Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 6093019 / 112.0157.239
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 6093019 / 112.0157.239
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 6093019 / 112.0157.239
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 6093019 / 112.0157.239
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 6093019 / 112.0157.239

Model : HFK450
(194)
€ 24,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,25
Op Voorraad
2 x € 22,95
€ 45,90
Je bespaart 6%
3 x € 21,50
€ 64,50
Je bespaart 12%
4 x € 20,95
€ 83,80
Je bespaart 14%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 6093019 / 112.0157.239
€ 24,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faber Koolstoffilter 6093019 / 112.0157.239 van Alapure HFK450

 

Afmetingen:  45.0 x 27.0 x H 2.0 cm
Inhoud: 1
Levensduur: Geadviseerd wordt om de filters om de 6 maanden te vervangen.

Dit koolstoffilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen afzuigkappen: (Dit is maar een kleine opsomming, mocht u niet zeker weten of de filter in uw afzuigkap past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.)
ECC100W; ECC100W; ECC100X; ECC60N; ECC60W; ECC60W; ECC60X; ECC60X; ECC90B; ECC90GRE; ECC90W; ECC90X; ECC96W; ECC96W; ECC96X ; EFC610; EFC610X; EFC610X ; EFC910; EFC910K; EFC911; EFC911K

Vervanger voor de volgende origineel nummers: 6093019, 112.0157.239, 6093010

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 440x270x20
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK450
EAN 8720933712840
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 6093019, 112.0157.239, 6093010, AS-AZKFI3320
Dikte (mm) 16
Diameter (mm) 190
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber6099999
FaberEGYZIA ANGOLO (BEFORE APRILᅠ2004)
FaberFUTURA NUOVA SOFT
FaberISOLAETMS9411 4352467
FaberNOVA9207
FaberNOVASEXA60XDF600VRK NOVA
FaberNOVASOFT9306
FaberPRISMA 33PRISMA
Faber4352396
Faber4352426
Faber4352467
Faber4358161
Faber6033504
Faber6033505
Faber6033506
Faber6033507
Faber6033700
Faber6044602
Faber6045521
Faber6045533
Faber6045536
Faber6045538
Faber6045637
Faber6045681
Faber6045922
Faber6045923
Faber6045924
Faber6045925
Faber6045972
Faber6045973
Faber1100348138
Faber1100348140
Faber1100348141
Faber1100348150
Faber1100348157
Faber1100348158
Faber1100348159
Faber1100348163
Faber1100348591
Faber1100348592
Faber1100459996
Faber1100459997
FaberAMBRA K4X60
FaberAMBRA K4X90
FaberAMBRA X A90
FaberASTRA L W
FaberEGYZIA A
FaberEGYZIA A.BK CU ASP.
FaberEGYZIA ANG.HIP X NOBILIA
FaberEGYZIA BK A120
FaberEGYZIA X A120
FaberFUTURA 9205
FaberFUTURA X A 90 SX
FaberISOLA ETMS 10444
FaberISOLA ETMS 9411
FaberITALIA100
FaberNOVA 3V BK A60
FaberNOVA 3V BK A90
FaberNOVA 3V W A60
FaberNOVA 3V W A90
FaberNOVA 3V X A60
FaberNOVA 3V X A90
FaberNOVA 6/40
FaberNOVA 9107
FaberNOVA 9207
FaberNOVA SE X A60
FaberNOVA SOFT
FaberNOVA SOFT 3V BK A60
FaberNOVA SOFT 3V BK A90
FaberNOVA SOFT 3V DG F60
FaberNOVA SOFT 3V DG F90
FaberNOVA SOFT 3V X A60
FaberNOVA SOFT 3V X A90
FaberNOVA SOFT 3V X F60
FaberNOVA SOFT 3V X F90
FaberRONDA W ASP.
Bekijk 1 tot 76 van 76 modellen

Recensies

(194)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email