Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Novy Monoblock 563-80070
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Novy Monoblock 563-80070
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Novy Monoblock 563-80070
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Novy Monoblock 563-80070
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Novy Monoblock 563-80070

  • Merk: Alapure
  • | Model: HFK466
Model : HFK466
(116)
€ 82,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 68,18
Op Voorraad
2 x € 80,50
€ 161,00
Je bespaart 2%
3 x € 78,50
€ 235,50
Je bespaart 5%
4 x € 75,50
€ 302,00
Je bespaart 8%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Novy Monoblock 563-80070
€ 82,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Novy Monoblock Koolstoffilter 563-80070 van Alapure HFK466

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 390x93x30
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK466
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 563-80070, 7910400, 7910055, 7910.055, AS-AZKF4550, 7921.556, 107321, AF-001141
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig ja
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Novy1801
Novy1811
Novy1821
Novy1831
Novy1841
Novy40000
Novy40002
Novy40004
Novy40006
Novy40008
NovyPANORAMA 90 PRO 1821
NovyPANORAMA 90 PRO 1841
NovyPANORAMA POWER 1831
NovyPANORAMA POWER 1841
NovyPANORAMA PRO 1821
NovyUP COMFORT 40002
NovyUP POWER 40000
NovyUP POWER 40004
NovyUP POWER TEPPAN 40006
NovyUP POWER WOK 40008
NovyONE POWER
NovyONE PRO
NovyPANORAMA POWER
NovyPANORAMA PRO
NovyPANORAMA PRO 1841
Novy18011801
Novy18111811
Novy18211821
Novy18311831
Novy18411841
Novy4000040000
Novy4000240002
Novy4000440004
Novy4000640006
Novy4000840008
NovyD79214007921400
NovyD79224007922400
NovyD79234007923400
NovyONE POWER 1801ONEPOWER1801
NovyONE PRO 1811ONEPRO1811
NovyPANORAMA 90 PRO 1821PANORAMA90PRO1821
NovyPANORAMA 90 PRO 1841PANORAMA90PRO1841
NovyPANORAMA POWER 1831PANORAMAPOWER1831
NovyPANORAMA POWER 1841PANORAMAPOWER1841
NovyPANORAMA PRO 1821PANORAMAPRO1821
NovyUP COMFORT 40002UPCOMFORT40002
NovyUP POWER 40000UPPOWER40000
NovyUP POWER 40004UPPOWER40004
NovyUP POWER TEPPAN 40006UPPOWERTEPPAN40006
NovyUP POWER WOK 40008UPPOWERWOK40008
NovyONE POWER 1801
NovyONE PRO 1811
Novy1821 PRO
Novy1821-g1 PRO
Novy1831 POWER
Novy1841 POWER
Novy7921400
Novy7922400
Novy7923400
NovyPANORAMA
NovyPANORAMA 90 MATTE LINE
Bekijk 1 tot 61 van 61 modellen

Recensies

(116)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email