Menu
Menu
Winkelwagen
Whirlpool Vrieslade 481010596938
Op voorraad

Whirlpool Vrieslade 481010596938

  • Merk: Whirlpool
  • | Model: 481010596938
Model : 481010596938
(4)
€ 58,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 48,72
Op Voorraad
Whirlpool Vrieslade 481010596938
€ 58,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Whirlpool Vrieslade 481010596938

Whirlpool Vrieslade 481010596938

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 365x398x253mm
Verpakking per 1
Merk Whirlpool
Artikelnummer 481010596938
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant C00324927, 324927, 481010596938
Voor apparaat Koelkast filter, Amerikaanse koelkast, Side by Side Koelkast, ijskast, frigo, koeler, Dubbel Deurs koelkast, Kühlschrank filter, Dubbel Deurs Filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AristonACB 2000 DAAA 859991549130F154913
ATAGKD62178B/A01853901812200
ATAGKD62178BA01KD62178B/A01
ATAGKD62178BA02KD62178B/A02
ATAGKD62194B/A01853900212200
ATAGKD62194B/A01853900212201
ATAGKD62194BA01KD62194B/A01
ATAGKD62194BA02KD62194B/A02
ATAGKS12178B/A01853901912210
ATAGKS12178B/A01853901912211
ATAGKS12178BA01KS12178B/A01
ATAGKS12178BA02KS12178B/A02
ATAGKS32178B/A01853901912201
ATAGKS32178B/A01853901912200
ATAGKS32178BA01KS32178B/A01
ATAGKS32178BA02KS32178B/A02
ATAGKD62178BA01753901812200
ATAGKD62178BA01753901812201
ATAGKD62178BA01853901812200
ATAGKD62178BA02759991582120
ATAGKD62194BA01853900212200
ATAGKD62194BA01853900212201
ATAGKD62194BA01753900212201
ATAGKD62194BA02759991582130
ATAGKD63178D759991611370
ATAGKD63178D759991611371
ATAGKD63178DA01KD63178D/A01
ATAGKD63178DA02KD63178D/A02
ATAGKD63178DA03KD63178D/A03
ATAGKD63178DA04KD63178D/A04
ATAGKD63194D759991611390
ATAGKD63194D759991611391
ATAGKD63194DA01KD63194D/A01
ATAGKD63194DA02KD63194D/A02
ATAGKD63194DA03KD63194D/A03
ATAGKD63194DA04KD63194D/A04
ATAGKD63194DA05KD63194D/A05
ATAGKD67178D759991693912
ATAGKD67178D759991693910
ATAGKD67178DA01KD67178D/A01
ATAGKS12178BA01753901912211
ATAGKS12178BA01753901912212
ATAGKS12178BA01853901912210
ATAGKS12178BA01853901912211
ATAGKS12178BA02759991582141
ATAGKS12178BA02759991582140
ATAGKS12178BA03KS12178B/A03
ATAGKS13178D759991611380
ATAGKS13178D759991611381
ATAGKS13178D759991611382
ATAGKS13178DA01KS13178D/A01
ATAGKS17178D759991666690
ATAGKS32178BA01753901912202
ATAGKS32178BA01853901912200
ATAGKS32178BA01853901912201
ATAGKS32178BA01753901912201
ATAGKS32178BA02759991582110
ATAGKS32178BA02759991582111
ATAGKS32178BA03KS32178B/A03
ATAGKS33178D759991611362
ATAGKS33178D759991611360
ATAGKS33178D759991611361
ATAGKS33178DA01KS33178D/A01
BauknechtKGIE 1163 A855096501101
BauknechtKGIE 1163 A855096501102
BauknechtKGIE 1163 A855096501100
BauknechtKGIE 1180855016196010
BauknechtKGIE 1180 A855016196010
