Menu
Menu
Winkelwagen
Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm
Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm
Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm
Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm
Op voorraad

Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm

  • Merk: Juno
  • | Model: 50273755004
Model : 50273755004
(218)
€ 22,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 18,60
Op Voorraad
2 x € 21,50
€ 43,00
Je bespaart 4%
3 x € 20,50
€ 61,50
Je bespaart 9%
4 x € 19,50
€ 78,00
Je bespaart 13%
Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm
€ 22,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Juno Metaalfilter 50273755004 320x258mm

Het metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken effectief uit de lucht te filteren. Dankzij het duurzame, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal presteren, terwijl kookgeuren en vetresten aanzienlijk worden verminderd. Dit draagt bij aan een frisse, schone en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter aanzienlijk verlengt. Door het filter regelmatig schoon te maken voorkomt u verstopping door vetdampen en beschermt u uw afzuigkap. Reiniging kan zowel met de hand als in de vaatwasser.

Voor een grondige en veilige reiniging raden wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze krachtige, maar veilige reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg deze stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig onder in de oplossing.

  3. Laat het filter ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter volledig uitlekken en drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om aanslag of vlekken te voorkomen. Let op: metalen filters kunnen in de vaatwasser verkleuren; dit heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie is uitsluitend bedoeld ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 320x258x8
Verpakking per 1
Merk Juno
Artikelnummer 50273755004
EAN 7321428680029
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 50273755004, 50271755004
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Juno942120851
Juno942121908
Juno942121909
Juno942121910
Juno942121911
Juno942121912
JunoJDK3230
JunoJDK3230-E
JunoJDK3230AF
JunoJDK3230AF 94212076400
JunoJDK3230AF 94212085000
JunoJDK3230AF 94212191100
JunoJDK3230E
JunoJDK3230E 94212076500
JunoJDK3230E 94212085100
JunoJDK3230E 94212191000
JunoJDK3230E 94212225900
JunoJDK3230S 94212076300
JunoJDK3230W
JunoJDK3230W 94212084900
JunoJDK3230W 94212191200
JunoJDK3530
JunoJDK3530AF
JunoJDK3530AF 94212076600
JunoJDK3530AF 94212085200
JunoJDK3530AF 94212190900
JunoJDK3530E
JunoJDK3530E 94212076700
JunoJDK3530E 94212085300
JunoJDK3530E 94212190800
JunoJDK3530E 94212225800
JunoJDK3530G 94212088800
JunoJFC50800X 94212257300
Bekijk 1 tot 33 van 33 modellen

Recensies

(218)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email