Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm

Model : MFR40
(177)
€ 8,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 7,02
Op Voorraad
2 x € 7,95
€ 15,90
Je bespaart 6%
3 x € 7,50
€ 22,50
Je bespaart 12%
4 x € 6,95
€ 27,80
Je bespaart 18%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm
€ 8,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x9mm van Alapure MFR40

Het hoogwaardige metalen vetfilter van Alapure is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 306x267x9
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR40
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 480122102168, 481248088054, 482000031466, AFM1, AFM-1, C00280008, 10027465, AS-MF080
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Hotpoint AristonHHBS9.7FLBX
Hotpoint-Ariston55087
Hotpoint-Ariston65303
Hotpoint-Ariston66305
Hotpoint-Ariston66307
Hotpoint-Ariston74114
Hotpoint-Ariston74118
Hotpoint-Ariston74121
Hotpoint-Ariston74122
Hotpoint-Ariston7HHB9R(AN)RU/HA
Hotpoint-Ariston7HHES60IXRU/HA
Hotpoint-Ariston7HHL60IXRU/HA
Hotpoint-Ariston869990550870
Hotpoint-Ariston869990550890
Hotpoint-Ariston869990653030
Hotpoint-Ariston869990663050
Hotpoint-Ariston869990663070
Hotpoint-Ariston869990741020
Hotpoint-Ariston869990741040
Hotpoint-Ariston869990741050
Hotpoint-Ariston869990741140
Hotpoint-Ariston869990741180
Hotpoint-Ariston869990741210
Hotpoint-Ariston869990741220
Hotpoint-Ariston869990741240
Hotpoint-Ariston869990741250
Hotpoint-Ariston92F(WH)/HA
Hotpoint-AristonAHBS9.3FLLX
Hotpoint-AristonAQ550870000
Hotpoint-AristonAQ550890000
Hotpoint-AristonAQ653030000
Hotpoint-AristonAQ663050000
Hotpoint-AristonAQ663070000
Hotpoint-AristonAQ741020000
Hotpoint-AristonAQ741040000
Hotpoint-AristonAQ741050000
Hotpoint-AristonAQ741140000
Hotpoint-AristonAQ741180000
Hotpoint-AristonAQ741210000
Hotpoint-AristonAQ741220000
Hotpoint-AristonAQ741240000
Hotpoint-AristonAQ74125000
Hotpoint-AristonBHC100
Hotpoint-AristonBHC100K
Hotpoint-AristonBHC60
Hotpoint-AristonCRC60
Hotpoint-AristonCRC65
Hotpoint-AristonCRC90
Hotpoint-AristonHB6.1IX
Hotpoint-AristonHB60.E IX/HA
Hotpoint-AristonHB60.EIX
Hotpoint-AristonHB60.EIX/HA
Hotpoint-AristonHB60P
Hotpoint-AristonHB60P/HA
Hotpoint-AristonHB7.1IX
Hotpoint-AristonHB70.E IX/HA
Hotpoint-AristonHB70.EIX/HA
Hotpoint-AristonHB70P/HA
Hotpoint-AristonHB9.1IX
Hotpoint-AristonHB9.1IXDE
Hotpoint-AristonHB90.EFIX
Hotpoint-AristonHB90.EFIX/HA
Hotpoint-AristonHB90.EIX
Hotpoint-AristonHB90.EIX/HA
Hotpoint-AristonHB90.ERAN
Hotpoint-AristonHB90.ERAN/HA
Hotpoint-AristonHB90P
Hotpoint-AristonHB90P/HA
Hotpoint-AristonHB9F.1
Hotpoint-AristonHB9F.1(BK)
Hotpoint-AristonHB9F.1(WH)
Hotpoint-AristonHB9F.1IX
Hotpoint-AristonHB9F1
Hotpoint-AristonHB9F1IX
Hotpoint-AristonHB9R.1
Hotpoint-AristonHB9R.1(AN)
