, CUBIA IS.X F60, CUBIA ISLA PRO 60, CUBIA ISOLA ACTIVE PRO X A60, CUBIA ISOLA EG10, CUBIA ISOLA EV8 X A60 ACTIVE, CUBIA ISOLA PLUS EV8 X A60/2, CUBIA PLUS EV8 X A60/2, CUBIA PRO 60, DAMA ISOLA HIP X A90, DCH 01, DCH11, DCH 14, DCH 22, DCH23, DCH24, DCH25, DCH26, DCH30, DH-PBX60, DROP, DROP EG8 BKL A48, DROP EG8 RDR A48, DROP EG8 WP A48, DROP EG8 WP A48 (H870), EDENIA 90, EDENIA 120, EGYZIA A.BK CU ASP., EGYZIA A.X FR/G.ASP., EGYZIA ANG.HIP X NOBILIA, EGYZIA ANGOLO HIP BK, EGYZIA ANGOLO HIP W, EGYZIA ANGOLO HIP X, EGYZIA ANGOLO HIP X FL GERMANIA, EGYZIA ANGOLO X ASP., EGYZIA X A120, FABER SMART PRO 72, FLAVIA X A90, FUTURA, FUTURA BK A 90, FUTURA HIP X 90, FUTURA HIP X DX 90, FUTURA HIP X SX 90, FUTURA X A 90, GALA PRO X A60, GALA PRO X A90, GALA X A60, GALA X A90, GENESIS EG8 X/V BK A75 ACTIVE, GENESIS EG8 X/V W A75 ACTIVE, GLASSY/SP AL/V A60, GLASSY/SP AL/V A90, GLASSY/SP X/V A60, GLASSY/SP X/V A90, GLASSY 3V EG8 X/V A60 EUROLUX FB, GLASSY 3V EG8 X/V A90 EUROLUX FB, GLASSY 3V EG10 X/V A60 EUROLUX FB, GLASSY 3V EG10 X/V A90 EUROLUX FB, GLASSY 3V HIP X/V A60 EUROLUX FB, GLASSY 3V HIP X/V A90 EUROLUX FB, GLASSY 3V PRO X/V A60 EUROLUX FB, GLASSY 3V PRO X/V A90 EUROLUX FB, GLASSY 6/40 X A60 DE, GLASSY 6/40 X A90 DE, GLASSY 220, GLASSY ADVANCE AL/V A60, GLASSY ADVANCE AL/V A90, GLASSY ADVANCE EG8 X/V A60 FB EXP, GLASSY ADVANCE EG8 X/V A90 FB EXP, GLASSY ADVANCE X/V A60, GLASSY ADVANCE X/V A90, GLASSY HIP AL A60, GLASSY HIP AL A90, GLASSY I.ESZ X/V F90, GLASSY IS.ADVANCE EG8 AL/V A90, GLASSY IS.ADVANCE EG8 X/V A90, GLASSY IS. EG8 X/V A90 EUROLUX FB, GLASSY IS.PRO X/V A90, GLASSY IS.X/V A90, GLASSY ISOLA/SP EV8 X/V A90, GLASSY ISOLA/SP EV8 X/V NS A90/2, GLASSY ISOLA HIP X/V A90, GLASSY ISOLA X A90, GLASSY M6 AL A60 FB EXP, GLASSY M6 AL A90 FB EXP, GLASSY M6 X A60 FB EXP, GLASSY M6 X A90 FB EXP, GLASSY X/V 90, GLASSY X/V A60, GLASSY X/V A70, GLASSY X/V A90, GLASSY X/V F30, GLASSY X/V F60, GLASSY X/V F90, GLASSY X/V HIP A60, GLASSY X/V HIP A90, GLORY EG8 X/V A60 ACTIVE FB EXP, GLORY ISOLA EG8 X/V A60 FB EXP, GLORY ISOLA PRO X/V A60, GLORY PRO X/V A60, GOURMET HIP X A90, GYZA EG8 PB X A60, GYZA EG8 PB X A90, GYZA HIP PB X A60, GYZA HIP PB X A90, GYZA HIP PB X A120, GYZA HIP PB X F90, GYZA X A60, GYZA X A90, GYZA X A120, HAPPENING 780400110261, HAPPENING PRO X A90, HD50, HOME 90, HOME 120, INCA MAXI PRO X A72, IS.HIP TRATTO VARIO X/V A90, ISOLA APPENDIERA 41006280, ISOLA ETMS X F90, K40, LANDOANG.HIP NT/X, LIFE 90, LIFE 120, LINEAL 90, MAGNUM HIP N X A 90, MAGNUM L X/V F90, MAGNUM PLUS HIP X/V A90, MAGNUM PLUS HIP X A 90, MAGNUM PLUS HIP X A120, MAGNUM PLUS HIP X F90, MAGNUM PLUS HIP X F120, MAGNUM PLUS X/V A90, MAGNUM PLUS X/V A120, MAGNUM PLUS X/V F90, MAGNUM PLUS X/X, MAGNUM