Menu
Menu
Winkelwagen
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
Op voorraad

Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210

Model : 00416908
(204)
€ 36,35
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 30,04
Op Voorraad
2 x € 35,35
€ 70,70
Je bespaart 3%
3 x € 33,35
€ 100,05
Je bespaart 8%
Gaggenau Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 00416908 / RA050210
€ 36,35
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Bosch Koolstoffilter voor Wijnkoelkast 416908 / 00416908 / 35265 / RA050210 / 00416908

Vervanging van: 00606138

Voor de wijnkoelkast RW262.., KSW3.., KS30W..
 

Inhoud: 1 filter.

Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Bosch3FW1532A01
Bosch3FW1832A01
BoschKS30WA4001
BoschKS30WA4002
BoschKS38WA4001
BoschKS38WA4002
BoschKS38WA4003
BoschKSW3092001
BoschKSW3092002
BoschKSW3892001
BoschKSW3892002
BoschKSW3894001
BoschKSW3894002
BoschKSW3894003
BoschKSW3894004
BoschKSW3894005
BoschKSW3894006
BoschKSW38940TI01
BoschKSW38940TI02
BoschKSW3898001
BoschRA05021001
BoschRW26227001
BoschRW26227002
BoschRW26227003
Bekijk 1 tot 24 van 24 modellen

Recensies

(204)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email