Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244

Model : HFK236
(167)
€ 8,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 7,40
Op Voorraad
4 x € 8,75
€ 35,00
Je bespaart 2%
6 x € 7,95
€ 47,70
Je bespaart 11%
8 x € 7,50
€ 60,00
Je bespaart 16%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 484000008776 / Type 244
€ 8,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Hotpoint-Ariston Koolstoffilter 484000008776 / Type 244 van Alapure HFK236

Houd uw keuken fris en uw afzuigkap optimaal presterend met het Alapure HFK236 Koolstoffilter. Dit hoogwaardige afzuigkapfilter is ontworpen om geuren, vet en andere verontreinigingen effectief uit de lucht te filteren. Dankzij de actieve koolstoflaag wordt de lucht gereinigd voordat deze terug de keuken in wordt geblazen. Voor optimale prestaties wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap.

  • Hoogwaardig koolstoffilter voor afzuigkappen
  • Helpt geuren effectief te verminderen
  • Filtert vet, stof en andere verontreinigingen
  • Actieve koolstof voor optimale luchtzuivering
  • Draagt bij aan een frisse keukenomgeving
  • Regelmatig vervangen voor optimale werking

Het Alapure HFK236 koolstoffilter zorgt ervoor dat de lucht die uw afzuigkap verlaat schoner is door geuren en verontreinigingen te absorberen. Regelmatige vervanging helpt de prestaties van uw afzuigkap op peil te houden.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 267x237x16
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK236
EAN 8720933713496
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 484000008776, 482000032688, 482000038079, 482000076717, 482000078079, 482000089777, AMC244, AMC 244, C00384658, C00081380, C00094552, C00259928, C00264498, C00308177, Type 244, Type-244, Typ 244, Typ-244, AS-AZKF040
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Hotpoint-Ariston70246280000
Hotpoint-Ariston70265770000
Hotpoint-Ariston70265780000
Hotpoint-Ariston70265790000
Hotpoint-Ariston70265800000
Hotpoint-Ariston70265810000
Hotpoint-Ariston70267490000
Hotpoint-Ariston70267500000
Hotpoint-Ariston70267510000
Hotpoint-Ariston70268180000
Hotpoint-Ariston70268190000
Hotpoint-AristonAQ277420000
Hotpoint-AristonAQ277430000
Hotpoint-AristonAQ281220000
Hotpoint-AristonAQ283090000
Hotpoint-AristonAQ283100000
Hotpoint-AristonAQ285070000
Hotpoint-AristonAQ285080000
Hotpoint-AristonAQ285090000
Hotpoint-AristonAQ287750000
Hotpoint-AristonAQ287760000
Hotpoint-AristonAQ287790000
Hotpoint-AristonAQ287800000
Hotpoint-AristonF024628
Hotpoint-AristonF026577
Hotpoint-AristonF026578
Hotpoint-AristonF026579
Hotpoint-AristonF026580
Hotpoint-AristonF026581
Hotpoint-AristonF026749
Hotpoint-AristonF026750
Hotpoint-AristonF026751
Hotpoint-AristonF026818
Hotpoint-AristonF026819
Hotpoint-AristonF027742
Hotpoint-AristonF027743
Hotpoint-AristonF028122
Hotpoint-AristonF028309
Hotpoint-AristonF028310
Hotpoint-AristonF028507
Hotpoint-AristonF028508
Hotpoint-AristonF028509
Hotpoint-AristonF028775
Hotpoint-AristonF028776
Hotpoint-AristonF028779
Hotpoint-AristonF028780
Hotpoint-AristonHB 9
Hotpoint-AristonHB6(IX)
Hotpoint-AristonHB6(IX)AUS
Hotpoint-AristonHB6IX
Hotpoint-AristonHB6IXAUS
Hotpoint-AristonHB9(IX)
Hotpoint-AristonHB9(IX)AUS
Hotpoint-AristonHB9F(BK)
Hotpoint-AristonHB9F(IX)
Hotpoint-AristonHB9F(WH)
Hotpoint-AristonHB9FIX
Hotpoint-AristonHB9IX
Hotpoint-AristonHB9IX50-60
Hotpoint-AristonHB9IXAUS
Hotpoint-AristonHB9R(AN)
Hotpoint-AristonHBD9F(ICE)
Hotpoint-AristonHBD9FICE
Hotpoint-AristonHD90X
Hotpoint-AristonHDI90X
Hotpoint-AristonHDL9(ALU)
Hotpoint-AristonHDL9(ALU).1
Hotpoint-AristonHDL9F(ALU)
Hotpoint-AristonHDM90IX
Hotpoint-AristonHDMI90IX
Hotpoint-AristonHE90RF(OW)
Hotpoint-AristonHQ90(JADE)
Hotpoint-AristonHQ90(MOON)
Hotpoint-AristonHQ90(SKY)
Hotpoint-AristonHS6X
Hotpoint-AristonHSD91
Hotpoint-AristonHSD9I
Bekijk 1 tot 77 van 77 modellen

Recensies

(167)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email