BauknechtKGIE 1182 A855096301002
BauknechtKGIE 1182 A855096301000
BauknechtKGIE 1182 AF090480
BauknechtKGIE 1182 A855096301001
BauknechtKGIE 1182 A855096315000
BauknechtKGIE 1182 A F090480855096301000
BauknechtKGIE 1182 A F090481855096315000
BauknechtKGIE 2085 A855016196000
BauknechtKGIE 2184 A855096201100
BauknechtKGIE 2184 AF090479
BauknechtKGIE 2184 A F090479855096201100
BauknechtKGIE 2850 A855096316100
BauknechtKGIE 2850 A855096316110
BauknechtKGIE 2850 A LH855096316110
BauknechtKGIE 2850 LH 2859991609630
BauknechtKGIE 28502859991609620
BauknechtKGIL 16 S1859991606070
BauknechtKGIL 18 F2P859991611850
BauknechtKGIL 18 S1859991611810
BauknechtKGIL 180 F2P859991611820
BauknechtKGIP 2880 A855096216010
BauknechtKGIP 2880 A855096216000
BauknechtKGIP 2880 A LH855096216010
BauknechtKGIP 2880 LH 2859991618500
BauknechtKGIP 28802859991618490
BorettiBVN 179855360001000
ElicaECR 60850367981000
ElicaECR 60 850367981000850367981000
FRANKEFSDF 330 NFNEF 859991629660859991629660
FulgorFBC 362 FE850365301400
HotpointB 20 A1 DV E853904101701
HotpointB 20 A1 DV E853904101700
Hotpoint AristonB20 A1DVEWH937940000
IgnisARL 4501853902501001
IgnisARL 4501853902501000
IgnisARL 4501 A853902501000
IgnisARL 5501853902601000
IgnisARL 5501853902601002
IgnisARL 5501853902601001
IgnisARL 5501 A853902601000
IgnisARL 5601 859991603920859991603920
IgnisARL 6500853900915001
IgnisARL 6500853900915000
IgnisARL 6500 A F090453853900915000
IgnisARL 6501853900996000
IgnisARL 6501853900996010
IgnisARL 6501853900996002
IgnisARL 6501853900996001
IgnisARL 6501853900996012
IgnisARL 6501853900996011
IgnisARL 6501 A853900996000
IgnisARL 6501 A LH853900996010
IgnisARL 6502853901701000
IgnisARL 6502 A853901701000
IgnisARL 6601 859991611240859991611240
IgnisARL 6602 859991601510859991601510
IgnisARL 6602 CH 859991630080859991630080
Ikea002.822.88 CB DC184 E850367816000
Ikea102.822.97 CB 1815 E853967315000
Ikea102.822.97 CB 1815 E853967315001
Ikea202.822.87 CB DC181 E850367815000
Ikea202.822.87 CB DC181 E850367815001
Ikea202.822.87 CB DC181 E850367815002
Ikea202.822.92 CB DC164 E850367116000
Ikea202.822.92 CB DC164 E850367116001
Ikea203.660.79 CB DC191 E859991535720
Ikea402.822.86 CB DC180 E850367896000
Ikea402.822.86 CB DC180 E850367896001
Ikea402.822.86 CB DC180 E850367896002
Ikea402.822.91 CB DC160 E850367196000
Ikea402.822.91 CB DC160 E850367196001
Ikea402.822.91 CB DC160 E850367196002
Ikea403.660.78 CB DC194 E859991535710
Ikea603.660.77 CB DC195 E859991536610
Ikea703.660.53 CB DC190 E859991534070
IkeaCB1815 F090461853967315000
IkeaCBDC160 850367196000F095529
IkeaCBDC164 850367116000850367116000
IkeaCBDC180 850367896000F095530
IkeaCBDC181 850367815000F090395
IkeaCBDC181 F090395850367815000
IkeaCBDC184 850367816000850367816000
IkeaCBDC190 859991534070859991534070