PLUS X A90, MAGNUM PLUS X A120, MAIN ISOLA PRO X A60, MAIN PRO X A60, MODA LUMIA EG8 X/V A90 ACTIVE, MODA LUMIA EG8X/V A90 ACT.FB OM, MODA LUMIA IS.EG8 X/V A90 (K18), MODA LUMIA X/V A90, MOSAIKO BK A60, MOSAIKO BK A90, MOSAIKO HIP X A60, MOSAIKO HIP X A90, MOSAIKO M6 SCL X A60 FB EXP, MOSAIKO M6 SCL X A90 FB EXP, MOSAIKO PRO VARIO BK A90, MOSAIKO PRO VARIO W A60, MOSAIKO PRO VARIO X A60, MOSAIKO PRO VARIO X A90, MOSAIKO W A60, MOSAIKO W A90, MOSAIKO X 60, MOSAIKO X 90, MOSAIKO X A60, MOSAIKO X A90, NICE ISOLA/3 DE, NICE ISOLA/3 SRM, NICE ISOLA X/V A90, NOVA 3V BK A90, NOVA SOFT 3VBKA60, NOVA SOFT 3VBKA90, NOVA SOFT 3VDGF60, NOVA SOFT 3VDGF90, NOVA SOFT 3VXA60, NOVA SOFT 3VXA90, NOVA SOFT 3VXF60, NOVA SOFT 3VXF90, NOVA SOFT SHIP 9412, NOVA SXA90, NOVENTA X A90, ONE X A60, ONE X A90, ONE X A120, PANEL X A60, PEARL HIP X A60, PENSILE H45, PENSILE H54, PERLA BK A90, PERLA EG8 X A90 FB OM, PERLA HIP VARIO X A60, PERLA HIP VARIO X A90, PERLA HIP X A60, PERLA HIP X A90, PERLA M6 SCL W A60 FB EXP, PERLA M6 SCL X A60 FB EXP, PERLA W A60, PERLA W A90, PERLA X A60, PERLA X A90, PLAY ROVERE 90, PREMIO/SP EG8 X/V A90, PREMIO HIP X/V A90, PREMIO I.PRO VARIOC X/V A90, PREMIO ISOLA HIP X/V A90, PREMIO PRO X/V A90, PROFILO X A90, PROFILO X A120, PWH6001, RONDA X A60, RONDA X A90, SCREEN EG8 X/V BK A75 ACTIVE, SCREEN EG8 X/V W A75 ACTIVE, SCREEN X/V BK A75, SCREEN X/V W A75, SELECTA ACCIAIO 60, SELECTA ACCIAIO 90, SHINE X A60, SHINE X A90, SMART PRO E, SOLARIS EG6 LED X A100/2, SOLARIS EG6 X A100, SOLARIS HIP X A100, STILO, STILO/3 K40 AL A120 FB EXP, STILO/3 K40 X A60 FB EXP, STILO/3 K40 X A90 FB EXP, STILO/3 K40 X A90 SENUKU, STILO/3 K40 X A120 FB EXP, STILO/3 M6 AL A90, STILO/3 M6 AL A90 FB EXP 110.0444.154, STILO/4 AL A60, STILO/4 AL A60 FB EXP, STILO/4 AL A90 FB EXP, STILO/4 AL A120 FB EXP, STILO/4 HIP 2L X A60 EUROLUX FB, STILO/4 HIP A60 2L FB EXPORT, STILO/4 HIP A90 2L FB EXPORT, STILO/4 HIP AL A90 FB EXP, STILO/4 HIP X A60 FB EXP, STILO/4 HIP X A90 127/60 FB OM, STILO/4 HIP X A90 EUROLUX, STILO/4 HIP X A90 FB EXP, STILO/4 HIP X A120 FB EXP, STILO/4 HIP X F90(220-60) FB PERU, STILO/4 K40 X 90, STILO/4 M6 X A60 FB EXP, STILO/4 M6 X A90 FB EXP, STILO/4 M6 X A120 FB EXP, STILO/4 X A60, STILO/4 X A60 110/60 FB OM, STILO/4 X A90, STILO/4 X A90 110/60 FB OM, STILO/4 X A120 110/60 FB OM, STILO/SP AL A60, STILO/SP AL A90, STILO/SP AL A120, STILO/SP EG8 X A60, STILO/SP EG8 X A90, STILO/SP EG8 X A120, STILO/SP X A60, STILO/SP X A90, STILO/SP X A120, STILO 90, STILO ADVANCE AL A60, STILO ADVANCE AL A90, STILO ADVANCE AL A120, STILO ADVANCE EG8 AL A90 FB EXP, STILO ADVANCE EG8 X A60 FB EXP, STILO ADVANCE EG8 X A90, STILO ADVANCE EG8 X A90 110.0248.543.82, STILO ADVANCE EG8 X A90 FB EXP, STILO