Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GF08PB 329x177x10mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GF08PB 329x177x10mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GF08PB
Model : GF08PB
(167)
€ 19,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 16,49
Op Voorraad
2 x € 19,50
€ 39,00
Je bespaart 2%
3 x € 19,25
€ 57,75
Je bespaart 4%
4 x € 18,75
€ 75,00
Je bespaart 6%
Elica Metaalfilter GF08PB 329x177x10mm
€ 19,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter 329x177x10mm GF08PB

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

 

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 329x177x10
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GF08PB
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GF08PB
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica17411743
Elica17411744A
Elica1745564/2
Elica1745564/3
Elica1745564A
Elica17511888A
Elica17511888B
Elica1755556/2
Elica1755556/3
Elica1755556A
Elica1759889A
Elica56811101
Elica56811101A
Elica56811101B
Elica56811101C
Elica56811489
Elica56811489A
Elica56811497
Elica208343104404
Elica208343104405
Elica208343104406
Elica208343104407
Elica208343104408
Elica208343104409
Elica208347604403
Elica208350504403
Elica208350561103
Elica208350561105
ElicaE000135047MB
ElicaELIBLOC 9 LX SILVER F/80
ElicaELIBLOC 9 ST GR A/80
ElicaELIBLOC HT GR/A/80 17614580A
ElicaFILO IX/A/120
ElicaFILO IX/A/60
ElicaFILO IX/A/90
ElicaHIDDEN HT IXGL/A/60
ElicaHIDDEN IX/A/60
ElicaHIDDEN IXGL/A/60
ElicaPRF0003961
ElicaPRF0025026
ElicaPRF0025028
ElicaPRF0025030
ElicaPRF0035896
ElicaPRF0035896A
ElicaPRF0035899
ElicaPRF0035899A
ElicaPRF0092333
ElicaPRF0097455
ElicaPRF0097474
ElicaPRF0097486
ElicaPRF0097676
ElicaPRF0101140
ElicaPRF0104624
ElicaPRF0104624A
ElicaPRF0121263
Bekijk 1 tot 55 van 55 modellen

Recensies

(167)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email