Hotpoint-AristonHB9R.2
Hotpoint-AristonHB9R.2(AN)
Hotpoint-AristonHBD90.EFICE/HA
Hotpoint-AristonHBD9F.1
Hotpoint-AristonHBD9F.1(ICE)
Hotpoint-AristonHBH110.EIXAUS
Hotpoint-AristonHBH120IX
Hotpoint-AristonHBH120IX/HA
Hotpoint-AristonHBH90IX
Hotpoint-AristonHBH90IX/HA
Hotpoint-AristonHBI90.EF IX/HA
Hotpoint-AristonHBI90.EF/HA
Hotpoint-AristonHBI90EF IX/HA
Hotpoint-AristonHBI90EF/HA
Hotpoint-AristonHBI90EFHA
Hotpoint-AristonHBI90EFIXHA
Hotpoint-AristonHCL60
Hotpoint-AristonHCL90
Hotpoint-AristonHD516I
Hotpoint-AristonHE
Hotpoint-AristonHE6.2FIX/HA
Hotpoint-AristonHE60.1IX
Hotpoint-AristonHE60.1IXDE
Hotpoint-AristonHE60F(BK)/HA
Hotpoint-AristonHE60F(WH)/HA
Hotpoint-AristonHE60F.1
Hotpoint-AristonHE60F.1(BK)
Hotpoint-AristonHE60F.1(WH)
Hotpoint-AristonHE60F.1IX
Hotpoint-AristonHE60FIX/HA
Hotpoint-AristonHE62K
Hotpoint-AristonHE62W
Hotpoint-AristonHE62X
Hotpoint-AristonHE63K
Hotpoint-AristonHE63W
Hotpoint-AristonHE63X
Hotpoint-AristonHE70IX
Hotpoint-AristonHE72X
Hotpoint-AristonHE73X
Hotpoint-AristonHE9.2F(BK)/HA
Hotpoint-AristonHE9.2F(WH)/HA
Hotpoint-AristonHE9.2FIX/HA
Hotpoint-AristonHE90.1BIX
Hotpoint-AristonHE90.1IX
Hotpoint-AristonHE90.1IX(AUS)
Hotpoint-AristonHE90.1IXDE
Hotpoint-AristonHE90.1SIX
Hotpoint-AristonHE90F(BK)/HA
Hotpoint-AristonHE90F(WH)/HA
Hotpoint-AristonHE90F.1
Hotpoint-AristonHE90F.1(BK)
Hotpoint-AristonHE90F.1(WH)
Hotpoint-AristonHE90F.1IX
Hotpoint-AristonHE90F1
Hotpoint-AristonHE90FIX
Hotpoint-AristonHE90FIX/HA
Hotpoint-AristonHE90RF.1
Hotpoint-AristonHE90RF.1(AN)
Hotpoint-AristonHE90RF.1(OW)
Hotpoint-AristonHE90RF1
Hotpoint-AristonHE91F.1
Hotpoint-AristonHE91F.1(BK)
Hotpoint-AristonHE91F.1(WH)
Hotpoint-AristonHE91F.1IX
Hotpoint-AristonHE91F1
Hotpoint-AristonHE91FIX/HA
Hotpoint-AristonHE92BX
Hotpoint-AristonHE92SX
Hotpoint-AristonHE92X
Hotpoint-AristonHE93X
Hotpoint-AristonHES60F
Hotpoint-AristonHES60F(BK)
Hotpoint-AristonHES60F(WH)
Hotpoint-AristonHES60FIX
Hotpoint-AristonHES60FIX/HA
Hotpoint-AristonHES60IX
Hotpoint-AristonHES60IX/HA
Hotpoint-AristonHES60IXAG
Hotpoint-AristonHES60IXDE
Hotpoint-AristonHES62F
Hotpoint-AristonHES62F(BK)/HA
Hotpoint-AristonHES62F(WH)/HA
Hotpoint-AristonHES62FIX/HA
Hotpoint-AristonHES70.EIX/HA
Hotpoint-AristonHES70IX
Hotpoint-AristonHES70IX/HA
Hotpoint-AristonHES90F
Hotpoint-AristonHES90F(BK)
Hotpoint-AristonHES90F(WH)
Hotpoint-AristonHES90FIX
Hotpoint-AristonHES90FIX/HA
Hotpoint-AristonHES90IX
Hotpoint-AristonHES90IXAG
Hotpoint-AristonHES90IXAUS
Hotpoint-AristonHES91F
Hotpoint-AristonHES91FIX
Hotpoint-AristonHES92F
Hotpoint-AristonHES92F(BK)/HA
Hotpoint-AristonHES92FIX/HA
Hotpoint-AristonHES92FIXHA
Hotpoint-AristonHES93FBK/HA
Hotpoint-AristonHES93FIX/HA
Hotpoint-AristonHES93FWH/HA
Hotpoint-AristonHF6.FIX
Hotpoint-AristonHF6FIX/HA
Hotpoint-AristonHF9FIX/HA
Hotpoint-AristonHF9FIXHA