ADVANCE EG8 X A120, STILO ADVANCE EG8 X A120 FB EXP, STILO ADVANCE X A60, STILO ADVANCE X A90, STILO ADVANCE X A120, STILO DX/SP A90, STILO DX/SP A120, STILO H 60, STILO H 120, STILO HIP AL A90, STILO HIP AL A120, STILO IS.HIP X A90, STILO IS.HIP X F90, STILO ISOLA/SP EG8 X A90, STILO ISOLA 8/50 AL A90, STILO ISOLA HIP AL A90, STILO ISOLA HIP X A90, STILO ISOLA HIP X A120, STILO ISOLA X A90, STILO ISOLA X A120, STILO SRM DX/SP A90, STILO SRM DX/SP A120, STILO SRM SX/SP A90, STILO SRM SX/SP A120, STILO SX/SP A90, STILO SX/SP A120, STILO X 90, STILO X A90, STILO X A120, STILO X F120, STILUX, STILUX EG8 X A60 LOGIC, STILUX EG8 X A60 LOGIC EUROLUX FB, STILUX EG8 X A90 LOGIC, STILUX EG8 X A90 LOGIC EUROLUX FB, STRIP BK A60, STRIP EG8 PB AV/BRA A60 FB EXP, STRIP EG8 PB AV/BRA A90 FB EXP, STRIP EG8 PB BK/BRA A60 FB EXP, STRIP EG8 PB BK/BRA A90, STRIP EG8 SUNZI X A60 EUROLUX FB, STRIP EG8 SUNZI X A90 EUROLUX FB, STRIP EG9 SUNZI X A60 EUROLUX FB, STRIP EG9 SUNZI X A90 EUROLUX FB, STRIP HIP PB X A60, STRIP HIP PB X A90, STRIP K33, STRIP NT EG8 PB XA60 EUROLUX BY FB, STRIP NT EG8 PB XA90 EUROLUX BY FB, STRIP PB BK A60, STRIP PB BK A90, STRIP PB W A60, STRIP PB W A90, STRIP PB X A60, STRIP PB X A70, STRIP PB X A90, STRIP PB X F60, STRIP PB X F90, STRIP PRO PB X A60, STRIP PRO PB X A90, STRIP W A60, STRIP W A90, STRIP X A 60, STRIP X A60, STRIP X A70, STRIP X A90, SYNTESIS 60, SYNTESIS 90, SYNTHESIS BK A60, SYNTHESIS EG6HE LED X A60, SYNTHESIS EG6HE LED X A90, SYNTHESIS HIP PB BK A60, SYNTHESIS HIP PB BK A90, SYNTHESIS HIP PB W A60, SYNTHESIS HIP PB W A90, SYNTHESIS HIP PB X A60, SYNTHESIS HIP PB X A90, SYNTHESIS HIP PB X F90, SYNTHESIS PB 220, SYNTHESIS PB BK A60, SYNTHESIS PB BK A90, SYNTHESIS PB W A60, SYNTHESIS PB X A60, SYNTHESIS PB X A90, SYNTHESIS W A60, SYNTHESIS W A90, SYNTHESIS X A60, SYNTHESIS X A90, TENDER, TENDER EG 6 X A60 DE, TENDER EG 6 X A90 DE, TENDER EG10, TENDER H, TENDER H 60, TENDER H 90, TENDER HIP DCH 15, TENDER HIP PB X A60, TENDER HIP PB X A90, TENDER HIP X A60, TENDER HIP X A90, TENDER M 60, TENDER M 90, TENDER X A60, TENDER X A90, TENDER X F70, TIMBER HIP X/NT A90, TIMBER HIP X F90, TRATTO/SP EG8 X/V A90, TRATTO/SP X/V A90, TRATTO/SP X A90, TRATTO 3V EG8 X/V A90 EUROLUX FB, TRATTO 3V F.C. X/V A90 FB OM, TRATTO 3V X/V A60 FB EXP, TRATTO 3V X/V A90, TRATTO 3V X/V A90 FB EXP, TRATTO 3V X A90, TRATTO HIP 3V X/V A90 FB EXP, TRATTO HIP 3V X/V F60 FB EXP, TRATTO HIP 3V X/V LED A90, TRATTO HIP VARIO X/V A90, TRATTO I.ESZ X/V F90, TRATTO IS.HIP X/V A90, TRATTO IS/SP EV8 X/V NS A90/2, TRATTO ISOLA/SP EV8 X/V A90, TRATTO ISOLA HIP 3V X/V A90, TRATTO ISOLA X/V A90, TRATTO PB X/V A90, TRATTO PRO X/V A90, V-LINE X/V A60, V-LINE X/V A90, VITRUM HIP 3V AL/V A120, VOLUTE 90

