Menu
Menu
Winkelwagen
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
Op voorraad

Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)

  • Merk: Faber
  • | Model: MCFE09
Model : MCFE09
(218)
€ 22,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 18,60
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0067.942 (2-pack)

€ 11,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 21,50
€ 43,00
Je bespaart 4%
3 x € 19,95
€ 59,85
Je bespaart 11%
Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)
€ 22,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Faber 112.0067.942 (2-pack)

Normale prijs: € 11,50
Staffelprijs: € 8,50
IN WINKELWAGEN

Faber Koolstoffilter MCFE09 / 9029800548 / EFF75 (2-pack)

Dit Faber koolstoffilter voor afzuigkappen helpt bij het reinigen van de lucht tijdens het koken. Wanneer de afzuigkap lucht aanzuigt, worden vet, stof en andere deeltjes door het filter opgevangen. Hierdoor blijven deze verontreinigingen uit de keukenlucht. Het filter bestaat uit verschillende lagen materiaal, waaronder een effectieve koolstoffilterlaag.

De actieve koolstof in het filter zorgt ervoor dat kookluchtjes en andere ongewenste geuren worden geabsorbeerd. Dankzij het grote opnamevermogen van de koolstof blijven geurdeeltjes in het filter hangen en komt er schonere lucht terug de ruimte in. Om de prestaties van de afzuigkap te behouden, is het belangrijk het koolstoffilter regelmatig te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Faber producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm Ø155x16
Verpakking per 2
Merk Faber
Artikelnummer MCFE09
EAN 8720933791920
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 1120067942, 1120067944, 112.0067.942, 10115, 112.0067.944, 112.0282.687, 1120282687
Diameter (mm) 155
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
FaberFTC 6032 GR/XS FLEXA
FaberFLEXA PLUS LG A90
FaberFLEXA HIP AM/X A60
FaberCAPPA INSIDE LUX 2.0 F120 VENETA
Faber199509509
Faber5606509
Faber5606493
Faber5605649
Faber5605625
Faber5605618
Faber5605601
Faber5605298
Faber5605281
Faber320.0557.530
Faber320.0557.529
Faber320.0557.527
Faber320.0557.525
Faber320.0557.524
Faber320.0557.523
Faber315.0547.826
Faber305.0554.576
Faber110.0463.547
Faber110.0463.545
Faber110.0332.282
Faber110.0261.859
Faber110.0260.277
Faber110.0255.517
FaberFTC 6032 GR/XS FLEXA 110.0200.740
FaberIN-NOVA SMART X A120
FaberINCA SMART 560 HCS GR A52
FaberINCA SMART LG A52
FaberINCA SMART/PLUS
FaberLG A60 199509509
FaberVALIA 900 NOIR
Faure942490513
FaureFHP637X
Bekijk 1 tot 36 van 36 modellen

Recensies

(218)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email