Menu
Menu
Winkelwagen
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520  / Type B210 / 9029793719 / Type 210
Op voorraad

Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520 / Type B210 / 9029793719 / Type 210

  • Merk: Juno
  • | Model: MCFE43
Model : MCFE43
(189)
€ 17,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 14,83
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Juno MCFE43 / 9029801520 / Type B210 / 9029793719 / Type 210

€ 6,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 16,95
€ 33,90
Je bespaart 6%
3 x € 15,95
€ 47,85
Je bespaart 11%
4 x € 13,95
€ 55,80
Je bespaart 22%
Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520 / Type B210 / 9029793719 / Type 210
€ 17,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Juno MCFE43 / 9029801520 / Type B210 / 9029793719 / Type 210

Normale prijs: € 6,50
Staffelprijs: € 4,50
IN WINKELWAGEN

Juno Koolstoffilter MCFE43 / 9029801520 / Type B210 / 9029793719 / Type 210

De Juno koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Juno afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Juno producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm Ø210x30
Verpakking per 1
Merk Juno
Artikelnummer MCFE43
EAN 7332543706709
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant B210, E3CFT210, Model 210, Mod.210, 9029793719, Typ210, Type 210, Type-210, Typ-210, MCFE43, 9029801520, 902980152
Diameter (mm) 210
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
JunoJDK3530E
JunoJDK3530AF
JunoJDK3530
JunoJDK3230W
JunoJDK3230E
JunoJDK3230AF
JunoJDK3230-E
JunoJDK3230
Juno942121912
Juno942121911
Juno942121910
Juno942121909
Juno942121908
Juno942120851
Juno942120771
Juno20071008
Juno20060825
Juno20051230
Bekijk 1 tot 18 van 18 modellen

Recensies

(189)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email