IkeaCBDC191 859991535720859991535720
IkeaCBDC194 859991535710859991535710
IkeaCBDC195 859991536610F153661
IkeaCBDC196 859991577420859991577420
IkeaCBDC197 859991577440859991577440
IkeaF180NF 859991536060859991536060
IkeaF181NF 859991536180859991536180
IkeaF184NF 859991536190859991536190
IkeaF185NF 859991536170859991536170
IkeaFRYSA40501420 859991621220859991621220
IkeaFRYSA60501419 859991624720859991624720
IkeaFRYSA80501418 859991621230859991621230
IkeaTINAD10499956 859991627560859991627560
IkeaTINAD20366079 859991621700859991621700
IkeaTINAD40366078 859991622130859991622130
IkeaTINAD60499954 859991627510859991627510
IkeaTINAD70366053 859991621690859991621690
IkeaTINAD90499957 859991627520859991627520
IndesitB 18 A1 D853903638501
IndesitB 18 A1 D853903601500
IndesitB 18 A1 D853903681500
IndesitB 18 A1 D853903601501
IndesitB 18 A1 D853903638500
IndesitB 18 A1 D S853903601511
IndesitB 18 A1 D S853903638510
IndesitB 18 A1 D S853903638511
IndesitB 18 A1 D S853903601510
IndesitB 18 A1 D V E853903801501
IndesitB 18 A1 D V E853903801500
IndesitB 18 A1 D V E S853903801511
IndesitB 18 A1 D V E S853903801510
IndesitB 18 A2 D853903701500
IndesitB18 A1DWH932300000
IndesitB18 A1DWH932310000
IndesitB18 A1DCNI 853903681500F093236
IndesitB18 A1DI 1 859991611250F161125
IndesitB18 A1DI 853903601500F093230
IndesitB18 A1DIMC 1 859991611270F161127
IndesitB18 A1DIMC 853903638500F102968
IndesitB18 A1DSIWH932310000
IndesitB18 A1DSI 1 859991611260F161126
IndesitB18 A1DSI 853903601510F093231
IndesitB18 A1DSIMC 1 859991611280F161128
IndesitB18 A1DSIMC 853903638510F102969
IndesitB18 A1DVWH932270000
IndesitB18 A1DVEI 1 859991618000F161800
IndesitB18 A1DVEI 853903801500F093235
IndesitB18 A1DVESI 1 859991618010F161801
IndesitB18 A1DVESI 853903801510F093227
IndesitB18 A2DI 2 859991613460F161346
IndesitB18 A2DI 853903701500F093237
IndesitBI 18 A1DIC859991531921
IndesitBI 18 A1DIC859991531920
IndesitBI 18 A1DIC 1 859991611290F161129
IndesitBI 18 A1DIC 859991531920F153192
IndesitBI 18 A1DIC F153192859991531920
IndesitBIN 18 A1DIF859991532420
IndesitBIN 18 A1DIF859991532421
IndesitBIN 18 A1DIF 1 859991611300F161130
IndesitBIN 18 A1DIF 859991532420F153242
IndesitBIN 18 A1DIF F153242859991532420
IndesitE IB 15050 A1 D853904015500
IndesitEIB 15050 A1 D853904015501
IndesitEIB 15050 A1DUK 1 F155657859991556570
IndesitEIB 15050 A1DUK 1 F160159859991601590
IndesitEIB 15050 A1DUK 853904015500F093229
IndesitEIB 15050 A1DUK F093229853904015500
IndesitEIB 15050 AIDWH93229000
IndesitIB 5050 A1 D853903915501
IndesitIB 5050 A1 D853903915500
IndesitIB 5050 A1DUK 1 F155654859991556540
IndesitIB 5050 A1DUK 853903915500F093228
IndesitIB 5050 A1DUK F093228853903915500
IndesitIB 7030 A1 D853903615500
IndesitIB 7030 A1 D853903615501
IndesitIB 7030 A1DAQ932330000
