Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F

Model : HFK240
(163)
€ 14,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 11,98
Op Voorraad
2 x € 13,95
€ 27,90
Je bespaart 4%
3 x € 13,50
€ 40,50
Je bespaart 7%
4 x € 12,95
€ 51,80
Je bespaart 11%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanussi 4055480406 / EFF75F
€ 14,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Zanussi Koolstoffilter 4055480406 / EFF75F van Alapure HFK240

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK240
EAN 8720933726793
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant ECFB03, 9029798809, 33005513, AS-AZKF3000
Diameter (mm) 125
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Zanussi942022057
Zanussi942022058
Zanussi942022059
ZanussiZH1612G
ZanussiZHG51351G
ZanussiZHG71351G
ZanussiZHP60260SA
ZanussiZHP60260WA
ZanussiZHP60350SA
ZanussiZFG215S
ZanussiZFG315S
ZanussiZFG317S
ZanussiZFP216S
ZanussiZFP216W
ZanussiZFP316S
Zanussi94202205700
Zanussi94202205800
Zanussi94202205900
Zanussi94202210800
Zanussi94202210900
Zanussi94202211000
Zanussi94202211100
Zanussi94202266800
Zanussi94202266900
Zanussi94202267000
Zanussi94202267800
Zanussi94202268500
Zanussi94202268600
Zanussi94202271800
ZanussiZFG 215 S
ZanussiZFG 315 S
ZanussiZFG 317 S
ZanussiZFP 316 S
ZanussiZH 1612 G
ZanussiZHG 51251 G
ZanussiZHG 51351 G
ZanussiZHG 71351 G
ZanussiZHP 60260
ZanussiZHP 60260 SA
ZanussiZHP 60260 WA
ZanussiZHP 60350
ZanussiZHP 60350 SA
Bekijk 1 tot 42 van 42 modellen

Recensies

(163)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email