FRANKE: 110 .0015 .212, 110 .0015 .213, 110 .0017 .937, 110 .0020 .713, 110 .0043 .418, 110 .0152 .529, 110 .0152 .530, 110 .0152 .533, 110 .0152 .534, 110 .0152 .535, 110 .0152 .538, 110 .0152 .542, 110 .0152 .543, 110 .0152 .544, 110 .0157 .478, 110 .0181 .059, 110 .0181 .060, 110 .0193 .351, 110 .0197 .408, 110 .0197 .435, 110 .0275 .413, 110 .0389 .069, 110 .0389 .116, 1330017054, FDF 9156 I XS, FDF 9156 IXS, FDF 9156 I XS H100, FDF 9156 IXS H100, FDL 664 XS, FDL 664 XSL, FDL 764 XSL, FDL 964 XSL, FGC 615 XS, FGC 904 XS P, FGC 915 I XS, FGC 915 IXS, FGC 915 XS, FGC 925 BK/XS, FGL 915 I XS, FGL 915 IXS, FGL 6015 XSL, FGL 6025 XS, FGL 9015 XSL, FGL 9025 XS, FLG 9025 XS, FNE 905 XS, FORMAT FDF 9156 I XS, FPL 607 I XS 645 H, FPL 657 I XS 645 H V2, GLASS SOFT, GLASS SOFT FGC 915 I XS, GLASS SOFT FGC 915 XS, GLASS SOFT FGL 915 I XS, GLASS SOFT FGL 9015 XSL, HELIOS 3, NICE ISOLA X/V A90