IndesitIB 7030 A1DUK 1 859991556630F155663
IndesitIB 7030 A1DUK 1 F161123859991611230
IndesitIB 7030 A1DUK 853903615500F093233
IndesitIB 7030 A1DUK F093233853903615500
KITCHENAIDKCBDR 18600851301896010
KITCHENAIDKCBDR 18600851301815000
KITCHENAIDKRCB 6014851301896001
KuppersbergKRB 18563850365298100
KuppersbergKRB 19369850365498000
LadenCO 190 A850367129002
LadenCO 190 AF092771
LadenCO 190 A850367129000
LadenCO 190 A850367129001
PELGRIMKD 62178853901812200
PELGRIMKD 62194853900212201
PELGRIMKD 62194853900212200
PELGRIMKS 12178853901912211
PELGRIMKS 12178853901912210
PELGRIMKS 32178853901912201
PELGRIMKS 32178853901912200
PRIVILEGPCI 16 S1 859991607810859991607810
PRIVILEGPCI 18 S1 859991611350859991611350
PRIVILEGPCI 18 S2 859991611910859991611910
PRIVILEGPCI 5500 A853902422010
PRIVILEGPCI 5500 A853902422011
PRIVILEGPCI 5500 A 853902422010853902422010
PRIVILEGPCI 6500 A853901522010
PRIVILEGPCI 6500 A853901522011
PRIVILEGPCI 6500 A 853901522010853901522010
PRIVILEGPCI 6600 A853902622010
PRIVILEGPCI 6600 A 853902622010853902622010
SmegC3202 F2P850377201000
SmegC3202 F2P 850377201000850377201000
SmegC3202F2P850377201000
WhirlpoolARL 6500Q0904530000
WhirlpoolARL 6500Q0904530001
WhirlpoolART 4500856437615000
WhirlpoolART 4500856437615001
WhirlpoolART 4500Q0904870000
WhirlpoolART 4500 A856437696001
WhirlpoolART 4500 AF090487
WhirlpoolART 4500 A856437696000
WhirlpoolART 4500 A F090487856437615000
WhirlpoolART 4550 A SF 1 F155681859991556810
WhirlpoolART 4550 SF 1 F161858859991618580
WhirlpoolART 5500856437496001
WhirlpoolART 5500856437496002
WhirlpoolART 5500856437496000
WhirlpoolART 5500 A856437496000
WhirlpoolART 650Q0904880000
WhirlpoolART 6500Q0904880000
WhirlpoolART 6500856439115000
WhirlpoolART 6500856439101000
WhirlpoolART 6500Q0904880001
WhirlpoolART 6500856439115001
WhirlpoolART 6500856439101001
WhirlpoolART 6500856439115002
WhirlpoolART 6500856439101002
WhirlpoolART 6500 AQ0904880000
WhirlpoolART 6500 AF090488
WhirlpoolART 6500 AF093103
WhirlpoolART 6500 A 1Q0904880001
WhirlpoolART 6500 A F090488856439115000
WhirlpoolART 6500 D EX856439165000
WhirlpoolART 6500 DEX856439165000
WhirlpoolART 65001859991611310
WhirlpoolART 6501856439196002
WhirlpoolART 6501856439196000
WhirlpoolART 6501856439196001
WhirlpoolART 6501 AF092930
WhirlpoolART 65011859991611320
WhirlpoolART 6502856439115012
WhirlpoolART 6502856439110002
WhirlpoolART 6502Q0904890000
WhirlpoolART 6502856439115010
WhirlpoolART 6502856439110000
WhirlpoolART 6502Q0904890001
WhirlpoolART 6502856439115011
WhirlpoolART 6502856439110001
WhirlpoolART 6502 AF096062
WhirlpoolART 6502 AF090489
WhirlpoolART 6502 A F090489856439115010
WhirlpoolART 65021859991611330
WhirlpoolART 6503856439110010
WhirlpoolART 6503856439110011
WhirlpoolART 6503 AF096063