Hotpoint-AristonHFD9FICE/HA
Hotpoint-AristonHFD9FICEHA
Hotpoint-AristonHFI9FIX
Hotpoint-AristonHH60.EIX/HA
Hotpoint-AristonHH60.MIX/HA
Hotpoint-AristonHH90EIX/HA
Hotpoint-AristonHH90EIXHA
Hotpoint-AristonHH90MIX/HA
Hotpoint-AristonHH90MIXHA
Hotpoint-AristonHHBS6.4FLMX
Hotpoint-AristonHHBS65FAMX
Hotpoint-AristonHHBS67FLLX
Hotpoint-AristonHHBS77FLTX
Hotpoint-AristonHHBS9.4FLMX
Hotpoint-AristonHHBS95FABX
Hotpoint-AristonHHBS95FAMX
Hotpoint-AristonHHC97FLBX
Hotpoint-AristonHHC98FLTX
Hotpoint-AristonHHES70IX/HA
Hotpoint-AristonHHPC6.4FLMK
Hotpoint-AristonHHPC6.4FLMX
Hotpoint-AristonHHPC65FAMK
Hotpoint-AristonHHPC65FAMX
Hotpoint-AristonHHPC9.4FLMK
Hotpoint-AristonHHPC9.4FLMX
Hotpoint-AristonHHPC9.5FAMK
Hotpoint-AristonHHPC95FAMX
Hotpoint-AristonHHS60.EIX/HA
Hotpoint-AristonHHS90.EIX/HA
Hotpoint-AristonHHVS8.7FLTK
Hotpoint-AristonHIBS97FLBX
Hotpoint-AristonHIBS98FLTX
Hotpoint-AristonHKB7XHA
Hotpoint-AristonHKB9X/HA
Hotpoint-AristonHKB9XHA
Hotpoint-AristonHKE6X
Hotpoint-AristonHKE9X
Hotpoint-AristonHKE9X/HA
Hotpoint-AristonHKE9XHA
Hotpoint-AristonHKQB6X/HA
Hotpoint-AristonHKQB9LX/HA
Hotpoint-AristonHKQB9LXHA
Hotpoint-AristonHKQB9X
Hotpoint-AristonHKQB9X/HA
Hotpoint-AristonHKQB9XHA
Hotpoint-AristonHKQV9K
Hotpoint-AristonHKQV9K/HA
Hotpoint-AristonHL60.1IX
Hotpoint-AristonHL60.1IXDE
Hotpoint-AristonHL60.1SMIX
Hotpoint-AristonHL60.EIX
Hotpoint-AristonHL60.EIX/HA
Hotpoint-AristonHL60X
Hotpoint-AristonHL61BK/HA
Hotpoint-AristonHL61IX/HA
Hotpoint-AristonHL61WH/HA
Hotpoint-AristonHL70.1IX
Hotpoint-AristonHL70.EIX/HA
Hotpoint-AristonHL70X
Hotpoint-AristonHL80.1IX
Hotpoint-AristonHL80.1IX(AUS)
Hotpoint-AristonHL90.1IX
Hotpoint-AristonHL90.1IX(AUS)
Hotpoint-AristonHL90.1IXDE
Hotpoint-AristonHL90.1SMIX
Hotpoint-AristonHL90.EIX
Hotpoint-AristonHL90.EIX/HA
Hotpoint-AristonHL90X
Hotpoint-AristonHO9(IX)AUS
Hotpoint-AristonHO9IX
Hotpoint-AristonHO9IX/1
Hotpoint-AristonHP366IX
Hotpoint-AristonHS62X
Hotpoint-AristonHS70X
Hotpoint-AristonHS92X
Hotpoint-AristonHSB99CL
Hotpoint-AristonHSB99IX
Hotpoint-AristonHSD92I
Hotpoint-AristonHT90F
Hotpoint-AristonHT90F(AN)
Hotpoint-AristonHT90F(AN)/HA
Hotpoint-AristonHT90F(OW)
Hotpoint-AristonHT90F(OW)/HA
Hotpoint-AristonHT9X
Hotpoint-AristonHTC60
Hotpoint-AristonHTC65
Hotpoint-AristonHTC90
Hotpoint-AristonHTV93X
Hotpoint-AristonHXV9K
Hotpoint-AristonHZV91X
Hotpoint-AristonHZV9IX
Hotpoint-AristonHZV9IX/HA
Hotpoint-AristonIHLB9LTXHA
Hotpoint-AristonIHNB9LBXHA
Hotpoint-AristonIKB9X/HA
Hotpoint-AristonIKB9XHA
Hotpoint-AristonIKQB9LX/HA
Hotpoint-AristonIKQB9LXHA
Hotpoint-AristonIKQB9X
Hotpoint-AristonIQKB9X
Hotpoint-AristonPHPC6.5FLMX
Hotpoint-AristonRHHC97FLBX
Hotpoint-AristonHHBS9.7FLBX
Bekijk 1 tot 286 van 286 modellen

Recensies

(177)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email