Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm
Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm
Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm
Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GF08KA
Model : GF08KA
(205)
€ 34,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 28,51
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm
€ 34,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GF08KA 565x380x9mm

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 565x380x9
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GF08KA
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GF08KA
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208250604431
Elica208250604436
Elica208250604438
Elica208250604439
Elica208250604441
Elica208250604442
Elica208251646603
Elica208263204401
Elica208263204404
Elica208263261101
Elica208355404702
Elica208355404708
Elica208355404738
Elica208355404982
Elica208355404983
Elica208355405076
Elica208355405077
Elica208355405078
Elica208355405084
Elica208355405090
Elica208355405092
Elica208355405093
Elica208355405328
Elica208355405405
Elica208355405410
Elica208355405444
Elica208355405445
Elica208355405448
Elica208355405449
Elica208355405451
Elica55310774/3
Elica55310774A
Elica55310774B
Elica55311065/3
Elica55311065A
Elica55311065B
Elica55311112A
Elica55311146/3
Elica55311146A
Elica55311146B
Elica55311163/3
Elica55311166/3
Elica55311166A
Elica55311166B
Elica55311274/3
Elica56111002/3
Elica56111002A
Elica56111002B
Elica56111002C
Elica56111054/2
Elica56117618D
ElicaKREA GFA BL/F/60
ElicaKREA GFA WH/F/60
ElicaKREA IX 60
ElicaKREA LUX GFA AN/F/60
ElicaKREA LUX GFA IX/F/60
ElicaKREA LUX GFA WH/F/60
ElicaKREA LX IX F/60
ElicaKREA NG IX/F/60 PLUG
ElicaKREA NG PB3V 2A IX/A/60
ElicaKREA ST BL F/60
ElicaKREA ST IX F/60
ElicaPRF0012484B
ElicaPRF0012484C
ElicaPRF0012484D
ElicaPRF0012488B
ElicaPRF0012488C
ElicaPRF0012488D
ElicaPRF0012551B
ElicaPRF0093345
ElicaPRF0104634
ElicaPRF0104634A
ElicaPRF0104634B
ElicaPRF0129978
ElicaPRF0129978A
ElicaPRF0147046
ElicaVEGA 60 BK
ElicaVEGA LX IX F/60
ElicaVEGA ST IX F/60
Bekijk 1 tot 79 van 79 modellen

Recensies

(205)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email