WhirlpoolART 65031859991611340
WhirlpoolART 6511856437701001
WhirlpoolART 6511856437701000
WhirlpoolART 6511 AF092927
WhirlpoolART 6512856437701010
WhirlpoolART 6512856437701011
WhirlpoolART 6512856437701012
WhirlpoolART 6512 AF092928
WhirlpoolART 6514856437701020
WhirlpoolART 6514856437701021
WhirlpoolART 6514 AF093638
WhirlpoolART 65141859991617990
WhirlpoolART 6600856443096001
WhirlpoolART 6600856443096000
WhirlpoolART 6600856443096011
WhirlpoolART 6600856443096002
WhirlpoolART 6600856443096010
WhirlpoolART 6600856443096012
WhirlpoolART 6600 AWH944020000
WhirlpoolART 6600 AF092936
WhirlpoolART 6600 A LHF094402
WhirlpoolART 6600 A S856439296071
WhirlpoolART 6600 A S856439296070
WhirlpoolART 6600 LH 1859991605430
WhirlpoolART 66001859991605420
WhirlpoolART 6601856443096020
WhirlpoolART 6601856443096022
WhirlpoolART 6601856443096021
WhirlpoolART 6601 AF092937
WhirlpoolART 66011859991617980
WhirlpoolART 6602856443096030
WhirlpoolART 6602856443096031
WhirlpoolART 6602856443096032
WhirlpoolART 6602 A856443096030
WhirlpoolART 66021859991611790
WhirlpoolART 6610856439296000
WhirlpoolART 6610 AF092931
WhirlpoolART 66102859991609600
WhirlpoolART 6611856439296010
WhirlpoolART 6611 AF093639
WhirlpoolART 66112859991605440
WhirlpoolART 6612856439296020
WhirlpoolART 6612 AF092932
WhirlpoolART 66122859991609610
WhirlpoolART 6613856445296000
WhirlpoolART 6613 A856445296000
WhirlpoolART 66131859991618030
WhirlpoolART 6614856445696000
WhirlpoolART 6614856445696001
WhirlpoolART 6614 A SF856445696000
WhirlpoolART 6614 SF 1859991617500
WhirlpoolART 6619 A F859991531911
WhirlpoolART 6619 A F859991531910
WhirlpoolART 6619 F1859991618040
WhirlpoolART 6713856443010000
WhirlpoolART 6713856443010001
WhirlpoolART 6713 AF096064
WhirlpoolART 7810856444501000
WhirlpoolART 7810 A856444501000
WhirlpoolART 7811856444496010
WhirlpoolART 7811859991605450
WhirlpoolART 7811856444496000
WhirlpoolART 7811 A856444496000
WhirlpoolART 7811 A LH856444496010
WhirlpoolART 8811856444181000
WhirlpoolART 8811856444110001
WhirlpoolART 8811856444110000
WhirlpoolART 8811 A856444181000
WhirlpoolART 8811 A856444110000
WhirlpoolART 9610856444896000
WhirlpoolART 9610856444896001
WhirlpoolART 9610WH929380000
WhirlpoolART 9610856444896002
WhirlpoolART 9610 AF092938
WhirlpoolART 96101859991605820
WhirlpoolART 9810WH944040000
WhirlpoolART 9810856444696000
WhirlpoolART 9810856444696001
WhirlpoolART 9810 AF094404
WhirlpoolART 98101859991605790
WhirlpoolCB 181Q0904610000
WhirlpoolCB DC 181Q0903950000
WhirlpoolCB DC 1811Q0903950001
WhirlpoolKGIE 1182 AQ0904810000
WhirlpoolKGIE 1182 AQ0904800000
WhirlpoolKGIE 1182 A1Q0904800001
WhirlpoolKGIE 2184 AQ0904790000
Bekijk 1 tot 400 van 400 modellen

Recensies

(4)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email