Hotpoint: HE 61 K, HE 61 W, HE 61 X, HE 91 K, HE 91 W, HE 91 X, HS 6 X, HS 6X, HS 9 X, HS 9X, HSD 91

HUSQVARNA: QFC 90150 X

Indesit: HI 561, HI561, HI 561 IX, HI561IX, HI 591, HI591, HI 591 IX, HI591IX

JOHN LEWIS: JLBIHD 601, JLBIHD 603, JLBIHD 902, JLBIHD 904, JLHDA 632, JLHDA 633

Juno: JDK 4230 A, JDK 4230 E, JDK 4231 A, JDK 4231 E, JDK 4530 A, JDK 4530 E, JDK 4531 A, JDK 4531 E, JDK 5575 E, JDK 8830 A, JDWS 605 E5, JDWS 605 E9, JDWS 905 E5, JDWS 905 E9

Juno Electrolux: JDI 5571 AS, JDI 5571 E, JDK 4230 A, JDK 4230 E, JDK 4231 A, JDK 4231 E, JDK 4530 A, JDK 4530 E, JDK 4531 A, JDK 4531 E, JDK 5571 AS, JDK 5571 E, JDK 5575 E, JDK 5771 AS, JDK 5771 E, JDK 8830 A, JDWS 605 E5, JDWS 605 E9, JDWS 905 E5, JDWS 905 E9, JFA 90531 X, JFC 90245 X, JFC 90246 X

PROGRESS: PDG 6140 E, PDG 9140 E

REX-ELECTROLUX: 94249016400, 94249016401, 94249016402, CAV940X

Whirlpool: PAY 900

Zanker: KRC 60 X, KRC 90 X, ZKC 6249 X, ZKC 9249 X

ZANUSSI: CWH 6065 X, CWH 9065 X, IZHC 900 X, NH 100 EAX, NH 9015 X, ZH 6013 X, ZH 9013 W, ZH 9013 X, ZHC 60 X, ZHC 64, ZHC 64 X, ZHC 70 X, ZHC 90 X, ZHC 94, ZHC 94 ALU, ZHC 94 X, ZHC 96 X, ZHC 600 N, ZHC 600 W, ZHC 600 X, ZHC 601 X, ZHC 605 X, ZHC 605 XM, ZHC 615 N, ZHC 615 V, ZHC 615 W, ZHC 615 X, ZHC 615 X1, ZHC 615 XM, ZHC 634 X, ZHC 721 X, ZHC 900 N, ZHC 900 W, ZHC 900 X, ZHC 901 X, ZHC 905 X, ZHC 905 XM, ZHC 906 XM, ZHC 910 X, ZHC 915 N, ZHC 915 W, ZHC 915 X, ZHC 915 X1, ZHC 915 XM, ZHC 922 X, ZHC 926 X, ZHC 927 X, ZHC 928 X, ZHC 941, ZHC 941 ALU, ZHC 941 X, ZHC 945 X, ZHC 950, ZHC 950 A, ZHC 950 ALU, ZHC 950 X, ZHC 951, ZHC 951 ALU, ZHC 951 X, ZHC 6141 X, ZHC 7141 X, ZHC 9015 X, ZHC 9141 X, ZHC 9354 X, ZHC 9744 X, ZHS 92350, ZHS 92551

Recensies

(229)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email