Menu
Menu
Winkelwagen
Ikea Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028
Op voorraad

Ikea Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

  • Merk: Ikea
  • | Model: 2063754028
Model : 2063754028
(1)
€ 27,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 23,10
Op Voorraad
Ikea Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028
€ 27,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Ikea Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

Ikea Vriesvakdeur 470x180mm / 2063754028

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 470x180x60
Verpakking per 1
Merk Ikea
Artikelnummer 2063754028
EAN 7321423064978
Artikelnummer(s) fabrikant 2251651929, 2063817312, 2063754028, 2251617771, 8996710725871, 696138617, 8996710722084, 2063817221, 2251651671, 225165129
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Ikea92343506502
Ikea93301219400
Ikea93301219500
Ikea93301219501
Ikea93301219600
Ikea93301219601
Ikea93301220600
Ikea93301220601
Ikea93301220800
Ikea93301220801
Ikea93301220802
Ikea93301220803
Ikea93301220804
Ikea93301220900
Ikea93301220901
Ikea93301220902
Ikea93301220903
Ikea93301220904
Ikea93301221000
Ikea93301221001
Ikea93301221002
Ikea93301221003
Ikea93301221004
Ikea93301330700
Ikea93301330701
Ikea93301330800
Ikea93301330801
Ikea93301330900
Ikea93301330901
Ikea93301332300
Ikea93301332301
Ikea93301332302
Ikea93301332303
Ikea93301332400
Ikea93301332401
Ikea93301332402
Ikea93301332403
Ikea93301332500
Ikea93301332501
Ikea93301332502
Ikea93301332503
IkeaFÖRKYLD FÖRKYLD
IkeaLAGAN
IkeaUFC21318
Bekijk 1 tot 44 van 44 modellen

Recensies

(1)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email