Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Elica Koolstoffilter CFC0141729  / F00171/S
Op voorraad

Elica Koolstoffilter CFC0141729 / F00171/S

  • Merk: Elica
  • | Model: F00171/S
Model : F00171/S
(165)
€ 32,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 27,23
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica CFC0141729 / F00171/S

€ 15,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 30,95
€ 61,90
Je bespaart 6%
3 x € 28,95
€ 86,85
Je bespaart 12%
4 x € 27,50
€ 110,00
Je bespaart 17%
Elica Koolstoffilter CFC0141729 / F00171/S
€ 32,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Elica CFC0141729 / F00171/S

Normale prijs: € 15,50
Staffelprijs: € 11,50
IN WINKELWAGEN

Elica Koolstoffilter CFC0141729 / F00171/S

Een Elica-afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een Elica-afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter.

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Elica producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 435x215x27
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer F00171/S
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant F00171/S, 610899421, Type 150, Typ 150, Type-150, Typ-150, CFC0141729, KIT0161395
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica1013388/3
Elica1013389/3
Elica1019886/1
Elica1019887/1
Elica130.794-1
Elica1673457/1
Elica1673780/1
Elica1683782/1
Elica2,08024E+11
Elica2,08075E+11
Elica2,08084E+11
Elica2,08085E+11
Elica2,08355E+11
Elica52614597A
Elica52614597B
Elica52614598A
Elica52614598B
Elica52616307A
Elica52616308A
Elica7614653A
Elica7614653B
ElicaELIPLANE IX F/60 FLASH
ElicaELIPLANE IX F/80 LX FL
ElicaELIPLANE LX IX F/60
ElicaELIPLANE LX IX F/80
ElicaELISL.3 2S25 SL4V 2L GR/A/60
ElicaELISL.31 2S25 SL4V 2L GR/A/60
ElicaELISLIM 41 SL4V 2A GRX/A/55
ElicaELISLIM 41 SL4V 2A GRX/A/60
ElicaGLIDE
ElicaGLIDE 60 SS
ElicaGLIDE 90 SS
ElicaGLIDE IX/A/60
ElicaGLIDE IX/A/90
ElicaGLIDE SOFT IX A/60 208085040605
ElicaGLIDE TC IX/A/90
ElicaGLIDE USA TC3I 2H IX/A/30
ElicaGLIDE USA TC3I 2H IX/A/36
ElicaLILY
ElicaPRF0010115
ElicaPRF0093750
ElicaPRF0093761
ElicaTRAIANO IX/A/80
ElicaTRAPEZIO
ElicaTRAPEZIO ST INOX F/90 DX
ElicaTRAPEZIO ST IX F/120 DX
ElicaTRAPEZIO ST IX F/90 SX
ElicaX59 062 MD10
Elica GLIDE 90 SS
Elica Glide
Elica GLIDE60IX-B
Elica GLIDE90IX-B
Elica 130.794-1
Elica ELIPLANE IX F/60 FLASH
Elica ELIPLANE IX F/80 LX FL
Elica ELIPLANE LX IX F/60
Elica ELIPLANE LX IX F/80
Elica 1019886/1
Elica 1019887/1
Elica 1013388/3
Elica 1013389/3
Elica GLIDE IX A/90
Elica GLIDE IX/A/60
Elica 52614598A
Elica 52614598B
Elica 52614597A
Elica 52614597B
Elica TRAPEZIO ST INOX F/90 DX
Elica TRAPEZIO ST IX F/120 DX
Elica TRAPEZIO ST IX F/90 SX
Elica 1673780/1
Elica 1673457/1
Elica 1683782/1
Elica LILY
Elica TRAPEZIO
Elica208024304404
Elica208024304405
Elica208024332301
Elica208024332302
Elica208074704401
Elica208074804402
Elica208075104402
Elica208084140602
Elica208085004413
Elica208085004414
Elica208355404609
Elica208355404610
Elica208030744902
Elica208172540603
Elica208172540604
Elica208326044901
Elica208326044902
Elica208336546601
Elica208336546602
Bekijk 1 tot 94 van 94 modellen

Recensies

(165)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email