Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm
Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm
Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm
Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GF024B
Model : GF024B
(186)
€ 19,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 16,49
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm
€ 19,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GF024B / GF024A 277x219x10mm


Metalen vetfilter is effectief tegen vet en olie uit de lucht te filteren. De Metaalfilter is temperatuurbestendig.

De vet dampen dat vrijkomt tijdens het koken kunnen de metaalfilter op den duur verstoppen.
Dit kunt u voorkomen door de filter regelmatig schoon te maken.
 
Als de metaalfilter niet meer schoongemaakt kan worden adviseren wij u deze te vervangen.
 

Afmetingen: 277x219x10mm
Inhoud: 1 stuk
Levensduur: Zodra de vetfilter vuil is en niet meer schoon te maken is.

Dit metalen vetfilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen afzuigkappen: (Dit is maar een kleine opsomming, mocht u niet zeker weten of de filter in uw afzuigkap past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.)

 

Vervanger voor de volgende origineel nummers: GF024B, GF024A
Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 277x219x10
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GF024B
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GF024B
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208337804426
Elica208337804427
Elica208337804428
Elica208337804429
Elica208337804431
Elica208337804433
Elica208337804435
Elica208337804438
Elica208337861101
Elica208337861102
Elica208337861103
Elica208337861104
Elica208341061101
Elica208341061102
Elica208341061103
Elica208341061104
Elica208345204401
Elica208345204402
Elica208345204403
Elica208345204404
Elica208345204405
Elica208345204406
Elica208345204407
Elica208345204408
Elica208355404536
Elica208355404537
Elica208355404538
Elica208355404539
Elica208355404725
Elica208355404726
Elica208355404727
Elica208355404728
Elica208355404729
Elica208355404730
Elica208355404731
Elica208355404732
Elica208355404733
Elica208355404734
Elica208355404864
Elica208355404919
Elica208355404920
Elica208355404921
Elica208355404922
ElicaBELT 55 CM
ElicaBELT 80 CM
ElicaBELT BL/F/55
ElicaBELT BL/F/80
ElicaBELT IX/F/55
ElicaBELT IX/F/80
ElicaBELT LUX BL/A/55
ElicaBELT LUX BL/A/80
ElicaBELT LUX WH/A/55
ElicaBELT LUX WH/A/80
ElicaBELT WH/F/55
ElicaBELT WH/F/80
ElicaCMP0050550B
ElicaLUNA ISLAND
ElicaMOON ISLAND
ElicaPRF0016321
ElicaPRF0032793
ElicaPRF0032793A
ElicaPRF0032793B
ElicaPRF0033852
ElicaPRF0033852A
ElicaPRF0033852B
ElicaPRF0034012
ElicaPRF0034012A
ElicaPRF0034012B
ElicaPRF0034012C
ElicaPRF0034211
ElicaPRF0034211B
ElicaPRF0034212
ElicaPRF0034213
ElicaPRF0034214
ElicaPRF0034215
ElicaPRF0034216
ElicaPRF0034217
ElicaPRF0034218
ElicaPRF0034219
ElicaPRF0034220
ElicaPRF0034221
ElicaPRF0034222
ElicaPRF0034223
ElicaPRF0034224
ElicaPRF0034225
ElicaPRF0034226
ElicaPRF0034227
ElicaPRF0034228
ElicaPRF0034229
ElicaPRF0034230
ElicaPRF0034231
ElicaPRF0034232
ElicaPRF0034233
ElicaPRF0034234
ElicaPRF0034235
ElicaPRF0034236
ElicaPRF0038443B
ElicaPRF0038445B
ElicaPRF0050550
ElicaPRF0050550A
ElicaPRF0050550B
ElicaPRF0050731
ElicaPRF0050731A
ElicaPRF0050731B
ElicaPRF0050772
ElicaPRF0050772A
ElicaPRF0050772B
ElicaPRF0050813
ElicaPRF0050813A
ElicaPRF0050813B
ElicaPRF0079552
ElicaPRF0079552A
ElicaPRF0079553
ElicaPRF0079553A
ElicaPRF0079553B
ElicaPRF0079554
ElicaPRF0079554A
ElicaPRF0079554B
ElicaPRF0079555
ElicaPRF0079555A
ElicaPRF0079555B
ElicaPRF0079556
ElicaPRF0079556A
ElicaPRF0079556B
ElicaPRF0102284
ElicaPRF0102285
ElicaPRF0102286
ElicaPRF0102287
ElicaPRF0124654
ElicaPRF0124654A
ElicaVERTIGO BL/F/120
ElicaVERTIGO BL/F/90
ElicaVERTIGO WH/F/120
ElicaVERTIGO WH/F/90
ElicaVERVE
ElicaWAKE 55/F/BL+CAM
ElicaWAKE BL/F/55
ElicaWAKE BL/F/55 709763
ElicaWAKE BL/F/80
ElicaWAKE BL/F/80 709765
ElicaWAKE WH/F/55
ElicaWAKE WH/F/55 709762
ElicaWAKE WH/F/80
ElicaWAKE WH/F/80 709764
ElicaWAKE55BK
ElicaWH/F/55
Elica208064704401
Elica208064704407
Elica208073304402
Elica208073304403
Elica208073304404
Elica208073304405
Elica208073304408
Elica208073304409
Elica208073304410
Elica208073304431
Elica208073304433
Elica208073304434
Elica208073324502
Elica208073324504
Elica208073346603
Elica208073346604
Elica208073346605
Elica208073346613
Elica208073346614
Elica208073346624
Elica208073404403
Elica208187440601
Elica208249946601
Elica208249946602
Elica208250146601
Elica208250146602
Elica208310153201
Elica208310153202
Elica208310153203
Elica208337804418
Elica208337804419
Elica208337804420
Elica208337804421
Elica208337804422
Elica208337804423
Elica208337804432
Elica208337861702
Elica208337861703
Elica208337861704
Elica208337861705
Elica208345404401
Elica208345404404
Elica208355404446
Elica208355404862
Elica208355404863
Elica208355405804
Elica208355405805
Elica208355405806
Elica208355405808
Elica208355405809
Elica208355406144
Elica208355406158
Elica208355406160
Elica208355406161
Elica208355406212
Elica208355406220
Elica208355406221
Elica208355406222
ElicaBELT S
Bekijk 1 tot 205 van 205 modellen

Recensies

(186)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email