Menu
Menu
Winkelwagen
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger  SC2 / SC3
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger  SC2 / SC3
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger  SC2 / SC3
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger  SC2 / SC3
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger  SC2 / SC3
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger  SC2 / SC3
Op voorraad

Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger SC2 / SC3

  • Merk: Kärcher
  • | Model: 2.863-018.0
Model : 2.863-018.0
(3)
€ 19,99
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 16,52
Op Voorraad
2 x € 19,80
€ 39,60
Je bespaart 1%
3 x € 19,50
€ 58,50
Je bespaart 2%
4 x € 19,25
€ 77,00
Je bespaart 4%
Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 Stoomreiniger SC2 / SC3
€ 19,99
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Kärcher Ontkalkingspatroon 2.863-018.0 voor SC2 / SC3 Stoomreinigers

Het Kärcher ontkalkingspatroon 2.863-018.0 zorgt voor een optimale werking en langere levensduur van jouw Kärcher stoomreiniger. Dit originele ontkalkingsfilter verwijdert effectief kalk uit het water, waardoor interne onderdelen beschermd blijven tegen kalkaanslag. Het ontkalkingspatroon filtert kalk direct uit het water tijdens het gebruik van de stoomreiniger. Hierdoor hoef je geen handmatige ontkalking uit te voeren en blijft het apparaat optimaal presteren. Wanneer het patroon verzadigd is, vervang je het eenvoudig door een nieuw exemplaar.

  • Origineel Kärcher accessoire (artikelnummer: 2.863-018.0)
  • Automatische ontkalking tijdens gebruik
  • Beschermt de techniek tegen kalkafzetting
  • Eenvoudig te vervangen – plug & play systeem
  • Verlengt de levensduur van je stoomreiniger
  • Afmetingen: 56 x 56 x 163 mm
  • Geen aparte ontkalkingsmiddelen nodig
  • Altijd optimale stoomprestatie
  • Snelle en hygiënische vervanging

Geschikt voor
Dit ontkalkingspatroon is geschikt voor diverse Kärcher stoomreinigers, waaronder:

  • Kärcher SC 2 Upright (EasyFix varianten)
  • Kärcher SC 3 (alle varianten zoals EasyFix, Deluxe, Premium)
Productgegevens
Merk Kärcher
Artikelnummer 2.863-018.0
EAN 4054278026213
Artikelnummer(s) fabrikant SC2, SC3, 2.863-018.0, 28630180
Lengte (mm) 163
Diameter (mm) 56
Gebruiksduur (in maanden) 6
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
KarcherKST 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-341.0
KarcherKST 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-342.0
KarcherKST 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-340.0
KarcherSC 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-347.0
KarcherSC 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-348.0
KarcherSC 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-346.0
KarcherSC 2 UPRIGHT EASYFIX1.513-345.0
KarcherSC 2 UPRIGHT EASYFIX PREMIUM1.513-360.0
KarcherSC 31.513-007.0
KarcherSC 31.513-003.0
KarcherSC 31.513-006.0
KarcherSC 3SC3
KarcherSC 31.513-008.0
KarcherSC 31.513-000.0
KarcherSC 31.513-004.0
KarcherSC 31.513-002.0
KarcherSC 31.513-001.0
KarcherSC 31.513-005.0
KarcherSC 3 EASYFIX1.513-110.0
KarcherSC 3 EASYFIX1.513-120.0
KarcherSC 3 EASYFIX DISPOSABLE CLOTH SET1.513-121.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM1.513-165.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM1.513-161.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM1.513-164.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM1.513-160.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM1.513-162.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM PLUSW1.513-163.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM YELLOW1.513-140.0
KarcherSC 3 EASYFIX PREMIUM YELLOW1.513-141.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-118.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-110.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-115.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-116.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-112.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-119.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-142.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-114.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-117.0
KarcherSC 3 EASYFIX YELLOW1.513-111.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-034.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-060.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-053.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-032.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-031.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-052.0
KarcherSC 3 PremiumSC3PREMIUM
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-033.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-057.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-051.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-054.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-030.0
KarcherSC 3 PREMIUM1.513-050.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX1.513-303.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX1.513-300.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX1.513-304.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX1.513-301.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX1.513-302.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX PREMIUM1.513-320.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX PREMIUM1.513-323.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX PREMIUM1.513-322.0
KarcherSC 3 UPRIGHT EASYFIX PREMIUM1.513-321.0
KärcherSC 2 Upright
KärcherSC 2 Upright EasyFix AE
KärcherSC 3
KärcherSC 3 Anniversary Edition
KärcherSC 3 Deluxe
KärcherSC 3 Deluxe Anniversary Editie
KärcherSC 3 Deluxe Textile Edition
KärcherSC 3 Premium
KärcherSC 3 Upright
KärcherSC 3 EasyFix
KärcherSC 3 EasyFix + Raamtool
KärcherSC 3 EasyFix Essential
KärcherSC 3 EasyFix Plus
Bekijk 1 tot 74 van 74 modellen

Recensies

(3)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email